Boş Kasa Tavsiyesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

günaydın çok sayın müridler yine teknoloji ile başım belada sizden kasa tavsiyesi rica edicektim.

İsteğim f/p bir ürün olsun görüntü çokta önemli değil görüntüye değil yaptıgı icraate para vermek istiyorum 

hava akışı soğutması iyi olsun 

İleride sistem yükseltmede sıkıntı çıkarmasın olurda bir gün sıvı soğutma falan gerekir 

kablolamayı rahat yaptırsın ssd slotları falan olsa fena olmaz 

Anakart msi z270 sli Plus

i5 7500

rtx 2060 xs ventus

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

350-400 tl diyecektim ama bunlardan gerçekten üzmeyecek varsa alcaz artıkın.   hangisi olur pusu olanı eledim direk.  bakalım başka tavsiyeler olacak mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şu konuyu 2 hafta önce açsaydın sinirlenip çöpe attığım içinde OCZ Fatal1ty 550W Power olan kasayı sana yollardım. Ah ah.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

https://www.legitreviews.com/cooler-master-mastercase-5-mid-tower-atx-case-review_171435

coolermaster kasanın incelemesi var burada. Detaylı fotoğraf da eklemişler alttan diğer sayfalara geçip incelemeyi oku istersen

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=9m8Tyw6Dgh0>

infazteam tarafından 03/Eyl/19 01:28 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

@panxer yani satın alabilirdim ufak tefek çizikler falan pek umrumda olmazdı bir şekilde kapatırdım

@infazteam tam istedigim kasa keşke fiyatıda öyle olsa her ne kadar iyi düşünülüp yapılmış olsada o parayı ona vermeye kendimi inandırmak için biraz daha çaresiz kalmam lazım

@japontr en kötü ihtimalle senin önerilerinden alacagım bir tane Biraz daha arastırmakta fayda var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Hocalar bu kasa nasıl ?

Değer mi bu fiyata ?

https://m.trendyol.com/phanteks/phanteks-eclipse-p400s-cam-kapakli-siyah-bilgisayar-kasasi-p-4481796?boutiqueId=310910&merchantId=107311

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

@panxer yani satın alabilirdim ufak tefek çizikler falan pek umrumda olmazdı bir şekilde kapatırdım

@infazteam tam istedigim kasa keşke fiyatıda öyle olsa her ne kadar iyi düşünülüp yapılmış olsada o parayı ona vermeye kendimi inandırmak için biraz daha çaresiz kalmam lazım

@japontr en kötü ihtimalle senin önerilerinden alacagım bir tane Biraz daha arastırmakta fayda var

410 tl idi geçen sene şimdi vatanda  837  . iki katına çıkmış vayy be

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

şubat ayında  Dark N10 modelini 280 liraya aldım hepsiburada'dan. 5x 12cm fanlı, fan kontrolcüsü vs var. kasa içi püfür püfür esiyor. o dönem ben de çok araştırmıştım ama en son bunda karar kıldım. şu an hepsiburada'da yok ürün ama pro modeli var. bi bak istersen, linki bırakıyorum.

https://www.hepsiburada.com/dark-n10-pro-3x12cm-fan-full-cam-yan-panel-fan-kontrolculu-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchn10pro-p-HBV00000BS10U

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.