folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder BU BENİM HİKAYEM

BU BENİM HİKAYEM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    Bir güvercinim ben.Nereye gittiğimi bilmeden uçuyorum.Önümde mavilikler birleşiyor.Heyecanla çırpınan yüreğimde bir tek sen beliriyorsun.Bir ghüle sevdalı olduğumu düşünüyorum ; yalnızca dikenlerini gördüğüm,başımı kaldırıp yüzüne bakamadığım.Yeni uyanmaya başlayan bir şehrin üstünden sana uçmaya başladığımı anlıyorum sonra.Bu bitmez bir yol sanki.Yolun sonunda sen varsın fakat sana ulaşmak o kadar zor ki. Bir dağa geliyorum sonra şehrin iki yakasını birbirinden ayıran sarp bir dağ bu.Ne eşkiyalar burada kalmaya cesaret ediyor,ne kuşlar yuva yapmaya.Bütün zorluklara katlanmaya dündn hazırım senin için. Sonunda fırtınaya dayanamıyor narin kanatlarım. Uçmaya gücüm yok artık.Ama senin sevdan ağır basıyor.Kendimce büyük adımlar atıyorum sana ulaşmak için.Fakat yolalr geçit vermiyor işte.Dedim ya dağ sarp geçit vermiyor bana.İnerken yuvarlanıyorum aşağı doğru.Karşı koyacak gücü bulamıyorum kendimde.Bırakıveriyorum bedenimi aşağı doğru.Dağın eteklerindeyim bir süre sonra. Gözlerimi araladığmda bir kartalın geldiğini görüyorum gökyüzünden bana doğru.Gelenin sen olduğunu anlıyorum.Acımasız,mağrur,güçlü bir kartalsın sen şimdi.Bense senin yolunda herşeyini kaybetmiş,sevdanın yolunda,yollarında kaybolmuş,güçsüz zavallı bir güvercinim.O an yaşamak için sevgine mnuhtaç olduğumu anlıyorum.Ama birşey dahas geliyor aklıma:senin yaqşamak için bedenime muhtaç olduğunu anlıyorum.Hiç zorluk göstermiyorum sana.Yalnızca gözlerimden bir kaç damla yaş akıyor.Son nefesimde sevgimi haykırmak istiyorum sana.Ama kelimeler boğazımda kalıyor..sesim çıkmıyor bir türlü.Ben sevdamla ölüyorum.Ama mutluyum. O an ölüp bitenleri gören dağ o kadar çok ağlamak istiyor ki.Şehrin iki yakası lavların altında kalıp yok oluyorç Olayı gören melekler beni yeniden dünyaya göndermesi için yalvarıyorlar Allah"a.O da bunu bir şartla kabul edeceğini söylüyor: "İkimizi de Kıyamete kadar değişik bedenlerde dünyaya göndereceğini,benim her seferinde sana sevdalı olacağımı fakat hiç birleşemeyeceğimiz. " Melekler kabul ediyorlar. O günden beri ben sana sevdalıyım.Sen her yaşantımızda benim sonum oldun.Ama lanet mi yoksa şans mı olduğunu bilmesem de ne ben bu sevdadan kurtulabilirim.Ne de sen benden kurtulursun.

moderatör notu: Konu 2003 tarihinde açılmış yeniden aktif hale gelmiş e baktım ki aşk meşk dedim bunun yeri bura değil Ömercim okumadım kusura bakma anlamam ben bu mevzulardan biliyon :):)
    Taşındı!!!

swordun notu: ben de hikaye bölümüne taşıdım hajı. sen hangisisin bilmiyom ama sağol :))

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    written by sword of darkness

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    eline sağlık kardeş..çok güzel yazmışsın

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    güzel yazmışsın kardeşim :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    teşekkürler arkadaşlar.

Criminal sen gidersen aga kimse kalmıyo.herkes teker teker gidiyo.bis en iyisi yeni bi site açalım.bi kaç kişiye pm atalım başka kimse gelemesin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiaVoLo
    DiaVoLo's avatar
    Erkek
    Ah sevgilim.. yüreğimin ateşi, başımın dumanlı yüce dağı, dinim kadar imanım kadar güvendiğim ey güzel insan.. seni kimse benim gözlerimle görmüyor. Sana sıradan biriymişsin gibi, yüzüne bile bakmadan bir söz söylüyor, cevabındaki gizemi fark etmiyor. Seninle kurulan cennet umurlarında değil.. Ama senin yüzüne bakıyorlar, onlara gülümsüyorsun, sana uzanıyorlar ses etmiyorsun. Verdiğin nimetin farkında değiller. Ben sana niçin onlarla berabersin diye hesap sormuyorum. Ama onlar senin değerini bilmiyorlar.

Bunun adı kıskançlıksa evet.. Seni kıskanıyorum.. Ama bu, sana layık olmayanların vurdumduymazlığından kaynaklanıyor. Kimse seni bulunduğun yerden bir santim aşağıda göremez, görmemeli.. İşte o zaman çıldırıyorum. Sana uzanan elleri kırmak, sana bakan gözlere mil çekmek istiyorum.

Sen burada, benim dünyamda, teksin, ulaşılmazsın. Sana ulaştığını sanan herkese lanet ediyorum. Çünkü onlar seni benim gözümle seni görmüyorlar.

Buda benim hikayem..

Beni tutmayın ulan burama geldi dayandı. Beni tutmayın bozarım bu kirli numaranızı Yıllardır öyle çok sömürdünüz, öyle çok kan kusturdunuz ki Ulan bir şarjöre diz çöktürürüm ALAYINIZI!.....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaZRaiL
    LaZRaiL's avatar
    Erkek

Gül Filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksada gül asla yıldızlara kanıp güneşi unatmaz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aşk kilitli değil artık, bunu taşımanın vakti gelmedi mi Sword?

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    e bu 3. konu sen neden taşımıyorsun hem büyük harfle açılmış.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    sword dai güsel olmuş :E

ama bi ing. kelime hatası var

writed diil written olur :P

written yap sen onu

punto cero
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem