folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Boston Celtics Hakkında.

Boston Celtics Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Boston Celtics basketbol takımı hakkında çok kısa sürede sanki uzun süredir takip ediyormuşum gibi bilgi sahibi olmam lazım hocalar. Araştırıyorum ama hiç bir şey bilmeden ne kadar oluyo öyle yani. bir muhabbet içinde çok rahat bunun dialoguna girebilmem akıcı konuşabilmem falan lazım. Takımın sıkı takipçisi biri tarafından bir pm bekliyorum çok büyük hayra girmiş olacak vallahi :D Takım hakkında konuşulacak/tartışılacak konuları, genel bilgileri, ezeli rakipleri....... lig durumuna kadar tutun üşenmeyip bir süresini ayırıp yazacak bir müride ihtiyacım var. Çıkarsa ne mutlu. Teşekkürler şimdiden :D 

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Boston_Celtics özellikle larry bird fakat boston neymiş forza atlanta hawks :D

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

vikipediadan okumayı hiç akıl etmemiştim çok teşekkürler.

Ya amacın kıllık mıdır nedir anlamıyorum ki abi. Durum acil, basketten çakmam diyorum. İnternetten vikiye yazıp okumayı bende biliyorum ( ha sen yeni öğrendin ondan dağıtıyosan direk vikiyi ortaya saygım sonsuz bu mesajı yazmadığımı ve sana taptığımı varsay.) Bana biraz zamanını ayıracak, muhabbet şeklinde şöyle şöyle durum nedir bunun olayı nedir diye danışacağım, tartışacağım vs. hiç ilgisi olmayan birini doldurabilecek bir kişi arıyorum diyorum. Çıkmış bana viki linki veriyosun ya el insaf.

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Ephesus bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya amacın kıllık mıdır nedir anlamıyorum ki abi. Durum acil, basketten çakmam diyorum. İnternetten vikiye yazıp okumayı bende biliyorum ( ha sen yeni öğrendin ondan dağıtıyosan direk vikiyi ortaya saygım sonsuz bu mesajı yazmadığımı ve sana taptığımı varsay.) Bana biraz zamanını ayıracak, muhabbet şeklinde şöyle şöyle durum nedir bunun olayı nedir diye danışacağım, tartışacağım vs. hiç ilgisi olmayan birini doldurabilecek bir kişi arıyorum diyorum. Çıkmış bana viki linki veriyosun ya el insaf.

bu tavrında bilgi yerine babayı alırsın gibime geliyo hoca.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hiç birşey bilmiyosun wikipediadan tarihini ögrenip oyuncularını ögrenirsin ha unutulmaz maçları olur onları sorarsın söylerm ama örnek larry birdün ne zaman oynadıgını kim oldugunu bilmezsen benm sana söylediklerimin ne anlamı kalır ? bunları düşünemiyosan hiç girme böyle şeylere bilmiyorum de bitsin.

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

mehmetdiyebiri bunu yazdı:

Ephesus bunu yazdı:

bu tavrında bilgi yerine babayı alırsın gibime geliyo hoca.

Benim tavrımda herhangi bir şey göremiyorum ben hocam. Düzgünce rica ettim ilgisi olan biri pm atabilir mi diye. Çıkıp viki linki veriyo adam Allah aşkına ne babasından bahsediyorsun sende ya. 

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

griffin bunu yazdı:
    Hiç birşey bilmiyosun wikipediadan tarihini ögrenip oyuncularını ögrenirsin ha unutulmaz maçları olur onları sorarsın söylerm ama örnek larry birdün ne zaman oynadıgını kim oldugunu bilmezsen benm sana söylediklerimin ne anlamı kalır ? bunları düşünemiyosan hiç girme böyle şeylere bilmiyorum de bitsin.

Böyle bir şeyi istiyorsam körü körüne gelmemişimdir dimi abi? Tarihçesini falan okudum da, hiç basketbolla ilgilenmeyen biri olarak tarihçesinle ne kadar yetinebilirsin orasını okuduk anladık diyelim. Benim dediğim popüler hali üzerine anlatacak birileri yok mu, son durumlarından tut takım kadrosunu lig durumunu vırtını zırtını işte bilmiyorum daha ne kadar özellik gelirse aklına

Avukat/Hukukçu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

nba.com'dan istatistiki bilgilere ulaşabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

itfaiyeciTBT bunu yazdı:

nba.com'dan istatistiki bilgilere ulaşabilirsin.

Hocam Türkiye'de nba hakkında bilgi veren en kapsamlı, güncelci site hangisi. İngilizce sakat bu sitede sıkıntı oluyo çünkü. Varmı bizim ülkenin sağlam bi basket portalı?

Avukat/Hukukçu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ajsdhf ne antika adamlar var ya.

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı:

griffin bunu yazdı:

Böyle bir şeyi istiyorsam körü körüne gelmemişimdir dimi abi? Tarihçesini falan okudum da, hiç basketbolla ilgilenmeyen biri olarak tarihçesinle ne kadar yetinebilirsin orasını okuduk anladık diyelim. Benim dediğim popüler hali üzerine anlatacak birileri yok mu, son durumlarından tut takım kadrosunu lig durumunu vırtını zırtını işte bilmiyorum daha ne kadar özellik gelirse aklına

tamam işte burdan alabildiklerini al hepsini ezberle demedim. gerisi içinde yardımcı olurdum basketbolu bilen benim senin bu artizligini anlamış degilim.

Toplam Hit: 3275 Toplam Mesaj: 23