folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Böyle Bir Fake Yok!! Yemeyen Ekmek Arası Yapsın :D

Böyle Bir Fake Yok!! Yemeyen Ekmek Arası Yapsın :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetPoLice
    NetPoLice's avatar
    Erkek

ben geyiq olsun die mynet ve hotmailin ip lerini birbirleriyle deiştirdim :) cafede millet sasırdı :D ortaya asagıdaki gibi bisey çıktı :)

Osmanlı Torunu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_EkSeLaNs
    By_EkSeLaNs's avatar
    Erkek

NetPoLice

Dostum Hepsi Nasıl Apışmıştır Düşünsene  :D

[D][i][K][K][A][T]~[Ö][L][Ü][M][C][Ü][L][D][Ü][R]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Burada yapacağın şey o makinaya dns server kurup hotmail.com'u o makinada local hostta tanımlamak ve biraz desing yapmak :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bu arada senin yöntemde eğer kendi sitende siten ip üzerine kurulu değil ise o zaman calışmayacaktır bu önce o makinada hotmail.com adı altında bi domain oluşturman lazımki o siteye yönlenen dns adreslerinde hotmail.com'u acsın...

Burada hotmail ile mynetin iplerini değiştirdiğinde acılmasının sebebi bu sitelerin ip tabanlıda calışması...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

arkadaşım anlattığın olay hoş güzel denedik çalışıyordu. sana bir sorum olacak ben hotmaile birine fake mail atıyorum ve elimdeki fake mailde sağlam çalışıyor kendi bilgisayarımda çalışıyor neyse bu maili attığımda şunu farkettim(maili kendime yolladım) bu maili attığım kişi bunu açtığında bir html sayfası yerine html kodları çalışıyor yani bu fake mail olayı hikaye heralde  

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    ienin açığı yaması olmayan pclerdeki gerzekler yiyor :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daylight
    daylight's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar.hack olayında yeni sayılırım.ilk deneyimim www.merkezkantin.com oldu.zarar vermedim sadece Denyo ile kısa süreli kitledim..bana bu hotmail yazınca mynet açılması olayını izah edebilicek biri varmı? kendi siteme yönlendirmek istiyorum..MSN de bu olayı anlatabilicek varsa lütfen.. şimdiden teşekkürler...haa bu arada bilecikli varsa aranızda tebrik ederim pkk taşlama olayından dolayı 

kadir@fenerbahce.1907

Şampiyonsun Fenerbahçe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    harbi gusel yontem ha
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    daylight bunu yazdı:

selam arkadaşlar.hack olayında yeni sayılırım.ilk deneyimim www.merkezkantin.com oldu.zarar vermedim sadece Denyo ile kısa süreli kitledim..bana bu hotmail yazınca mynet açılması olayını izah edebilicek biri varmı? kendi siteme yönlendirmek istiyorum..MSN de bu olayı anlatabilicek varsa lütfen.. şimdiden teşekkürler...haa bu arada bilecikli varsa aranızda tebrik ederim pkk taşlama olayından dolayı 

kadir@fenerbahce.1907

kardeş herşey belli bak söylenen dosyayı aç sonra iede adres satırına misal hotmail.com yazıldı sen hotmail.com yazınca açılmasını istediğin ipyi yazacaksın ancak şunuda eklemek gerekiyor sen bulunduğun serverın sadece ipsini diil adreside yazacaksınki iis gelen talebi devam ettirebilsin

ip/siteadresim.com/hack.asp hotmail.com gibi kullanacaksın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoulSmasher
    SoulSmasher's avatar
    Erkek

masaüstüne fakeinizi www.hotmail.com diye (www.hotmail.com.htm) kaydedip deneyin bi de gizleyin bakın neler oluyor :)

Toplam Hit: 6451 Toplam Mesaj: 24