Bonzai İçip Halüsülasyon Gören Gencin Hazin Sonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Vallahi icim acıdı herife yazık neyin kafasını yaşıyorsa.Videonun altında ki açıklamayı başlığa koydum.Nerden biliyorsun bonzai içti vs tarzında saçma salak yorumlar yapmassanız sevinirim. Konu açmada sıkıntı var sanırım iki konu açtım anasayfada çıkmadı tekrar açıyorum eskiyi silerseniz sevinirim.

Bonzai içip halüsülasyon gören genç kendini havuz da sanarak 3. Kattan balıklama atladı.

Link : http://www.dailymotion.com/video/x232oxk_bonzai-icen-genc-catidan-atladi_news

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Taksim civarı sanırım.Yav şu arabayın kaldırında itfaiye geçsin diyen dayı ve no diye bağıran adam bi arada olunca bi an kültür şoku geçirdim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

e bu bokun böyle oldugunu bilip halen devam edenler varsa ibret olsun diyecem ama anlamazlarki.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

o bonzai denen illeti satanı bulup atmak lazım ordan önüne geçilemez bir hal aldı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ne bonzaiymiş arkadaş. 7-8 yıldır piyasada dolanan hatta yasalar bonzaiyi uyuşturucu türü olarak kapsamadığından yurtdışından bile sipariş edilebilen şey nasıl oldu da birden bire böyle gündeme oturdu anlamadım. Esrarı, eroini diğer zımbırtıları bitti de bir bonzaimiz mi kaldı? 

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

e bu bokun böyle oldugunu bilip halen devam edenler varsa ibret olsun diyecem ama anlamazlarki.

liz haklı, ilk defa kullanana bişey diyemem ama bile bile hala içenlere salak lafı bile fazla

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu videoyu bununla birlikte 5. kez falan izledim hepsinde farklı şey yazıyordu.

Bildiğiniz ağır medya manipülasyonu dönüyor bonzai etrafında. 

krypt tarafından 08/Ağu/14 17:16 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

bonzai değil avusturyalı bir turist intihar etmişti o bu sanırım

haberlerde duymuşdum ölmüşdü o

http://www.istanbultimes.com.tr/guncel/tatil-icin-istanbula-gelen-turist-catidan-atlayarak-intihar-etti-h27527.html

Bandito tarafından 08/Ağu/14 17:26 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Yorumlara Baktim Halen Bu Bonzai Degil Bonzai Icse Hareket Edemezsin Diyenler Var Ha Baska Madde Ha bonzai Ne Fark Ederki Hepsinin Sonu Olum Milletimiz Bunu Anlamiyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ne güzel işte böyle böyle bitecekler sonunda .

sadece buda değil güzel bişeymiş gibi nick clan ismi vs seçen salaklar bile var .

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BUNU ONLARA SATANIN , ALANIN , GETİRENİN , BÖYLESİ GENÇLİĞİ BİTİRENİN VE ANALARIN YÜREĞİNİ YAKAN NE KADAR İNSAN VARSA ANASINI BACISINI SİKEYİM. KAYIRANLARDA VARSA ONLARINDA ANASINI BACISINI SİKEYİM.

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
Toplam Hit: 3533 Toplam Mesaj: 22