Boşluk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    Selamlar Boşlukta gibiyim herşey boş geliyor sınav stresi var içimde bilmediğim bi bitkinlik var çözemiyorum canım hiçbir şey yapmak istemiyor derdimi paylaşmak istiyorum anlatamayınca daha da deli oluyorum sevdiğim var gibi ama sanki zoraki seviyorum boşluğu doldurmak için öyle geliyor karar veremiyorum hiçbir şeye aktivite vs.. öneren olursa cok sevinirim cidden kötü bir durum.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hoca hobilerini yapmaya çalış. öyle mucize filanda bekleme. 2 dk da düzelmez durumun. birkaç gün sürer. sabırlı ol. dediğim gibi hobilerini yap. arkadaşlarınla gez

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

garajınız varsa in aşşağı garajı felan düzenle çok iyi geliyor yoksada odanı değiştir eşyaların yerini felan, olmadı araba varsa arabayı yıka 

böyle hem zaman geçirebiliceğin hemde faydalı işler yap  

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ashitaka
    Ashitaka's avatar
    Erkek
    ajan1111 haklı, ek olarak da birşeyler yazmanı öneririm. Hani, düzgün olsun olmasın aklına gelenleri dürüstçe aktarıp paylaşman rahatlatabilir-bende işe yarıyor.

Süngerler asla kötü bir gün geçirmez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    resim falanda olabilir hacı.yeteneğim yok deme cinali çiz olmadı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

bayadır uğramadığın bi kaç dostuna uğra. fotoğraf albümün varsa resimlere bi göz at. mahalledeki çocuklarla top oyna.yap bişeyler işte :)

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

Haftasonları kursa fln git yeni insanların arasına karış

Kişisel Not: Lan aslında biz böyle bi ekip kurup canı sıkılan insanlara 7/24 hizmet versek. "abi canım sıkkın" diyenlere "tamam koçum adres ver" deyip elimize pasta alıp kapısına dayansak fln...sonra sahile insek...sambacı kızlar çiçek verseler bize...puro tüttürsek fln...ne güzel olurdu...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

içinde bulunduğun durum sadece sana özel değil ki milyonlarca insan aynı durumda :)

eğer sürekli uğraşman gereken bir iş veya işin yoksa işin zor.sınava hazırlanıyorsan,eski sınırlarını aşıp hayalgücünü zorlayarak garip,ilginç hayaller kur,beklentilerini tespit et hedefini belirle ve bunun için planlar yap.bu süreçte sana destek olacak birileri de lazım.eğer ne istediğini bilmiyorsan kimse sana yardım edemez.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ashitaka
    Ashitaka's avatar
    Erkek
    Frosttear bunu yazdı:
    -----------------------------

Haftasonları kursa fln git yeni insanların arasına karış

Lan aslında biz böyle bi ekip kurup canı sıkılan insanlara 7/24 hizmet versek. "abi canım sıkkın" diyenlere "tamam koçum adres ver" deyip elimize pasta alıp kapısına dayansak fln...sambacı kızlar çiçek verseler bize...puro tüttürsek fln...ne güzel olurdu... 

-----------------------------
    Hocam çok iyi fikir :D

Süngerler asla kötü bir gün geçirmez.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

maçı mı kazandık noldu ? yan apartman balkonundan biri yere düştü :S

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ashitaka
    Ashitaka's avatar
    Erkek