folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Böyle Bir İlaç Yada Zerk Edilebilecek Nesne Var Mıdır?

Böyle Bir İlaç Yada Zerk Edilebilecek Nesne Var Mıdır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    genctit
    genctit's avatar
    Erkek

Arkadaşlar burdaki engin vukuat bilgisine sahip insanlara güvenerek bir sorunumla ilgili yardım istiyorum.

Bir ilaç yada sıvı olacak ama bu madde insanın boyundan aşağısını felç edecek ancak baş kısmı ve beyin işlevini yitirmeyecek.Bu maddenin etki süreside sürekli olacak yani bir kere alındığında alan kişi ömrü boyunca boyundan aşağısı felçli gibi yaşayacak.

Bazı doktorlar ile yapılan görüşmeler sonucunda böyle bir ilacın olmadığı söylendi ancak genede bilgisi olan vardır diye soruyorum.

Böyle bir madde ile ilgili bilgi istememin sebebi herhangi bir vukuat değil sadece çok ciddi bir öykü yarışmasına katılacak eserin temel noktalarından birini oluşturmasıdır.Ciddi olduğu içinde belli ölçülerde gerçekliğe yaklaşmak zorunluluğu var.

Son bir de ricam var gercekten bilgi sahibi olanların yada fikri olanların yazmasıdır. Teşekkürler tbt

kendisini besleyen eli ısıran köpek,gün gelir o elden kurşun yer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Piyasada böyle bir ilacın dolaşması biraz sacma hani hangi akla hizmet edicek :)Ancak ve ancak özel amacla imal edilmiş olabilir askeri ve bilimsel araştırma için bunun haricinde bir ilacın direk etkisinn bu olması çok mantıklı degil

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    abi sanırım adı octagam dı

birinin yanlış kullanımı (tek kullanım ) sonucunda kolları ve bacakları felç olmuştu

haberlere,gazetelere vs vs çıkmıştı o işin falan kısmıda

diğer kullananlardada aynı etkiyi yapıomuş

ama sanırım senin aradığın şekil bi ilaç yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    genctit
    genctit's avatar
    Erkek
    sandman dostum zaten yasal olamsınada gerek yok gerceklik payı olması lazım yani bir deneyde kullanılmıstır vs gizli bir operasyon aracıdır ancak bir şekilde reel hayata yansıması düşmüştür onlarda olur yoksa böyle bir ilacın tabiki piyasada bulunmasının hiç bir anlamı yoktur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    bulursam babama içircem

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    genctit bunu yazdı:
    -----------------------------
    sandman dostum zaten yasal olamsınada gerek yok gerceklik payı olması lazım yani bir deneyde kullanılmıstır vs gizli bir operasyon aracıdır ancak bir şekilde reel hayata yansıması düşmüştür onlarda olur yoksa böyle bir ilacın tabiki piyasada bulunmasının hiç bir anlamı yoktur.
    Abicim bizde Mit'te CIA'de çalışmıyoruz nasıl bilelim mutlaka vardır...Git bir nörologa danış adama nasıl bir durum mikrobik durum böyle birşeye sebep olur diye sor adam sana hastalıgı anlatsın sonrada o hastalıgın çalışma mantıgını kafanda yarattıgın bir ilaça aktar

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Sie :D bende yedim öykü yarışmasıymış,kardeşim yaratıcılığını kullan bi isim yaz zertagon mesela şu anda aklıma geldi bi yerden duymuş olabilirim,uydur bi isim,snn bunu sormanın tek sebebi bi vukuat meydana getirmek istemektir bence :/ bu tarz bişey kurtlar vadisinde geçmişti mesela,bi çakıyolar iğneyi bi sür öyle yapıo,fazla verdim belki süresi uzar :D ama ben isim bilmiyorum,bilsemde vermem,ayrıca kimse vermesin!Milletin bacaına kezzap sıkılan bi dönemdeyiz,ne malum seninde millete bu tarz bişey verip insanları sakatlamıyacaın?Asla ama asla yazmayın arkadaşlar!Ha snn belki böyle bi niyetin yok belki ama başkaları öğrenip kötü amaçla kullanabilir ki öykü yarışması hikayesi pek inandırıcı deil :D

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    genctit
    genctit's avatar
    Erkek

sandman bunu yazdı

Abicim bizde Mit'te CIA'de çalışmıyoruz nasıl bilelim mutlaka vardır...Git bir nörologa danış adama nasıl bir durum mikrobik durum böyle birşeye sebep olur diye sor adam sana hastalıgı anlatsın sonrada o hastalıgın çalışma mantıgını kafanda yarattıgın bir ilaça aktar 

----------------------------------------

Sandman dostum bende biliyorum oralarda calısan çıkmayacağını ancak dedim ya gözden kacan bir yansıması yada bilgi sızmasına rastlayan olmustur diye sormustum ancak nörologla konusma fikri aklıma yattı doğrusu saol.

