Boks Makinası İşleten Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Bulunduğum yerde merkeze 1 tane boks makinası koymayı düşünüyorum, işleten bu işten gelir sağlayan mürid var mı aramızda ?

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

oyun salonu dışında . paralı her şey yasak .

langırt

sigara

sakız

airhokey 

vs vs vs vs 

en güzeli zabıtaya sor . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

langırt

sigara

sakız

airhokey 

vs vs vs vs 

en güzeli zabıtaya sor . 

çarşıda her köşe başında boks makinaları var merkezlerde ?  nasıl yasak ?  

anlaşmalı bir dükkan önnüne yada belediyeden yer kiralayarak vergi mükellefi olarak koyulabiliyor hocam. 

ben yapan arkadaşlardan geliri hakkında biraz fikir almak istiyorum aslında.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Hocam makinayı almadan önce yüzdeli koyanlar var onlardan al bikaç ay dene bakalım para bırakıyo mu. Bırakıyorsa kendine alırsın makinayı hem koyucağın yerin gelirini net bi şekilde görmüş olursun.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Hocam makinayı almadan önce yüzdeli koyanlar var onlardan al bikaç ay dene bakalım para bırakıyo mu. Bırakıyorsa kendine alırsın makinayı hem koyucağın yerin gelirini net bi şekilde görmüş olursun.

%50 cileri mi diyosun hocam ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Bizim burda bi tanıdık yapıyo bu işi ama yüzde kaçla çalışıyolar bilmiyorum hocam. Adamda sigara makinası, şu jackpot gibi makinalardan, boks makinası, bilgisayar, bilardo falan var hep baya yerede veriyo.

Takıldığımız kahvede 2 bilgisayarı var elemanın bi kere denk geldim rahat 4k para vardı masanın üstünde ama kaç aydır açmıyo bilmiyorum. Aynı kahveye bi tanede boks makinası koydu şimdi.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Bizim burda bi tanıdık yapıyo bu işi ama yüzde kaçla çalışıyolar bilmiyorum hocam. Adamda sigara makinası, şu jackpot gibi makinalardan, boks makinası, bilgisayar, bilardo falan var hep baya yerede veriyo.

Takıldığımız kahvede 2 bilgisayarı var elemanın bi kere denk geldim rahat 4k para vardı masanın üstünde ama kaç aydır açmıyo bilmiyorum. Aynı kahveye bi tanede boks makinası koydu şimdi.

Çok güzel ek geliri var onu biliyorum hatta bizzat bu işi kovalayarak ana gelir elde edenlerde var ama bizim burası belde olduğu için, ek gelirden ötesine geçemem muhtemelen :) bi makina atıp baakarım güzelse getirisiyle farklı makinalarda dağıtırım beldeye. Çünkü 1 tane bile bu tarz makina yok. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kanki kesin koy :) hatta 100 tane filan koy derim bu krizde ve her geçen gün artan krizde millet kafayı yemiş durumda stres araçları bu günlerde çok iş yapar krizi fırsata çevir direk koy

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Bulunduğum yerde merkeze 1 tane boks makinası koymayı düşünüyorum, işleten bu işten gelir sağlayan mürid var mı aramızda ?

Atla gel yanıma, detayları konuşuruz :)

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

langırt

sigara

sakız

airhokey 

vs vs vs vs 

en güzeli zabıtaya sor . 

çarşıda her köşe başında boks makinaları var merkezlerde ?  nasıl yasak ?  

anlaşmalı bir dükkan önnüne yada belediyeden yer kiralayarak vergi mükellefi olarak koyulabiliyor hocam. 

ben yapan arkadaşlardan geliri hakkında biraz fikir almak istiyorum aslında.

Hocam 1072 sayılı kanun sebebiyle langırt hariç nerdeyse hepsinin umuma açık yerlerde oynatılması, bulundurulması yasak bildiğim kadarıyla. İnce bir ayrıntısı varsa bilmiyorum.

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Ankara kızılayda büfelerin bazılarının yanında var:/

Toplam Hit: 1788 Toplam Mesaj: 13
boks boks makinası