Bosmax Maske Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

n11 üzerinden sipariş etmiş bi yakınım şans eseri aklımda kalmıs konuda marka falan bakayım dedim. kusura bakmada gerçekten cok ince. eğer dostun kadar yakınlık derecen varsa mümkünse söyle gerçekten 3 katlı yapsınlar yada az daha kalın yapsınlar. 150 adet 3 kutu olarak gözüküyodu. uşenmedik saydık 147 adet ve 39 tanesi telsiz. azcık üretimlerine mümkünse dikkat etsinler. pek işe yarar olduğunu sanmıyorum. birde son olarak dostuna rica et bence siparişleri 3 4 gün sonra göndermesinler azck özen göstersinler derim. görüşlerim bu gerçekten cok ince ve kullanmaya değer bulmadım. kalite kontrol kısımlarında bence ciddi sorunları var. bikaç tanesinin ip kısmı yanlıs yapılmıs hemen koptu.

edit: söylemeden geçemicem 10lu sekilde paketlemeye calısmaları bence güzel olmus

csabanci tarafından 24/Haz/20 12:55 tarihinde düzenlenmiştir

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

o kadar koruyucu ki bu maskeler ufledigin zaman zippoyu bile sondurebiliyor....

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

@zeybekustasi teşekkür ederim. Bende buradan ilk bu muhabbet başladığında ffp2 maske almıştım uzun süre onu dönüşümlü olarak kullandım.

@MuhammeT iş yoğunluğu nedeniyle bu aralar bi yere kımıldayamıyorum. Bilgileri PM atayım.

@MaviGozluDev kulak kısımları diğer maskelere (benim gördüklerim) göre uzun. 

@the_ilkay bunu bu hafta sonu gördüm bir yakınımda evet gerçekten işe yarar gibi duruyor gün boyu maske takmak zorunda olanlar için ilaç bence. Benim pek öyle bir durumum yok.

@cssabanci işte bu gibi teknik sorunlarda müşteri memnuniyetini sağlayalım diye danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu ürünle ilgili firmaya gelen hiç negatif bir bildirim yok olsa önlemini alma ve mağduriyeti giderme anlamında elimden geleni yapmaya çalışırdım. N11'den almışsa keşke mesajla iletişime geçseydi yaşadığı sorunu ortadan kaldırırdık. 3 adet eksik kısmi telsiz yerine yeni kutu gönderimini yapardık. Ayrıca bu ürünün ÜTS kaydı var bu nedenle kullanılan malzemede değişiklik söz konusu değil. Ancak bir çok firma çalıştığı için haliyle arada eksikler çıkabiliyor. Otomotiv dünyasında bile eksik üretimli araçların bazen çıktığını düşünürsek bence olumsuz bir geri dönüşte memnuniyetin sağlanması ve mağduriyetin giderilmesi anlamında bir çalışma yapardık. Eksik çıkmış ya da hatalı ürün gelmiş olabilir (telsiz v.b.) ancak piyasada ki maskelerden ince olduğuna ne yazık ki katılmam söz konusu değil. Üretim yapılmadan önce hem hammadde numunelerini aldık hemde aynı numune ve kumaş belgeleri ile CE belgesi ve ÜTS kaydı alındı ürünün.

Ancak N11 sipariş bilgilerinin ekran görüntüsünü atarsan yakının yaşadığı sorunun giderilmesi için iletişime geçebilirim. 

Zorunlu edit:  Gönderim ile ilgili olan sıkıntılar firmadan değil kargoların kota kapasitesini doldurup yeni kargo kabul etmemesinden kaynaklanıyor bunun önüne geçebilmek için Yurt içi Kargo yanında ayrıca MNG Kargo ile anlaşma yapıldı ancak İstanbul'dan kargoların çıktığı düşünüldüğünde her iki kargo da kapasitelerini gün başlangıcında dolduruyor ve ürün alımını bir kaç gün kapatıyor. E-Ticaret ile uğraşan özellikle İstanbul'da ikamet edenler bu durum ile ilgili yazacaktır. 

@byugr maskeleri teslim aldı geniş bir değerlendirme yapacaktır.

