folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bombahaber.Com???

Bombahaber.Com???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Deco bunu yazdı:
    -----------------------------
    harbiden nokia yı dolandırdı motorola nın anasını z..... herfiler iflasın esiğine geldi bu adamın amacı turkiyenın basına geçip motorolanın borcunu kasadan ödemek başka hiç bişi diiL bence
    GeNç parti (Gp) Grand prix :)
    -----------------------------

hojam davalar öyle söylemiyor ya ama...
    kalifornia yüksek mahkemsi davayı 3 kere düşürdü!
    bu sırada dsayner abi yede katılıyorum.
    Adam Başta star gazetesinde olmak üzere her kesin pisliğini meydana çıkardı be...
    AMa bizim ülkede kötüleri cezalandırmak yerine seni atıyorlar..
    Doğru söyliyeni dokuz köyden kovarlarmış...
    o hesap bizimkide..

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    benim bitane arkadaşa sadece seçmen tavlamak için 1500 $ tiko vermişlerdi... inananamadım herif parayı gösterdi ... bide iyi çalışanlara motorola son model daatıyodu onu biliyorum.. ayrıca kontör daatıyodu gelip seçmenlik imzası falan atınca... stadyumda yemekler veriyodu ibo lu ebrulu :) halkımızıı can evinden vurdu adam nası alacak başka türlü oyu... ama bi dahakinde kesin o adam açık ara başbakan söyliim...
    Allah bizi korusun...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bazen düsünüyorum da acaba Cem Uzan ya piyasaaki en dürüst adamsa söz verdigi gibi Türkiyeyi tam bagimsizliga kavusturabilecek tek adam, ve bu karalamalar kampanyalar haberler, sunu bunu dolandirdi iddialari hep onu halkin gözünde sahtekar gözüktürmek icin bu düzenden cikarlari olanlar yapiyorsa, düsünsenize bizi kurtaracak adam orada duruyor ama biz onu sahtekarin teki olarak biliyoruz, söylenecek bir sey var medyadan ögrendiginle ben herseyi biliyorum demeyeceksin, cünkü medyadan ögrendigin sana ögretmek istedikleri ve ögretildigi kadardir..

Su an bende onun bir sahtekar oldugunu düsünüyorum ama medyanin Peygamberi bile Deccal gösterecek gücü var bunu unutmayin.. Mehdi ortaya ciktiginda da öyle olacak cünkü, biz onu uluslararasi terörist olarak bilecekken O Yüce ALLAH"in emriyle yeryüzünde iyilik ve adaleti hakim kilmak icin savas veren bir adam olacak ?

Medyadan bir seyler ögrenelim ama karari kendimiz verelim, bu adam ya bir melek ya da seytanin ta kendisi.. Bu arada asil bir seytan varsa bu Aydin Doganin ta kendisidir ama CU"dan baska onun yüzünü ortaya cikarmaya cesaret eden olmadi, cikani da aninda batirdilar, bir düsünsenize, ya Cem Uzanda dogruculugunun ve Aydin Dogan iblisinin kurbaniysa..?

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bosnak_84
    bosnak_84's avatar
    Erkek
    Bak Dostum Bunlar Derin İşler Bence Fazla Kurcalamayın Ama Devlet"e Para Veren Yani Direkt Devlet"e Değil Bazı T.C Gizli Servislerine Para Ödeyen Düdüğü Öttürür Ama Cem Uzan Gibi Vermeyenler"de Çökertilir Okey....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bosnak_84
    bosnak_84's avatar
    Erkek
    Tabii Adamı Günah Keçisi Yapmayın Bence Yani Cem Uzan"ı.Bence Tayyip"ide Şerefli Sanmayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spec
    Spec's avatar
    Erkek
    Ya tamam da.. bunlar hakkında ulustrarası arama falan çıkmadımı hani abisyle amcasımı ne onlara işte.. ee madem suçsuz bu adamlar niye gelip mahkeme karşısına çıkmıyolar... seçimde probaganda yapması kolay bu ülke kendi kendini yönetecek diye.. madem öyle diyosun gel bu ülkede yargılanda yarın öbür gün başka ülkede yargılanıp bizim imajı zedeleme bari..Yakında bomba bunların ellerinde patlayacak bizden habersiz.. bizde iftar topu atıldı sanıp yem yiyecez işin gidişatı bunu gösteriiyor..

Tanrı TÜRK'ü Korusun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    hayret bishey adamlar sitede herseyin ses kayitini yapmis..iyi bi kanit..ne olursa olsun cem uzan dolandirici abi sahtekarin teki.adam icine sindiremiyo tayyip basbakan olduya ne bok yiyecegini sasiriyo..secimden önce o kadar para yedirdi millete sonunda sapa oturdu :D

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spec
    Spec's avatar
    Erkek
    Oturdu oturmasına da ... acıyorum onun ekmeğini yiyenlere... onlara yazık oldu bee.. ya da olacak..

Tanrı TÜRK'ü Korusun
Toplam Hit: 4934 Toplam Mesaj: 19