folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder BTK, Telefonu Ve İnterneti Kesebilecek!

BTK, Telefonu Ve İnterneti Kesebilecek!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DrKill bunu yazdı

savaş olduğunda kim interneti düşünür amk? Canımızı kurtardıkta.

Heralde oturup dizi film izlemeyecek millet :)

Eşinle dostunla irtibat kurmak, bireyler araştirmak, haber almak gibi şeyler için kullanılır.

Hem dikkatini çekerim , yanlış anlamadıysam

Sadece savaş değil herhangi " bir kamu güvenliği " gibi benzeri durumlarda diyor

yani patlama oldu, yayin yasağı falan uğraşmayacak tık kesecek. 

Bu yetkiyi , gerekli yerde mantıklı uygulayacak,  akıllı adama verseler sorun değilde, torpilli bir akıl yoksununun eline geçerse  uğraş dur.

Ben bir aylık  internetsiz bir deneyim yaşadım. çok bağımlıyız :(

Millet herşeyi arşivleyin. Kesildiğinde onunla bir süre hayatta kalırsınız :))

futurist tarafından 14/Haz/16 03:16 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amerikalıların bi lafı vardır. Maymunun eline kalaşnikof vermek diye. Bu da o hesap. Yok savaş içinmişte falan fıstık. 

Şu Google'a internet balonları 2-3 yıla gökyüzünde yaygınlaşsın görecem bunları. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Yine birileri avara kalmış anlaşılan.. Türkiye'deki kadar vergi Türkiye'deki kadar yasaklayıcı bir sistem çok az yerde vardır herhalde.. Zaten arka plana filtreleme koydular 16 mbit dedikleri neti kimse doğru dürüst 16 mbit kullanamıyor.. Geriye kalanıda kapatmak için uğraşıyorlar.. Boş beleş işlerle uğraşan kesim bir hayli çoğaldı.. Allah sonumuzu hayır etsin.. Gündeme bak birde uğraşılan şeylere bak.. Herkesin kabul ettiği Paypal'e lisans verme şimdide bu.. Parasını her ay benim ödediğim neti sen hadi buyur kes..

yalnız hocam paypalın kalkmasının asıl sebebi paypalın kendisi zaten:

http://www.donanimhaber.com/operatorler--kurumsal-haberler/haberleri/Paypal-neden-Turkiyeden-cikiyor-Geri-gelecek-mi.htm

http://www.donanimhaber.com/mobil-uygulamalar/haberleri/Paypala-neden-izin-verilmedi-BDDKdan-resmi-aciklama.htm

İnternetin hızının bilerek yavaşlatılmasını zaten yapıyorlar ne yazık ki. Özellikle gündem ile ilgili konularda sosyal medyanın hızının yavaşlatılması gibi. BTK çok şeyin arkasında. AKK'nin arkasında, tariferlerin arkasında vs.

Bazen bizim yararımıza mı, yoksa zararımıza mı çalışıyor anlamıyorum.

futurist bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Eşinle dostunla irtibat kurmak, bireyler araştirmak, haber almak gibi şeyler için kullanılır.

Sadece savaş değil herhangi " bir kamu güvenliği " gibi benzeri durumlarda diyor

Bu yetkiyi , gerekli yerde mantıklı uygulayacak,  akıllı adama verseler sorun değilde, torpilli bir akıl yoksununun eline geçerse  uğraş dur.

Futurist oradaki kamu güvenliği diye belirtilen durumlar "SAVAŞ DURUMU" gerçekleştiğinde şartıda aranıyor. Her türlü savaş ve sefererlik olmak zorunda yani.

DrKill tarafından 14/Haz/16 03:34 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

"Özgürlükten doğan bunalımlar ne kadar büyük olurlarsa olsun, hiçbir zaman fazla baskının sağladığı sahte güvenlikten daha tehlikeli değildir."

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Amerikalıların bi lafı vardır. Maymunun eline kalaşnikof vermek diye. Bu da o hesap. Yok savaş içinmişte falan fıstık. 

Şu Google'a internet balonları 2-3 yıla gökyüzünde yaygınlaşsın görecem bunları. 

Hocam o balonlar türkiyeye gelemeyecek ki hava sınırlarımızın içinde izin verirlermi sence, uydu olursa ancak kurtarır bizi..

