folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Bu Baktığınız Sayfayı Siz Tasarlasanız Nasıl Tasarlarsınız?

Bu Baktığınız Sayfayı Siz Tasarlasanız Nasıl Tasarlarsınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Bence tasarımın psd hali vs var ise bu tasarımı html5 ile kodlayalım. Tasarım aynı kalsın kodlarıyla oynayalım ne dersin şeyhim? Sadece şu butonları biraz daha insan gibi yapsak yeterli. Birde metin editörü olarak kullanıcılara yönetim panelinden ayarlama gelsin varsayılan editör seçelim. Bazen dalıyorum yazıyorum uzun uzun sonra karizmatik editördeki zımbırtılar lazım oluyor uğraşıyorum yok kopyala vs vs. :S

Bildirim merkezi gibi bişeyimiz olabilir. İmzası boş olanlara postun altındaki mavi çizgiyi kaldırabiliriz ek olarak. Birde alıntı yap, özel mesaj vs zımbırtılarını düzgünce yapalım lütfen. Kaç piksellik icon kulladınız abi :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

bence anket açalım bu konuda.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Mürid engelleme olsun. Kendisini ve yazdığı yazıları görmek istemediğimiz kişiler olabilir.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Saçma sapan bişeyler yapmaya çalıştım ama eksik oldu daha sonra revize ederim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

Mürid engelleme olsun. Kendisini ve yazdığı yazıları görmek istemediğimiz kişiler olabilir.

Aynen bu olsun tahribatın yarısı beni engellesin bende onlarda kurtulalım oh miss :D Canı gönülden istiyorum bunu :D Gerçi daha önce de söylemiştim ya neyse :D

@Ard,

Abi yolladığın resimdeki imza kısmı çizgisinin iki uç taraftandan çoğalan ve azalan opaklık olayını çok sevdim..

Yeni tasarımda bu şekil olsun diğer mavi çok göz yoruyrodu renk gene mavi olsun ama çizgi silikten basığa geçsin very nice ağa :D

Ayrıca holy'nin imza feci :D:D:D

Zeytun-i tarafından 13/Eki/14 14:16 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Tasarım haricinde ana sayfa için;

Aktif forum konuları kişiye özel olsun. Demek istediğim belirli bi default ayarı olsun fakat kullanıcı derin konuların anasayfada görünmesini istiyorsa seçim yapma hakkı olsun.

manhyak tarafından 13/Eki/14 14:21 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

SAKIN DEGISTIRME TASARIMI 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Tasarım değişmemeli bence kesinlikle okunabilirlik çok iyi bu şekilde renkler falan gayet güzel zaten insanın piyasadaki her forum sitesine giresi gelmiyo tasarım yüzünden.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Ka1nsha bunu yazdı

Profile kısmı sol da olsa ve textler biraz daha bold olsa dadından yenmez hocam

çookkkk çookkk çokkk beğendimm.....

aman diim böle bişi yapma.bütün forumlar böle.zaten bizde böle bişi var tahribat foruma basarsan.farklı bişiler olsun hocam

beyaz arkaplan üzeri soluk gri yazılar, okumakta güçlük çektiriyor.

Bauer tarafından 13/Eki/14 15:27 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Saçma sapan bişeyler yapmaya çalıştım ama eksik oldu daha sonra revize ederim

Bana kalırsa Tasarımı Bu şekılde Yap Hocam Ellerine Sağlık İnan Sitenin Kişiliğini Bozamadan Evrim Geçirmiş Halini Yapmışssın :D 

Çok Hoş Olmuş Holyyy Şuna Bir Bak İstersen Hocammmm :) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 13337 Toplam Mesaj: 125