folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Adamla Defne Joy Foster Aynı Gün Öldü

Bu Adamla Defne Joy Foster Aynı Gün Öldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------

hacılar olayı anlayamadınız sanırım. olay birinin ölmesi, ünlü birinin ölmesi, çocuğun anasız kalması falan değil. 21. yüzyılda bir insanın sokakta yaşamasına normal gözüküyle bakıyorsak, birşeyler yanlış gidiyor demektir. hatta çok şey.

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:

OveRTaX bunu yazdı:

Defne'nin yerine bu adamın ölüm haberinin her yerde çalkalanması gerekir.Biri zenginlik içinde ölüyor diğeri ekmek parası peşinde olduğu için donarak ölüyor.Adalete bak.

Defneciğim öyle "çok" kazanan birsi değildi...

Belki son dönemlerde biraz elipara görmüştür... Helal olsun...

Tabi ki bir insanın sokakta donarak ölmesi utanç vericidir hepimiz için... Ne zamanki  birileri bizi düdüklerken ipteki cambaza bakmayı bırakırız o zaman sokaklarda değil bir insan bir it bile açlıktan sefaletten ölmez

Demek istediğm o ki.. Defne de güzel bir insandı..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Kokainciyse yaramaz adam degildir. Sahsen...

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Sabatan beri Tahribattaki Defne joy başlıklarını takip ediyorum sırf insanlar ne düşünüyr diye merakımdan;

Öncelile söylemek istediğim Defne Joyfster'i severek izlerdim, çok televzyon izlemesemde hrhangi bir kanalda gördüğümde mutlaka seyrederdi, enerji dolu olmsı beni etkilerdi doğrusu,

Konu anlmız ve yanlış bana göre çünki Türkiye'de binlerce insan ölüyor ve doğuyor bu şekile trajik olak hepsinin haberini yapmaya kalksa telvizyonlar yangı gülüm keten helva.

Burda fakir edebiyatı yapmaya gerek yok Türkiye o kadar değiştiki artık insanlarımız o kadar çıkarcı egoist ki bırakın sokakta donarak ölen garibanı annesi babası kardeşi ölse iinci gün hayat eskisi gibi devam edyor, çoğumuz komşusunun adını bile bilmiyor,

O kadar düşüncelisiniz madem herkesin çevresinde vardır böyle gariban insanlar uzatın yardım elinizi burdan hariçten gazel okumayın.

Yada bırakın kim nasıl öldüyse ölsün allah rahmet eylesn deyin geçin.

Biz kadı progrmlarını bilmem ne dizilerini blmem ne şirketini eleştirir yerden yere vururuz ama hepsini izler hepsini biz zengin ederiz sonra ah vh eder düşünürüz.

gideriz carfourdan ordan burdan aylık 300 tl lik alışveriz yapar elin fransızını zengin ederiz paramız bitince bakal amcamız aklımıza gelir "yaz deftere" der geçer onuda zamanında ödemz kıyme bizmeyiz, biz hiç ir zaman adam olmaız bu saatten sonra boş lf etmeyin koyun gotune rahvan gitsin en iyisi.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

oyyy ne hale geldi memleket ne hale geldi insanlık 1 2 kez tw de gözüken biri için hayran sayfalarına binlerce gerizekalı akın akın giderken bu adamcağıza bi yardım elini çok görüpte onun soğuktan donarak ölmesine izin weren insanlığımıza ben ... içim gitti resmen :(

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    Yine millet "bir yerinden" anlamış. Sanatçı da insan, o da ölebilir, normal vatandaş ta. Soğuktan bir insanın ölmesine içiniz el veriyorsa başka bir şey diyemem..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Kapitalizmin olduğu yerde biri,24 ayar som altından klozetine sıçarken,prinç kaplı fayans üzerinde ayağının kaymasına bağlı,kafasını pırlatalar ile süslenmiş lavabo kenarına çarparak ölebilir.Diğeri ise sadece açlıktan.Nenden şaşırıyorsunuz ki.Kapitalizim yüzyıllardan beridir var.Hala alışmadınız mı buna.Fazla uzağa gitmeye gerek yok.Yarın işe gidip,patronlarının aldıkları yeni BMW leri için çalışacak olanlar çoktan yatmıştır mesela.Yarın akşamda buraya gelip,o arabanın resimlerine bakıp,genel teknik özellikleri hakkında bir daha ki yatma vaktine kadar konuşurlar.

Nazdarovya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

ikisinin de ölümüne aynı derecede üzülünen bir dünyadayız zaten.

birinin diğerinden daha çok tanıdığının olması farkı var sadece..

All is well
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    defne joy kim amk :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Dostum aynı pencereden bakıyoruz resmen deli oluyorum böyle ölünce beyin yıkayan o aptal kutusuna yakınlığı olduğu için badem gözlü ilan edilenlere. Sonuçta ölüm üzücü bir olay ancak bu şekilde lanse edilince okuduğum veya izlediğim her haberine nefretle bakıyorum. Sanki ülkenin başka sorunu yokmuş gibi bütün ana haber bültenlerinde methiyeler düzüldü hakkında.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
Toplam Hit: 9058 Toplam Mesaj: 57