folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Adam Da Neyin Nesi?

Bu Adam Da Neyin Nesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

Neden bu Teleport işi Holywood'un icat ettiği ışık hüzmesiyle oluyormuşki ? Hollywood'un  insanların kafasında yer ettiği klasik bir efekt işte.
    Hem adamı teleport ederken hareket halindeydi, teleport işlemi bitince neden hareketsiz olarak ortaya çıktıki motor.

Profesyönel Çalışma tebrik etmek lazım.

Burda HD olarak izleyip analiz edebilirsiniz herifin eller ayaklarıda parlıyor.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wz8AC5RXQXQ#!

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

motaj amk.

Ordan kurşun geçse, o mobese kamera kaydıyla yavaşlatsan kurşunu göremezsin, ama ışık hızında geçen adamı yavaşlatınca adamı görüyor.

Saçmalık

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Dayı blink olmus ne var bunda ? Biz mmo'cuyuz alışkınız böyle şeylere :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Lan o adam değil amk bildiğin karı lan..Bildiğin kırıtıyo bu..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

anlamadığım madem kurtardı niye o kadar geriye goruruyor? yada kaza yerinden o geriye ısınlanabiliyorsa adamı kurtarmaya niye ısınlanarak gitmiyorda yürüyerek gidiyor.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

motaj amk.

Ordan kurşun geçse, o mobese kamera kaydıyla yavaşlatsan kurşunu göremezsin, ama ışık hızında geçen adamı yavaşlatınca adamı görüyor.

Saçmalık

Hacı Mantıken Kurşun konstant hızda gelip geçer görmez kamera ama ışık hızı ile eleman geldi orda durdu ve kayboldu yani aynı noktada kameranın kaydedebileceği fps çerçevesinde yeterli zaman geçirdiği için kamerada ışık olarak görülebilir.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

Montaj değil çünkü motosıkletlı adam olay sonrası ayağı seviyor. Ve uzaklasan adama bakıyor ve kaldırıma oturuyor. Kamyoncunun şaşkınlığı da cabası. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

Montaj değil çünkü motosıkletlı adam olay sonrası ayağı seviyor. Ve uzaklasan adama bakıyor ve kaldırıma oturuyor. Kamyoncunun şaşkınlığı da cabası. 

sence bu montajı yapan adamlar bunu dusunmediler mi? orda kahkaha atıp birbirlerine sarılp ne guzel montaj yaptık lan diyecek halleri yok yani

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Proflar çıktı hemen piyasaya. Bal gibi montaj, filmlerde alası var m.k.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Paint terk..

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 5759 Toplam Mesaj: 46