Boş Port Yok Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Selamlar evi taşıyorum. Yeni geçtiğim eve interneti naklettirmek istedim. Superonline kullanıyorum.
    Adamlar bugun arıyor tt  boş port yok demiş. Taahütülü 14 ayım daha var. İptal ettiler. İptal bedeli vs almayacaklarını söylediler.
    Apartmanda  kimsenin evinde internet yok. Üstelik yeni bina tam doluda değil.

Ben işin içinde bir puştluk seziyorum. Ya ttnet bize gelsin diye bunu demiştir. Ya da superonline  yeni taahhüt için demiş olabilir? Bunuda burdan çıkardım 2 gün öncesinde süperonline aradı işte ıvır zıvır  uzatmamızı istermsiniz falan dedi.

İstanbul bağcılar gülbahar caddeside evim. Caddede fiber kutuları mevcut. Bu işe akıl sır ermiyor.
    Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Edit

Binaya gittim  ve ne göreyim

WildWamqire tarafından 28/Oca/17 19:17 tarihinde düzenlenmiştir

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Evde uydunet kullanmayı düşünebilirsin.Olmaması ilginç gerçekten.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sokakta Uydunet altyapısı varsa hiç uğraşma Uydunet'e geç hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

türktelekom/ttnet'e ben yeni taşındım. internet bağlatmak istiyorum diye gittin mi? Onlarda hay hay hemmen diyip port yok vs demeden 1 hafta içinde yapıyorsa o zaman anlarız. boş port yok diyosa. yapcak bişe yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

önce ttnetten taahhütsüz bir abonelik açtırın, açılıp düzgünce çalışmaya başladıktan 1 hafta sonra hattı başka bir firmaya taşıyın.

hat taşımalarında hiçbir şekilde kesinti olmaması gerekiyor diye biliyorum.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

türktelekom/ttnet'e ben yeni taşındım. internet bağlatmak istiyorum diye gittin mi? Onlarda hay hay hemmen diyip port yok vs demeden 1 hafta içinde yapıyorsa o zaman anlarız. boş port yok diyosa. yapcak bişe yok.

aynen bu mantık

tbtde konuşulmuştu başka müridinden başına gelmişti superonline port vermiyor tt diyor. tt ye gidiyorsun şak diye evine net bağlıyor. bunun bir yaptırımı olmalı bence 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Ttyi aradım sorun yok diyor baglatabilirsiniz dedi gel de sovme

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Hocam bimere yaz gitsin direk sonrada ttnete ara boyle boyle yazdım bimere de 1 haftaya çözülüyor kesin

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

Hocam bimere yaz gitsin direk sonrada ttnete ara boyle boyle yazdım bimere de 1 haftaya çözülüyor kesin

Bimer sikayetvar.com değil 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

TTNET diğer hizmet sağlayıcıları ile anlaşamıyor. Port yok vs fiber yok vb şeyler ile tamamen Superonline müşterisini mağdur etmeye yönelik hamlelerdir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Aynı sorunu Antalya merkezde bende yaşadım malesef...Süperonline port olmadıgı için iptal edebileceğimi söyledi + modem iadesi istedi.Şimdi ben kar mı ettim zararmı anlamadım.İLk 3 ay bedava kullandım yaklaşık 1.5 yıldr da bende 6 ay kadar sonra modem sahibi olacakken modemden oldguma mı yanayim ilk 3 ay kullanmadım o beleşe geldi ona sevindiğimemi yanayim

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 2015 Toplam Mesaj: 12
internet port