@Kreyzi 'ye de ürün bugün ya da yarın ulaşır muhtemelen. 

Tekrar söylediğim gibi ürünü ben satmıyorum benim hem dostum hem de müşterim satıyor. Ancak yaşanılan sorunlar v.b. gibi durumlarda elimden gelen aksiyonu alırım ki firma da emin olun en küçük sorun yaşamanızı isteyecek bir firma değildir. https://www.n11.com/magaza/suppliday/magaza-yorumlari burada firma için yapılan yorumları bulabilirsiniz (yorumların hepsi organik).

sRcN tarafından 24/Haz/20 15:28 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Şu an fiyat nedir?

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

35 tl den + faturalı isteyen olursa +kdv  gönderebilirim 

+ en az barem 10 kutu

q3zqin tarafından 13/Ağu/20 10:00 tarihinde düzenlenmiştir

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Şu an fiyat nedir?

fiyatlar güncel aynı fiyatlardan göndertebilirim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Ürünü kutusundan tanıdım, bu ürünlerin testlerin yapıldığı test kuruluşlarından birinde çalışyorum.

Ürün sertifikalıdır, EN 14683 standardına göre sertifikalandırıldı yanılmıyorsam (Avrupada geçerli) 

Bakteriyel Filtrasyon Verimliliği Testi

Solunabilirlik Testi

Biobürden testlerinden mutlaka geçmiştir 

Bu konularda maske sorun çıkarmaz. Malzemesi diğer maskelere göre biraz daha kalın belki rahatsız edebilir biraz.

Sahibi gibi acıklama yaptım resmen :D 

Piyasada çok maskeci var testlere de geliyor ama cogunun sonuclar rezalet 

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Ürünü kutusundan tanıdım, bu ürünlerin testlerin yapıldığı test kuruluşlarından birinde çalışyorum.

Ürün sertifikalıdır, EN 14683 standardına göre sertifikalandırıldı yanılmıyorsam (Avrupada geçerli) 

Bakteriyel Filtrasyon Verimliliği Testi

Solunabilirlik Testi

Biobürden testlerinden mutlaka geçmiştir 

Bu konularda maske sorun çıkarmaz. Malzemesi diğer maskelere göre biraz daha kalın belki rahatsız edebilir biraz.

Sahibi gibi acıklama yaptım resmen :D 

Piyasada çok maskeci var testlere de geliyor ama cogunun sonuclar rezalet 

açıklama için çok teşekkür ederim hocam :)

@Kreyzi 'ye gitti bu hafta ikinci kez o da değerlendirmesini yazar sanırım.

sRcN tarafından 13/Ağu/20 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ilk aldığımda da mesaj atacaktım konuya ama işte bu derece üşengeç biriyim abi. neyse bu sefer yazmak farz oldu. 2. kezdir alım yapıyorum.

ben memnunum lastiği diğerleri gibi rahatsız etmiyor ve takınca bi güven veriyor. aol sınavı için meb'in verdiği maskeyi ve bakkaldan mecbur kalıp rastgele aldığım maskeleri düşününce bu daha kalın ve dediğim gibi daha güvenli duruyor. 

asansörde çöp suyu akmıştı maskeyle bindiğimde kokuyu bayağı bastırıyordu bilmem bi kıstas mıdır ama ekliyeyim dedim. öyle çakmak testi filan yapmadım hiç. dh'de filan maske konusunu inceledim diğer markalara pek güvenmediğimden yine müridden alım yaptım. biri kazık atacaksa mürid atsın hesabı :D 

cesnist'in mesajı iyi oldu en azından bundan sonra daimi alacağım yeri buldum. tekrardan teşekkür ediyorum hocam.

edit: ilk aldığımda kutuyu direkt kargo poşetine koymuşlardı biraz söylenmiştim. kutu ezik gelmişti ama 10lu kapat aç poşetler içinde maske. bu sefer baloncuklu poşete filan sarmışlar zırh gibi geldi iyi düşünmüşler bu da not olsun.

Kreyzi tarafından 13/Ağu/20 17:40 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3027 Toplam Mesaj: 20
bosmax 3 katlı maske maske