Bu Apple Kulaklık Orjinal Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Hocalar hepsiburada'dan Apple Kumandalı ve Mikrofonlu Kulaklık aldım. Ama gelen ürünün kutusu adına içime bir kurt düştü. Hiç orjinalmiş gibi gelmedi bana. Google amca da araştırma yaptım ama bi sonuç alamadım. Bir de sizlere sorayım dedim.

Benim bildiğim ve teknosa'da da gördüğüm bu ürünün kutusu na böyle;

yRV06j.png (328×328)

Ama bana gelen ürünün kutu resmiyse na böyle;

52YDqz.jpg (768×1024)

d0XOMD.jpg (768×864)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çakma. Zaten adamlar orjinal diye bir yazıda yazmamış Hepsibura'dada. Kaldı ki 30 liraya Apple kulaklık beklemen zaten hata.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Erkek

orjinal değil hocam. orjinal apple kulaklığı kare mika kutu içinde gelir.

Lazmania61 tarafından 22/Eki/15 17:54 tarihinde düzenlenmiştir

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

hocam anlamıyorum kutudan felan ama hb sorabilirsin hocam geri iade edersin duruma göre

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

hocam anlamıyorum kutudan felan ama hb sorabilirsin hocam geri iade edersin duruma göre

aynen konudan sonra twitter destek hesabından onlara da sordum cevap bekliyorum şu an. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam çakma kulaklık. Sence Apple böyle sikindirk bir kutulama yapar mı ? Adamların kutu tasarımları bile premium hissi veriyor.

http://tr.aliexpress.com/store/product/Fashion-Retail-Package-Box-Paper-Packaging-Bag-Mobile-Phone-Cases-Accessories-Packing-For-iPhone-Samsung-Galaxy/615084_1570947285.html?storeId=615084

Al bak Çin'de kiloyla satıyorlar böyle ORIGINAL yazan paketleri. Geri verip Xiaomi Piston kullaklık siparişi ver derim. Apple bok yemiş yanında.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

hoca banada bir kaç yıl önce benzer bişey olduydu. şarz kablosu almıştım. açıklamada :" Orjinal iPhone 3G - 3GS şarz kablosu yazıyordu. " malzeme aynı dediğin gibi dandik bi kutuda geldi. adama mesaj attım dedim hocu bu ne biz bunu orjinal diye aldık diye. adamda o orjinal iphone için kablo dedi. iyi oku açıklamayı dedi. beğenmediysen iade alayım ama kargo parası senden dedi. bende zorlamadım daha hiç. 5 TL ye almıştım zaten.

Bu imza çok eskidi artık...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    prokto bunu yazdı

hoca banada bir kaç yıl önce benzer bişey olduydu. şarz kablosu almıştım. açıklamada :" Orjinal iPhone 3G - 3GS şarz kablosu yazıyordu. " malzeme aynı dediğin gibi dandik bi kutuda geldi. adama mesaj attım dedim hocu bu ne biz bunu orjinal diye aldık diye. adamda o orjinal iphone için kablo dedi. iyi oku açıklamayı dedi. beğenmediysen iade alayım ama kargo parası senden dedi. bende zorlamadım daha hiç. 5 TL ye almıştım zaten.

İnternetten alımlarda her türlü iadede kargo ücreti satıcıya aittir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

şikayet et hocam orjinal ürün satmıyorsunuz diye.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

"original" marka "çakma" kulaklık. geçmiş olsun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam çakma kulaklık. Sence Apple böyle sikindirk bir kutulama yapar mı ? Adamların kutu tasarımları bile premium hissi veriyor.

http://tr.aliexpress.com/store/product/Fashion-Retail-Package-Box-Paper-Packaging-Bag-Mobile-Phone-Cases-Accessories-Packing-For-iPhone-Samsung-Galaxy/615084_1570947285.html?storeId=615084

Al bak Çin'de kiloyla satıyorlar böyle ORIGINAL yazan paketleri. Geri verip Xiaomi Piston kullaklık siparişi ver derim. Apple bok yemiş yanında.

Piston candır beyler

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 1489 Toplam Mesaj: 16
apple kulaklık apple