folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bonzai İdrarda Çıkar Mı

Bonzai İdrarda Çıkar Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Testi yakın bir zamanda yaptıracaksan ve bu test özellikle uyuşturucu üzerineyse bi kut.. Yok, iki kutu vazelin al çünkü babalara doğru gidiyosun ;)

böyle bokları kullanmayın, yassah yahu

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gezgin
    gezgin's avatar
    Erkek

doğal ürünler dururken neden sentetiğe sararsınız ki anlamam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

şuan için bonzai kullanımır türkiyede serbest diye biliyorum

sadece yasak getirilmesi gündemde ;) bi önce yasaklandı mı diye tam araştır bence :)

yaplacak test uyuşturucu üzerine ise ve sen yakın zamanda kullanmışsan kanında çıkar moruk :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Bu testte idrarın en fazla 3 saat içinde verilmiş ve taze olması gereklidir. İdrar numunesinde ecstasy kullanıldıktan sonra en geç 48 saat, esrar 4 gün, kokain 48 saat, LSD 36 saat, eroin 4 gün sonra tespit edilebilmektedir. Alınan madde miktarına ve bireysel bazı özelliklere göre tespit edilebilme süresi farklılık gösterebilmektedir. 

Saç numunesinde uyuşturucu testi, 4 ile 6 ay içinde madde kullanımına dair bilgi verir. Bu test için saç numunesinin uygun bir şekilde alınması önemlidir. Yetersiz numune alınması veya saç üzerindeki boya, kına gibi kimyasal içerikli uygulamalar, test sonuçlarını etkileyebilmektedir. 

valla bilgiler böyle ama senin kullandığını uzmana sormak lazım tabiki...

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

xxjokerxx bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu testte idrarın en fazla 3 saat içinde verilmiş ve taze olması gereklidir. İdrar numunesinde ecstasy kullanıldıktan sonra en geç 48 saat, esrar 4 gün, kokain 48 saat, LSD 36 saat, eroin 4 gün sonra tespit edilebilmektedir. Alınan madde miktarına ve bireysel bazı özelliklere göre tespit edilebilme süresi farklılık gösterebilmektedir. 

Saç numunesinde uyuşturucu testi, 4 ile 6 ay içinde madde kullanımına dair bilgi verir. Bu test için saç numunesinin uygun bir şekilde alınması önemlidir. Yetersiz numune alınması veya saç üzerindeki boya, kına gibi kimyasal içerikli uygulamalar, test sonuçlarını etkileyebilmektedir. 

valla bilgiler böyle ama senin kullandığını uzmana sormak lazım tabiki...

kardeş bana bu biligilerin kaynağını verebilirmisin ? 

bende idrarın, kan ve saç testine nazaran ancak daha kısa sürelerde açık verebileceğini düşünüyorum tam 7 gün sonra denetimim var dün bonzai içtim

kan da , saç ta neticede daha uzun süre vücutta kalıyor. ama idrar öylemi günde 5 kere işiyoyorsun amk.

neyse ya zaten ne önemi var eğer tahlil verirse içmeyen birisini işeticem balona onunla giricem hastaneye :D sıkıntı yok.

amatemle kim uğraşsın amk zaten hayatımız amatem olmuş. 

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:

Başkasının idrarı götürcem diosun orda işerken adam arkanda aynadan seni görüyor ama adamın senin skine kadar gördügü sen görmüyorsun boşuna deneme yakalanırsın hakkında işlem yaparlar 8 martta ordaydım 1 tane daha kamil yakalandı öyle. 7 gün sonra gidiceksen v 7 gün icmesende cıkıcakdır. O meret senin gırtlagında kalıyor sen her su vb. şeyler ictiginde idrara karışıyor cok zor yani. Giren şemsiye acılmaz bırak yol yakınken. Devlet her zaman 18 yaşında unutma sakın senin düşündüklerini onlar senden daha önce düşünüyor biz salakmıyız başkalarının idrarını götürmüyoruz bırakırsan kendine bırakmazsan kendine ilkini pis verirsen bişy olmaz takma kafana 6 tane vericeksin ilkinin önemi yok o herkezde pis cıkıyor.

kardeş ben amatemde yatmıyorum sen yanlış yerden bilgi veriyorsun. benimkisi denetim anlıyonmu.

eğer bir tane bile tahlil pozitif çıkarsa yolculuk amateme uzuyor.

ve senin dediğin işerken arkandan seni izliyorlar felan dediğin şey de amatem de geçerli.

denetimde sadece sana herhangi bir hastaneden 2 gün içinde şu şu şu tahlilleri yaptır raporları getir diyorlar. olay bu.

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bu ağacında öyle bir kullanım alanı olduğunu ilk kez duyuyorum çiçekçilerde fln satılıyordu , muhtemelen halaa satılıyodur hayret bişi ya at boku kafa yapıyor deseler kaşık kaşık yiyecek insanlar var demekki 

herşeyin bir şeyi vardır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

bu ağacında öyle bir kullanım alanı olduğunu ilk kez duyuyorum çiçekçilerde fln satılıyordu , muhtemelen halaa satılıyodur hayret bişi ya at boku kafa yapıyor deseler kaşık kaşık yiyecek insanlar var demekki 

bonzai sosyeteye hitap eden bir çeşit uyuşturucudur. o ağacı alıp direk yemiyorsun. onun bir dizi işlemden geçmiş değişik bir türüdür.

ayrıca gramı kalitesine göre 300 tl ye kadar çıkar. nerdeyse piyasadakilerin tamamı ithaldir.

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drunkpilot
    drunkpilot's avatar
    Erkek

uyarıcı ve uyuşturucuların idrarda çıkma süresi maksimum birkaç gündür ama bulmak isterlerse dokudan bulurlar.

Error: invalid velemyuled!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

1.5 ay geçmiş noldu bu mevzuu ?

Toplam Hit: 45536 Toplam Mesaj: 22