folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Böyle Film Görülmedi(Yılmaz Özdil İn Güzel Bi Yazısı)

Böyle Film Görülmedi(Yılmaz Özdil İn Güzel Bi Yazısı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bir
    Bir's avatar
    Erkek

Böyle film görülmedi
    Tango and Cash

Adamlar polistir... Bi karambol olur, iftira atılır, zart diye içeri tıkılırlar.

Böylece, enseleyip içeri tıktıkları azılı mahkûmlarla aynı hapishanede adalet mücadelesi vermek zorunda kalırlar.
    *
    The Last Castle

Generaldir... Irak'ta Bosna'da acayip işler başarmış kahraman komutanken, bi katakulli olur, suçsuz yere içeri tıkılır. Kendisinden düşük rütbeli cezaevi müdürüyle papaz olur filan.
    *
    Brubaker

Hapishane müdürüdür... İnsan hakları suçlarını belgelemek için, sanki mahkûmmuş gibi içeri girer. Rüşvetçi, işkenceci hapishane yönetimini mahkûm eder, şerefsiz valiyi rezil-i rüsva eder.
    *
    Red Corner

Avukattır... Çin'de büyük bir iş bağlantısı yapar, ödül olarak kendisine Çinli bir kız ısmarlar. Ayvayı yer. Çünkü, sabah kalktığında kızın cesediyle karşılaşır, içeri tıkılır. O masum olduğunu kanıtlayana kadar, seyirciler bir daha Çin'de zamparalık yapmamaya yemin eder.
    *
    Prison Break

FBI ajanıdır... Adaleti yerine getireyim diye bir suçluyu öldürür, bahçesine gömer, unutmak için uyuşturucuya başlar, derin devletin kucağına düşer, neticede içeri girer. Başroldeki suçsuz mahkûmlarla kanka olur. Firar eder. Kendisini tufaya getiren derin devlete savaş açar.
    *
    A Few Good Men

Subay avukattırlar... Cinayetten
    içeri tıkılan erleri savunurken, meğer, cinayet emrini bir albayın verdiğini bulurlar, askeri yargı davası memleket meselesi haline gelir, çarşı karışır.
    *
    24

ABD Başkanı'dır... Aslında başkan yardımcısıdır, hükümet darbesi yapar, başkan olur, teröristlere kitle imha silahı satar, haysiyetsiz bi arkadaş olduğu ortaya çıkınca, yargılama bile yapılmadan ömür boyu ev hapsine mahkûm edilir, kafayı yiyen eşi tarafından haşırt diye bıçaklanır.
    *
    Hollywood bu...
    *
    Generali de içeri tıkarlar, avukatı da, polisi de, ajanı da... Hatta başkanı da.

*
    Peki, film icabı bile olsa, tutup içeri tıktıkları “Başsavcı” var mı? İşte o yok.

*
    “Avatar”
    ı hayal etmeyi başaran senaristler, böyle bi şeyi hayal edememişler... “E yok artık!” demişler.

*

Gerçekçi olmaz çünkü.

Komedi filminde bile olmaz.

Tam otuz yıl sattim çalışmış ben durmuşum , gökyüzünden habersiz uçurtmauçurtmuşum!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

saçmalamış da saçmalamış yine.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bana kalırsada saçmalamış. Gücün bir sirkülasyon icerisinde olmasi lazım her daim denetleyen birilerinin olması gerekir bence ( Eşitler arası denetim ). Aynen kağıt, kalem , makas oyunundaki gibi.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

saçmalamış mı ?

ulan yaşadıklarımız başlı başına saçma, adam dalgasını geçmiş siz saçmalamış demişsiniz - doğru çok normal bi gündem yaşıyoruz :D

at gözlüklü canım kardeşlerim, azıcık çıkarında bakın etrafınıza ne olup bitiyor, ucu kime girecek kime girmeyecek he heyy :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

İyi de içeri alınan savcının, yökçünün ne olduğunu bilirsen çok mantıklı bir film olur bence :|