-------------------------------------------------------

wasd bunu yazdı

Sie :D bende yedim öykü yarışmasıymış,kardeşim yaratıcılığını kullan bi isim yaz zertagon mesela şu anda aklıma geldi bi yerden duymuş olabilirim,uydur bi isim,snn bunu sormanın tek sebebi bi vukuat meydana getirmek istemektir bence :/ bu tarz bişey kurtlar vadisinde geçmişti mesela,bi çakıyolar iğneyi bi sür öyle yapıo,fazla verdim belki süresi uzar :D ama ben isim bilmiyorum,bilsemde vermem,ayrıca kimse vermesin!Milletin bacaına kezzap sıkılan bi dönemdeyiz,ne malum seninde millete bu tarz bişey verip insanları sakatlamıyacaın?Asla ama asla yazmayın arkadaşlar!Ha snn belki böyle bi niyetin yok belki ama başkaları öğrenip kötü amaçla kullanabilir ki öykü yarışması hikayesi pek inandırıcı deil :

----------------------------------------------------

wasd kardes senin düşüncelerini sie diye bir kelime ile başlaman hoş değil üstelik inanmak yada inanmamak sana kalmıs ancak sanada kızamıyorum sanal dünyada yalana dolana o kadar cok sarılan insan var ki sende düşüncende kendince haklı olabilirsin ancak seni inandırmak yada sana bir şey yedirmek gibi bir düşüncemde yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    genctit bunu yazdı:

wasd kardes senin düşüncelerini sie diye bir kelime ile başlaman hoş değil üstelik inanmak yada inanmamak sana kalmıs ancak sanada kızamıyorum sanal dünyada yalana dolana o kadar cok sarılan insan var ki sende düşüncende kendince haklı olabilirsin ancak seni inandırmak yada sana bir şey yedirmek gibi bir düşüncemde yok.

Alındıysan özür dilerim :) sanalda bayaa palavra sıkan oluyor haliyle insan tanımadığına inanamıyor kolay kolay,heleki tahribatta vukuatla ilgili bi konuysa hiç inanası gelmiyo :D gerçi herif açık açık soruyo sahte kimlik basacam fontun adı ne fln die ama... :D :P eerki öykü yazıyorsan dediğim gibi hayalürünü birşey kullanman daha iyi olur :) sonuçta züriye yaratıcılığını göstermiş olursan bi şekilde.

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    genctit
    genctit's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı

Alındıysan özür dilerim :) sanalda bayaa palavra sıkan oluyor haliyle insan tanımadığına inanamıyor kolay kolay,heleki tahribatta vukuatla ilgili bi konuysa hiç inanası gelmiyo :D gerçi herif açık açık soruyo sahte kimlik basacam fontun adı ne fln die ama... :D :P eerki öykü yazıyorsan dediğim gibi hayalürünü birşey kullanman daha iyi olur :) sonuçta züriye yaratıcılığını göstermiş olursan bi şekilde.

---------------------------------------------------------

Wasd kardeşim aynen dediğimiz gibi sanaldaki yalan dolan insanı paranoyak olmaya doğru itiyor ancak burası tahribat burda vukuat ile ilgili bir şey gönül rahatlığı ile acıkca sorulabiliyor .Hayal gücü ile uydurma yapmak sorun değil ancak soruda da yazdığım gibi jüri biraz sert yani gerceklik payı olması gerekiyor hayal gücünü eserin baska yerlerinde arıyorlar yani kullandığın esya ilaç vb ekipmanlarda gerceklik istiyorlar ama illa reelde sürekli kullanılan değilde bir şekilde labaratuar yada askeri amac yada baska bir sebeble bile olsa kokusu cıkmıs bir nesne dahi söz konusu işimi görebilir.

Dolayısı ile ismini hikayesini bilsem bile temin etmek zor yada mümkün olmayacağına göre bununla vukuat yapmam mümkün değil

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    hocam senden arkadan odunla vurdular sinirleri zarar gördü felç oldu yaz hem piyasada yasal olmayan ilaç ismi işin zor valla:S

Kod yazmakla adam olunmaz:D
Toplam Hit: 3289 Toplam Mesaj: 14