Böyle Bir Alet İcat Edildi Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Merhaba,

Kitabı veya sayfaları bir yandan toplu olarak koyacağım diğer yandan bunu pcye word veya metin formatında aktaracak. Sayfaları kendi geçecek. Ben sadece sayfaları/kitabı koyarım.

Diğer türlüsünden bir yazılım olduğunu biliyorum. Ama bana böyle bir alet lazım.

******* Metin olarak taratması (Türkçe) ve kendi kendine atlaması çok önemli.

NOT: Lexmark'ın olabilirmiş. Bilgisi olan? http://www.kentucky.com/2010/10/15/1481139/lexmark-unveils-flash-scan-print.html

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

hocam tarayici denen bi içat varsa bu teknolojide o bahsettigin üründe vardır elbet ama gördünmü dersen görmedim duymadım

asdasdsa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

senin istedigin gibi birşey var mı bilmiyorum fakat tarattıgın belgeleri ABBYY FineReader aracılıgıyla text haline getirebiliyorsun

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

geçen hafta kanal d de korsan kitap evlerine yapılan baskında aynı dedigin şeyden vardı kitabı koyuyolar çatır çatır sayfa çeviriyor basıyor 

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

çok yaratıcı bir başlık :)

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

abby'i biliyorum. En zahmetli kısmı Türkçe hataları düzeltmek ve sayfaları tek tek çevirip taratmak. Benimkisi korsan işi değil. Ama yasal olarak satılıyorsa almak isterim.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Mukan bunu yazdı:
    -----------------------------

abby'i biliyorum. En zahmetli kısmı Türkçe hataları düzeltmek ve sayfaları tek tek çevirip taratmak. Benimkisi korsan işi değil. Ama yasal olarak satılıyorsa almak isterim.

-----------------------------

diyelim aldın ne yapacaksin hocam kütüphanen mi var ?

asdasdsa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

adsense için belge harmanlayacağım. elle yapmak çok zaman alıcı. açtığım konulara bakarsan profilden...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Google belgeselinde iztemiştim dediğinin aynısını yapıyordu kahrolası firma,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Var:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Book_scanning
    http://www.youtube.com/watch?v=hlOQuuLYavY

Bazı matbaaların böyle arşivleme hizmeti verdiğini üstün körü görmüştüm ama hiç denemedim.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

biraz şu otomasyon işinden anlasaydım pehehehey

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 2537 Toplam Mesaj: 15