Savcı:

http://www.youtube.com/watch?v=Dga-qGlbu_I

Okumuş bilmiş eğitimci:

http://www.youtube.com/watch?v=xnCchuulnmU

Size birşey diyim mi eğer ki tayyibin elinde bu kellelerin başka kozları olmasa çoktaaan darbe yapmıştılar :) Ama yapamazlar bu vakitten sonra.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bir
    Bir's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Din-Ve-Demokrasi-Adi-Altinda-Medya-Destekli-Cemaat-Fasizmi-105528/

peki arkadaşlar saçmalayan özdil yani öylemi ... peki bende size bişey sorucam mu msj ları nerden yazıyosunuz mağradanmı ... çok ilginç

Tam otuz yıl sattim çalışmış ben durmuşum , gökyüzünden habersiz uçurtmauçurtmuşum!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

İyi de içeri alınan savcının, yökçünün ne olduğunu bilirsen çok mantıklı bir film olur bence :|

Savcı:

Okumuş bilmiş eğitimci:

Size birşey diyim mi eğer ki tayyibin elinde bu kellelerin başka kozları olmasa çoktaaan darbe yapmıştılar :) Ama yapamazlar bu vakitten sonra.

ikide birde aynı ses kaydını verıyorsun.

dayı ben hergun ana avrat sovuyorum. acık acıkda soyluyorum bak.

herkes söver. + o kayıtlar yasadısı.

sen hala at gozluklerın ile ahırda dolaşmaya devam et..

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Savcı:

Okumuş bilmiş eğitimci:

Dayıcım at gözlüğünü sen at.

Sırf ana avrat küfür yok orda.

Dinle bak cumhurbaşkanı olmaya hazırım diyor eleman :)

Hakikatten atın bu at gözlüğünü artık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Savcı:

Okumuş bilmiş eğitimci:

Dayıcım at gözlüğünü sen at.

Sırf ana avrat küfür yok orda.

Dinle bak cumhurbaşkanı olmaya hazırım diyor eleman :)

Hakikatten atın bu at gözlüğünü artık.

bende hazırım cumhurbaskanı olmaya ?

noldu bunu dedım dıye cumhurbaskanlıqı ıcın tehdıt mı olusturdum ?

bi kere bu ses kayıtları yasadışı. sen yasadışı şeylerle kendını savunuyorsun.

+ insanların özel hayatıdır ılgılendırmez senı

+  O KONUSMADA TAYYIBI OLDURCEM BİLE DİYEBILIR AMA DEMESI SUC TEŞKIL ETMEZ. bi zahmet öğren gel.

her gorduqune balıklama atlama oyle.

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

bende hazırım cumhurbaskanı olmaya ?

noldu bunu dedım dıye cumhurbaskanlıqı ıcın tehdıt mı olusturdum ?

bi kere bu ses kayıtları yasadışı. sen yasadışı şeylerle kendını savunuyorsun.

+ insanların özel hayatıdır ılgılendırmez senı

+  O KONUSMADA TAYYIBI OLDURCEM BİLE DİYEBILIR AMA DEMESI SUC TEŞKIL ETMEZ. bi zahmet öğren gel.

her gorduqune balıklama atlama oyle.

Adam resmen darbe için destek beklediğini belirtiyor.

Sanki seçimle cumhurbaşkanı olacak. Senin aklın mantığın el veriyor mu bunun abdullah gül karşısında seçimle reis-i cumhur olacağına?

Ya anlamıyosun apo ya anlamazlıktan geliyorsun :)

Ha bende bunu söylerim ne var diyorsan; senin söylemen ayrıdır, bir savcının söylemesi ayrıdır. Senin gerçekleştirme ihtimalin 0'dır. Ama bunların gerçekleştirme ihtimali çok yüksektir; ancak tayyip bunların elini kolunu bağlamıştır kanımca :|

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

sen vasıfsız, sadece pc başında oturup mesaj yazmaktan başka bir özelliği olmayan arkadaşım, kendini o adamla bir tutuyorsan zaten sana hiç cevap verilmemesi gerekir.lafa bak : ) bende söylüyorum cumhurbaşkanı olmak istiyorum tehdit mi oluşturdum diyor.hee oluşturdun.yarın alırlar senide.nası olsa kamuoyuna mal olmuş bi kişiliksin.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
Toplam Hit: 4572 Toplam Mesaj: 40