folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Boş Alan En Güzel Nerden Alınır

Boş Alan En Güzel Nerden Alınır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek

arkadaslar web için alan veren siteleri ve kaliteli olanları bi zahmet sayarsanız cook sevinirim

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

domaindlx di sanırım.. böle bir adres var..

http destekli ftp ye ulaşıyorsun.. 100 mb alan veriyor.. sadece en allta beleş sağlanmıştır die bir link veriyor.. asp filanda destekli.. en babası bu bi araştır..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek

kardes cok saolasın gercekten işime yarayacak bir adres secmişsin Allaha emanetsin.

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janberka
    janberka's avatar
    Erkek
    peki bu sitede örn:geosities'de 750kb'de yukarı dosya upload edemiyosun ama alan 20mb böle bişi yok dimi

ne kadar sallarsan salla dona düşer bir damla
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sword_Of_Darkness
    Sword_Of_Darkness's avatar
    Erkek

o sitenin sınırı 1.5 mb gibi bişey ben yukarısını hiç yollayamadım.ya da ben de bişi var.

bir de freewebs.com var aynı şartlarda o da alan veriyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

:) saol..

eğer alanı ftp olarka kullanacaksanız o zaman en babasi http://www.tripod.lycos.co.uk dan alın.. buradan aldığınzıda 50 mb lık alana direk ftp den ulaşabiliyorsunuz. ftp programlarını kullanabiliyorsunuz.. ve link vermede filanda bayağı kolaylık sağlıyor..

ama eğer sayfa yapıp yayınlamak istşyorsanız o zaman http://www.domaindlx.com dan alın demin dediğim gibi.. çünkü diğer ücretsiz host verenlerde reklamlar çok fazla fakat domain dlx de sade en allta 100 mb free space yazıor.. kolay gelsin :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ama sakın sen rene gibi domaindlx e am göt karı kız resimleri koyma sonra kapıyorlar..:)Domaindlx çok basit ama sağlam ftp destediği yok upload ları web ten yapıyorsun...:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiaCan
    ManiaCan's avatar
    Homo
    free-hoster.cc  en iyidsi....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Ama sakın sen rene gibi domaindlx e am göt karı kız resimleri koyma sonra kapıyorlar..:)Domaindlx çok basit ama sağlam ftp destediği yok upload ları web ten yapıyorsun...:)

recep senin ben a.k.

bi kere onlar karı kız resmi değil faydalı cinsel dökümanlardı... bilgilerimizi paylaşmayalımmı başkalarıyla?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Dosya arşivi olarak kullanmak istiyorsanız www.somee.com çok güzel, ftp desteği var 105 mb...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    adam onu sromamış en güzel nerden alınır demiş.

ftw
Toplam Hit: 3412 Toplam Mesaj: 12