folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Body Sporuyla İlgilenen Hocalar

Body Sporuyla İlgilenen Hocalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Selam hocalar Yaklışık 6-7 ayı aşkın bir süredir Spor Salonundan Hariç Evimde Bady Sporu Yapıyorum (3-4 ay spor salonuna gittim maddi imkandan bıraktım) Evde Yapılacak ve Sizlerin açtığı Konuları Okuyarak Yapılması Gereken Hareketleri Biliyorum Zaten Sadece Ön Kol,Arka Kol Ve Karın Kası Hareketlerine Çalışıyorum Düzenli Bir Şekilde.. Gözle Görülür Biraz Değişme var fakat ben birazda yapılı felan göstermek istiyorum birde kilo alamama  sorunum var..(Fakat hastaneye gittim hiçbir sorunum yokmuş)

Şimdi sizlerden ricam spordan önce alabileceğim vitamın hapı tozu felan varmış onlardan sağlam olanlarını tavsiye etmeniz çünkü belli bir zaman sora vucudda sarkıntılık ve hastalık yapabiliyomuş varmı öneriniz tavsiye ettiğiniz ve gerçekten işe yararmı?

Yardımcı olursanız sevinirim..

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

protein tozu falan alma !  iyi bi spor yaptıktan sonra bol bol proteinli bişiler ye

ama kusana kadar diim ben sana

diamond şınav çek falan .. :))

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SanitariuM
    SanitariuM's avatar
    Erkek

çavuşu fazla tokatlama hacı çok kalori yakarsın, akşamları yatmadan önce az biraz ye, makarna pilava yüklen, imkanın warsa  Optimum Serious MASS al, güzel bi karbon hidradtır yatarken iç, farkı fakedersin

" Bir Türk dünyaya bedeldir " Mustafa Kemal Atatürk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

reşitsen optimum whey(protein tozu) abartmadan kullanmanda sakınca yok.

whole wheat(tam tahıllı) ve complex karbonhidratlı gıdalar tüket: tam tahıllı ekmek, esmer piriç, kabuklu pirinç, yağsız patates, makarna gibi...

iyi protein al: ton balığı, tavuk göğsü gibi...

iyi yiyip kilo alamyorsan hızlı bir metabolizmaya sahipsin demektir. bunun için ise yapman gerekenler iki antrenman arası dinleme süreleri az tut 1-2 gün gibi. bol süt tüket. 31 çekme. isolation yerine compound egzersizler yapamya çalış: yani ön kol, arka kol, omuz ve göğüs ayrı ayrı çalışmak yerine şınav gibi hepsini bir arada çalıştıran egzersizler yap. mutlaka bacak çalış, 'nolacak bacaktan kol şişse yeter amınagoim' diye düşünme, bacak geliştirmenin üst vücudun gelişmesine de etkisi olduğunu bil.

son olarak no pain, no gain.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

biri beni silsin.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hacı senin derdine derman olacak şey hardline progainer :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

ilk 4 ayda gelişme oluyor.ondan sonrası duruyor.onun için protein cratin alıp ağırlığı artırmak gerekiyor.hacim yapmak içinde evde çalışmak yeterli olmaz..salonda ağırlığı artıra artıra gideceksin.ama toz içmeden olmuyor..ben tozu bıraktım antremanı bile çıkartamaz oluyorum bazen..alacağız mecburen..optimum almayı düşünüyorum..çok par isteyen bi spor yahu sigarayı bıraktık iyi dedik para cebimizde kalır..iki katı par gidiyor.salonuydu sütüydü tozuydu aha spor ayakkabısı eskidi nerdeyse para da para zengin sporu bu iş..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

maddi imkansızlık yüzünden bıraktığını söylemişsin ama besin takviyesi almak istiyosun. biraz mantıksız olmuş bu :) bence biraz daha para biriktirip bi 3 aylığına daha kaydol bi salona. evde yapcağın çalışmayla beraber alacağın besin takviyesi biraz boşa gider. yani antrenmanının hakkını ver adam gibi, ondan sonra al besin takviyesini :)  (ki mecburi değil takviye. almasan da olur -hatta daha iyi olabilir- fakat salondaki sporun yerini ev tutamaz).

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------

uzak dur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

knuckleduster bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

uzak dur.

o neden?

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

knuckleduster bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

uzak dur.

o neden?

kullandım, biliyorum. adamı body'den soğutur.

Toplam Hit: 3089 Toplam Mesaj: 22