folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bordo Bereliler Kuzey Irak‘Ta

Bordo Bereliler Kuzey Irak‘Ta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

inşallah 1 hafta dağda dolaşıp gelmezler uzun süreli operasyon olur hayırlısı diyelim

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

MrSari bunu yazdı:
    -----------------------------

pkk lı teroristlerin mağarasında yazan yazı

1-Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilin ki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın.

2-Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

3-Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilin ki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur...

HEPSİNİN GEBERTİRLER İNŞALLAH.....

şehir efsanesi bunlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cattivo23
    cattivo23's avatar
    Erkek

ya bırakın arkadaşlar. heronlar 200 teröristi göryor saldırıdan önce. albay rapor yazıyor. terör saldırısı gelecek diye. orada generaller kaale bile almıyor kılını bile kıpırdatmıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

cattivo23 bunu yazdı:

ya bırakın arkadaşlar. heronlar 200 teröristi göryor saldırıdan önce. albay rapor yazıyor. terör saldırısı gelecek diye. orada generaller kaale bile almıyor kılını bile kıpırdatmıyor.

Hayırdır, rapor sana mı geldi? Bilgi kaynağın ne? 11 tane yiğit ölmüş; söylediğin şey buysa kanıtlarını ortaya koymayan şerefsizdir!

Kanıt varsa konuş bizde bilelim, tüm Türkiye bilsin; yoksa SUS zaten acımız büyük.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bunların hepsi tribünlere oynamak, aha işte elimizden geleni yaptık demek için yapılan şeyler. pkk zaferi hedefliyor, en aciz militanınn kafasında bile zafere olan inanç var o yüzden savaşıyor , ölüyor kendini feda ediyor.

peki bizim askerimiz neyi hedefliyor , şafak 35 şafak 34 ... sonra eve gitçem . oraya 3-5 komando gönderdin noldu pkk mı bitecek ? karakola saldıran 3-5 kuyruklu kürdü bulup gebertsen nolcak , binlerce milyonlarca potansiyel militanı var bitlis hakkari şırnak hatta "izmir istanbulda" pkk silaha çağırcak diye bekliyorlar gecekondularında bana sorsunlar aha burda diye göstereyim.gebertmek için eline silah alıp karakola saldırmasını bekliyorsun , pkk ile  mücadele dediğin saçmalık sadece saldırmamalarını ummak ve saldırdıklarında kendini savunmaktan ibaret , açık ve net söylüyorum ki bu savaşı kaybettik artık bundan sonra olacaklar teröristin insafına kaldı. milletin parasıyla git dağları taşları bombala sonra ...

zafer kelimesini kimse ağzına almıyor , barzani amca(!)  ankarada devlet başkanı gibi ağırlanıyor bizim bilmediğimiz bir devlet kuruldu teröristlerde onun askeri mi ?

terör örgütünn bundan sonra yapacağı hamle , asker ve silahlı güçleri bertaraf ettiklerinde , halka saldıracaklar kendine Türk diyen kamuya can ve mal kaybı yaşatacaklar bu şekilde "kendi toprakları" dedikleri "coğrafyadan" Türkleri defetmek ve kendi devletlerinin meşruluğunu tanımaya zorlayacaklar.

sen halaa kardeşlik barış demokrasi yalanlarını dinleyedur benim "gerzek" milletim başımıza gelecekleri fazlasıyla hakettik aslında

herşeyin bir şeyi vardır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

arkadas kendimi sasırmaya basladım iyice. nasıl dur diyemiyolar harbi inanamıyorum. ya sanki askerin eli kolu baglı gibi takılıyor.

yada silahı eline dün almıs adamlarımı gönderiyolar sınıra ?

neden yıllardır pkk gibi bir pisliği, başka bir pisliğe kırdırmıyolar.

daha sabah gördüm cnn turkte nazlı ılıcak cıktı. artık pkk yı muattab almamız gerekiyor diyor. ya sasırmıslar harbiden nedediklerinin farkında değiller

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

KaptanMagaraAdami bunu yazdı:

cattivo23 bunu yazdı:

Hayırdır, rapor sana mı geldi? Bilgi kaynağın ne? 11 tane yiğit ölmüş; söylediğin şey buysa kanıtlarını ortaya koymayan şerefsizdir!

