folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Aralar Çok Sıkıntılıyım Yaa

Bu Aralar Çok Sıkıntılıyım Yaa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Kardeşim benim, takma kafana. Bu sıkıntıların alayı fıs Allah daha büyük sıkıntılardan korusun. Pc ye sürekli bağımlı olan insanların hepsinin psikolojisinde bozukluk vardır o yüzden onu salla. Sitene isim bulamadım diye sorun mu olur amk, bul bidene çok mu zor. O hoşlandığın kıza git. Senin bir site yaptığını çok güzel olduğunu anlat ama bir isim bulamıyorum de. İsim tavsiyesinde bulunurmusunuz de. Hem kız ona değer verdiğini anlar, hemde  isimi o verince sitene girmeye başlar. Bana değer veriyor kanısı oluşur ve sana olan ilgisi artar. Sende kızı sevdiğin için verdiği isimide hoş karşılarsın.

Elinde olanlara şükret bu sıkıntılarını düşün birde hasta oldunu, ailenin öldüğünü düşün. Düşün ki elindekilerine şükretmeye başla, kendini doğal olarak motive etmiş olacaksın. Unutma ÖNEMLİ OLAN NELERE SAHİP OLDUĞUN DEĞİL, NE KADAR AZ ŞEYE İHTİYAÇ DUYDUĞUNDUR...

tşkler abi. ama şu da var : aile ve hastalık demişsin. aileden bir kişi eksik. neyse o konuyu açmiyim alıştım onu kaybetmeye 7 sene geçti. geriye ne kaldı hastalık : bende var bi rahatsızlık :) beyinden ve ruhtan. onlara girmiyim şimdi açtıkça açılır konu.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Ben senin abin değilmiyim ? Seni ne zaman yanlız bıraktım. Hatta dün sinemeya gittik, filimi sen seçtin, bende patlamış mısır aldım :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    SuNNeTcHi_eFhEnDy bunu yazdı:

abi bak iste o zmn hic baglanmaya bile degmez kiz ,, sende digerleri gibi 2 hafta basacan sonra geccen :D ,, ole baskkasi icin ayrilirsa da git esasli bi tokat indir icinde hicbise kalmaz :D

hocam benim niyetim sırf çıkmak için çıkmak olsaydı şimdiye onu takmazdım bile. hayatımda 2 kere sırf çıkmak için çıktım. çok pişman oldum bidaha yapmayacağıma söz verdim. bana göre birşey değil bu. 8. sınıfta çok fena aşık olmuştum bi kıza :) ama taşındılar aq :(
    lise 1 boş lise 2 tuhaf lise sonda da bu kız çıktı karşıma. bu kızdan da normal bir şekilde hoşlanıyorum hatta aşık olacam nerdeyse. ordan : "şamar içinde hiç bişe kalmaz" demesi kolay :) off darlattınız beni. yarın konuşacam kızla :D

EmiRReiS
    Ben senin abin değilmiyim ? Seni ne zaman yanlız bıraktım. Hatta dün sinemeya gittik, filimi sen seçtin, bende patlamış mısır aldım :)

evt haklısın abi :)

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

EmiRReiS

evt haklısın abi :)

aranızda bişi yok dimi lan??? 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pepino
    pepino's avatar
    Dişi

NighT-7 ;

Cook olumsuz bakiyorsun olaylara biraz pozitif olmayi dene ; 

2)sen bir acil bakim kiza belki senin ruyalarindaki kiz degildir (: belki sen 2 hafta sonra basarsin tekmeyi :S  denemekde fayda var.terkedilecegim diye neden korkuyorsun! bu sekilde bakarsan iliskilerine mutlu olamazsin..