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    Not bunu yazdı

Kessin yeni bir model çıkarırız... :)

+1

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Yine birileri avara kalmış anlaşılan.. Türkiye'deki kadar vergi Türkiye'deki kadar yasaklayıcı bir sistem çok az yerde vardır herhalde.. Zaten arka plana filtreleme koydular 16 mbit dedikleri neti kimse doğru dürüst 16 mbit kullanamıyor.. Geriye kalanıda kapatmak için uğraşıyorlar.. Boş beleş işlerle uğraşan kesim bir hayli çoğaldı.. Allah sonumuzu hayır etsin.. Gündeme bak birde uğraşılan şeylere bak.. Herkesin kabul ettiği Paypal'e lisans verme şimdide bu.. Parasını her ay benim ödediğim neti sen hadi buyur kes..

yalnız hocam paypalın kalkmasının asıl sebebi paypalın kendisi zaten:

http://www.donanimhaber.com/operatorler--kurumsal-haberler/haberleri/Paypal-neden-Turkiyeden-cikiyor-Geri-gelecek-mi.htm

http://www.donanimhaber.com/mobil-uygulamalar/haberleri/Paypala-neden-izin-verilmedi-BDDKdan-resmi-aciklama.htm

İnternetin hızının bilerek yavaşlatılmasını zaten yapıyorlar ne yazık ki. Özellikle gündem ile ilgili konularda sosyal medyanın hızının yavaşlatılması gibi. BTK çok şeyin arkasında. AKK'nin arkasında, tariferlerin arkasında vs.

Bazen bizim yararımıza mı, yoksa zararımıza mı çalışıyor anlamıyorum.

futurist bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Futurist oradaki kamu güvenliği diye belirtilen durumlar "SAVAŞ DURUMU" gerçekleştiğinde şartıda aranıyor. Her türlü savaş ve sefererlik olmak zorunda yani.

hocam sanki ab ülkesinin birinde yaşıyormuşsun gibi yazmışsın. yetkiyi alanların ne yaptığı belli bu ülkede. o yüzden bi kendine gel ve türkiyede yaşadığının farkına var. savaş durumunda vs vs hikaye kısmı onlar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Ben dedim mutlaka bir şey buluruz diye ve karşınızda OUTERNET ! Daha fazla araştırma imkanım olmadı ama $99 a kafanız rahat oluyor ne bok yerse yesin bu vatandaş diyorsunuz. Beyler Amerika'dan falan sipariş mevzusu vardı bundan alabiliyorsa tüm TBT'ye alsın rahat edelim valla :D

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Not bunu yazdı

Ben dedim mutlaka bir şey buluruz diye ve karşınızda OUTERNET ! Daha fazla araştırma imkanım olmadı ama $99 a kafanız rahat oluyor ne bok yerse yesin bu vatandaş diyorsunuz. Beyler Amerika'dan falan sipariş mevzusu vardı bundan alabiliyorsa tüm TBT'ye alsın rahat edelim valla :D

valla hocu o tek yönlü bir alışveriş uzaydan sana belirli miktarda bir veri akışı sunuyor ama akış tamamen onların insifiyatinde. Artı öyle terabaytlarca veri gelmiyor ilkel lantirn modellerinde 2mb/gün (mbit değil) anten takabildiğin rasperi pi lerde de 200mb/gün deniliyor. 

ne gönderiyor derse de wiki sayfaları okunacak birşeyler haberler. Kısaca ağrı dağının doruklarında mağarada yaşamıyorsanız hpesi gün içinde telefonla ulaşabileceğiniz şeyler. 

ha öte yandan da yasak aşırı işlerine yaracak. "Bomba mı patlamış? nerde? nasıl bi hafta önce patlamış ya hiç kulağımıza gelmedi? yuuuh atom bombası atmışlar istanbul diye bir il kalmamış mı?" konuşmaları geçerse hiç şaşırmayın. 

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

net acayip yavaşladı acaba yine bi yerlerde bişey mi oldu da haberimiz yok 

ek olarak : https://eksisozluk.com/15-haziran-2016-google-erisiminin-olmamasi--5131085?a=popular 

ek2: http://www.diken.com.tr/googlea-erisim-tib-tarafindan-dolayli-olarak-engellendi/ 

adeleks tarafından 15/Haz/16 16:41 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4370 Toplam Mesaj: 29
internet btk