Kanıt varsa konuş bizde bilelim, tüm Türkiye bilsin; yoksa SUS zaten acımız büyük.

hangi kanıttan bahsediyosun hocam. asker kendi cıktı söledi. yogun terörist akını var. ölü sayısında artma olabilir diyo.

ya sanki sel olcak deprem felan olcakda ölü sayısı artıyor diye rapor veriyolar. ölmesin arkadas ucak gönder yerini tespit edemedimi.

hiç bişi yapamıyorsan ek birlikleri erken gönder. 250 tane pkk lı yanasmı karakola bitanesini bile farkedemiyosun. nasıl bölge diye düşünüyordum. resimlerinide gördüm hani her türlü farkedilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

özel kuvvetler dedikleri jöh gider fatihler efeler ejderler gibi bordo bereliler çoklu grup olmayınca kolay kolay gelmezler adamlar ankaradan geliyorlar

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

hıc bosuna sevınmeyın

turkıyede bu saldırıları sevınerek ızleyenler var. ve hep sucladıklarımız kurt kokenlı ınsanlar/ yada cocukları

onların sabah programlarına para ıle cıkan turlı rezıllıkler yapan ınsanlardan hıc farkı yok adam alıyor parasını atıyor tası

dag da olanlarla dırek ılgısı yok..

dagda olanlar tamamen resmı yada gayrı resmı yetkılı ınsanların sucu...

turkıye pkk yı yada daha buyuk olusumları bıtırmeye muktedır bır ulkedır. bunu yapacak hem techızatı hemde askerı vardır.

hatta elınde olanlar pkk ya fazladır bıle.. ama bu kavga  bıtmez arkadaş

bıtsin istemezler.. önünü gören bir türkiye kimsenin işine gelmez. dostunuz abd nin ab nin israilin kimsenin işine gelmez..

apo ilk yakalandıgın da ona kim kucak açtı bütün ab ülkeleri hatta bir leydi çıkıp ben apo dan daha apocuyum diyebilecek kadar ileri gitti.

siyasi otorite bizzat izledi yargılama sürecini  apoyu asarsanız ab ye giremessiniz tehdidi yapıldı.

pkk nın türkiyede kimlerin işine geldiğini yazmıyorum bile cünkü o aklarınır gözünüz de ama ben vatan haini olurum.

istanbul büyük şehir belediyesinde bir logar kapagı acık kaldı diye ölen çocuk için istifa nidaları atıldı günlerce

ya pkk ya bu kadar şehit verdik kaç istifa gerçekleşti

hiç mi sorumsuzluk yoktu hiçmi ihmalkarlık yoktu..

hatay saldırısını önceden haber verdik diyen emniyet var. saldırganları gördük askeriye ye haber verdik diyen muhtar ve 3 köylü var

yani bu pkk hem kürt insanlar için hem bizlerin çok üstünde bir oluşum.. ve bu siyasi iradesizlikle bir sikim olmazz.

ve bu ateş her birimizin evine bir kere düşmedikçe haber degeri bile taşımayan bir olaydan öteye gitmez.

daha önce de yazdım..

askere gitmek den korkmadım ogullarımı bu sebep den ötürü askere göndermemezlik etmem edemem..

ama yazıktır günahtır bu çocuklara

pkk nın bile rolünün az oldugu siyaseten oynanan bir oyun yüzünden ölen çocuklarımız ve ölmeye de devam edecekler..

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Daha apo dene piçi öldürmeye gücümüz yetmio bordo bereliler kuzey ırağa girse nolur.

Toplam Hit: 4100 Toplam Mesaj: 26