3) biraz daha pozitif ol cok olumsuzsun  dedigin gibi gez dolas eglen havalar guzel cicekler acti bocekler otuyor asik da olmussun iste (: daha ne..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragomilow
    dragomilow's avatar
    Erkek

EmiRReiS
    -----------------------------------

Kardeşim benim, takma kafana. Bu sıkıntıların alayı fıs Allah daha büyük sıkıntılardan korusun. Pc ye sürekli bağımlı olan insanların hepsinin psikolojisinde bozukluk vardır o yüzden onu salla. Sitene isim bulamadım diye sorun mu olur amk, bul bidene çok mu zor. O hoşlandığın kıza git. Senin bir site yaptığını çok güzel olduğunu anlat ama bir isim bulamıyorum de. İsim tavsiyesinde bulunurmusunuz de. Hem kız ona değer verdiğini anlar, hemde  isimi o verince sitene girmeye başlar. Bana değer veriyor kanısı oluşur ve sana olan ilgisi artar. Sende kızı sevdiğin için verdiği isimide hoş karşılarsın.

------------------------------------

EmiRReiS öncelikle seni tebrik ediyorum çok iyi kurmuşsun sitenin adıyla kız meselesinin bağlantısını...züper olmuş :)

NighT-7, takma kafaya canın nası istiyosa öle yap yaw. çık sonra da dersin bu kız bana yaramazmış, nolcak ki.

bide hangimizin bilgisayar ve yaşamla ilgili dertleri yok ki. zaten ortak noktamız o a.q :)

www.kodki.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    aranızda bişi yok dimi lan??? 
    siber abi-kardeşiz. veya manevi abi-kardeş

pepino bunu yazdı:
    NighT-7 ;

Cook olumsuz bakiyorsun olaylara biraz pozitif olmayi dene ; 
    2)sen bir acil bakim kiza belki senin ruyalarindaki kiz degildir (: belki sen 2 hafta sonra basarsin tekmeyi :S  denemekde fayda var.terkedilecegim diye neden korkuyorsun! bu sekilde bakarsan iliskilerine mutlu olamazsin..

3) biraz daha pozitif ol cok olumsuzsun  dedigin gibi gez dolas eglen havalar guzel cicekler acti bocekler otuyor asik da olmussun iste (: daha ne..
    ------------------------------

2- korktuğum filan yok gider derim yarın ama sonunda ne olacak. çıkıyoruz iyi güzel ya dedikleri gibi bi yanlış yaparsa
    3- zaten gezip dolasiyom ama şu eve girinceee tamam ! olay bitiyo. daha çıkamıyom. çıkarım da ortam olmuyo yani.
    çiçekler böcekler evet :) insana bi hayacan veriyor. aşık olmamaya çalışıyorum. heran olabilirim ama.

Ek olarak :
    şidmi bu kız böyleyse ben bişe düşünüyorum
    --- sıradışı, tuhaf, anormal biri olarak bu kızla sevgili olduğumda belki bunu adam ederim. belki bu çık-bırak oyunlarını bırakır. bunu da düşünüyorum. ama ya beceremezsem ? ozaman hep gider.
    --- kanki olsam kızdan hoşlanıyorum ne yapacam ozaman kesin aşık olurum 2-3 konuşmadan sonra.
    ---  bu kız da benim gibi hiperaktif biraz. faal ve aktif. boksa da gidiyo ayrıca :) boxorüm benimm
    --- off ya ne yapacam. polis çağırın :D

öyle görünüyoki ben bunlan kanki olacam ne olacaksa ozaman oalcak. ya çıkacaz ya kanki olarak devam edecez...

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı:

yane kızdan hoşlandığını soylesen zikin kısalmaz korkcak bişe yok. medeni cesaret olm biraz. hadi aslanlarım dağılın sokaklara :))))

abü ben bu gazdan sonra tuttuumu zükerim :D 

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

NighT-7 kardesım ne dedım ben sana kızla ılgılı ! puu sana bisey demııyorumm aytekın hıcbırsey demıyorum ! anladın dımı ??? anladın dımı ne demek ıstedıgımı !!!

bıkere kusura bakma ama dedıgın kadar da guzel degıl en azından sana hıc yakısmıyo aklını basına al olacaksa bır ask dogru kısıyle olsun yasadıgın asklara pısman olmanı ıstemıyorum

mimi " yim ben ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Tagext hoca benide gaza getirdin caddelere iniyorum ,haydi muridler kizlar bizi bekliyor :P

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4183 Toplam Mesaj: 35