folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Da Benden Bi Yazi

Bu Da Benden Bi Yazi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

arkadaslar biraz psikiolojik olabilir sadece deerlendirmenizi istiyorum biraz uzun gelebilir ama sonuna kadar okuyun

insanlarin bu kadar kolay olmasi zordu benim icin. her sözün icine bir seyler koyardim. bu benim kisiliyimdi 
    ama kimse dikkat etmezdi.Onlara gore degildim.farklıydım we kimse bu farkı kabullenmek istemedi .hep inkar 
    edildim. bakıslarim soguktu belki ama hep olmasi gerekeni yapiyordum.kimseye ustunluk saglamak zorunda degildim. ama buna hepimiz sorlaniyoruz.ben ve biz, bu degiliz. hayatin anlamini bir ayakkabini bir bardagin icine sıgdırabilirsiniz.... bu da ne kadar insan olduunuzu gosterir. Herkez yapmasi gerekeni biliyor ... Ama neden bu fazlalık ? Aslında herkezin icinde yatan kimyasal bombalar sacma sapan nedenlerden dolayi duygu dedigimiz bu coplere donusuyor.. Benim cöplere ole ihtiyacim warki.....!!

Kimse farkında deil !!!! Bir cocouk cikolatayi ne kadar sever ? tat aldıgı surece sevecektir. pki neden benden tadini 
    alamadigim seyleri sewmem bekleniyor ? olmadimi..?

Konu sert olmak , rushsuz olmak degil !!! Bunu ararlarmi gercekten ?? Yoksa aksam nemi giyseler ? Daha guzel nasil gorunebilirler ? Gozlerindeki ısık ne renktir lenslerle ? ucreti odenmis bi mal gibi emniyetdemisin ? !!!!!

Son bir sigarami iciyorum simdi. insanlar bana bakarsa anlıyorumki benlik goruntu degil. icimi bilseler bakmktan 
    korkarlarmi ? 

acaba..!!

artik pazartesileri sevmiyorum ! 

Edit: Sayfa ebadını düzelttim,

8mm.

Nerede o eski günler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

yazilarimin dewami gelcek bu mesaji atcagim i guncellemek we editlemek icin ayiriyorum..

biraz kaymis yazi surtaya duzenleyip koyuyorum..

arkadaslar biraz psikiolojik olabilir sadece deerlendirmenizi istiyorum biraz uzun gelebilir ama sonuna kadar okuyun

Soru: Sevgi bir hismidir ? yoksa ihtiyacmi ? rica etsme adminler bir anket acabilirlermi ?

1-) onemlimi ?

insanlarin bu kadar kolay olmasi zordu benim icin. her sözün icine bir seyler koyardim.

bu benim kisiliyimdi ama kimse dikkat etmezdi.Onlara gore degildim.farklıydım we

kimse bu farkı kabullenmek istemedi .hep inkar edildim. bakıslarim soguktu belki ama hep

olmasi gerekeni yapiyordum.kimseye ustunluk saglamak zorunda degildim. ama buna hepimiz

sorlaniyoruz.ben ve biz, bu degiliz. hayatin anlamini bir ayakkabini bir bardagin icine sıgdırabilirsiniz....

bu da ne kadar insan olduunuzu gosterir. Herkez yapmasi gerekeni biliyor ... Ama neden bu fazlalık ?

Aslında herkezin icinde yatan kimyasal bombalar sacma sapan nedenlerden dolayi duygu dedigimiz

bu coplere donusuyor.. Benim cöplere ole ihtiyacim warki.....!!

Kimse farkında deil !!!! Bir cocouk cikolatayi ne kadar sever ? tat aldıgı surece sevecektir. pki neden

benden tadini alamadigim seyleri sewmem bekleniyor ? olmadimi..?

Konu sert olmak , rushsuz olmak degil !!! Bunu ararlarmi gercekten ??

Yoksa aksam nemi giyseler ? Daha guzel nasil gorunebilirler ? Gozlerindeki ısık ne renktir lenslerle ?

ucreti odenmis bi mal gibi emniyetdemisin ? !!!!!

Son bir sigarami iciyorum simdi. insanlar bana bakarsa anlıyorumki benlik

goruntu degil. icimi bilseler bakmktan korkarlarmi ?

bolum2- COKMU SORU SORUYORUM

neden anlasilmiyorum ? neden zorluklarin arasinda ufak dokunuslar ariyorum ? sayfalara dokturdugum

bir kac kelime yi anlamak neden bu kadar zor ?    nedenini soliyim .. farkliyim , herkezle ayni dusunmuyorum

cunku. kisinin dısındaki kaba degil icindeki aynaya bakiyorum ve beni nasil degerlendirdigini dusunuyorum.

o zaman beni seweni bende severim dimi ? sanmiyorum.. onyargili olmayabilirim ama aynaninda kusurlari vardir dimi ?

beni olduumdan farkli gorebilir.            gereksiz beyinler fazla dusunceler belki goruntuyu bozanlar... bir deli sacmasi gibi

gelsede aslında boyle. zaten bence dostlukta veya bir iliskide mantik ariyamazsiniz.

mantik diye bir sey yoktur. bu kadar celiski ve boslukta mantik bulamazsiniz.. nedenmi ?

bende bilmiyorum.. sadece hissediyorum..

peki ama hissettiklerim gercek mii ?

Nerede o eski günler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bence gelmesin yazılarının devamı

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    dayı ne açıdan yaklştıysam yaklaşayım bi bk anlamadım.afedersin.dayanamadım yazdım :S

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    sadece anlam weremedigim duzensizligi yazdim :)

Nerede o eski günler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Durqrimast bunu yazdı:
    -----------------------------
    sadece anlam weremedigim duzensizligi yazdim :)
    -----------------------------
    ii e bu kadar mı düzensiz yazılır be abi.

anlam veremedim yani :)

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    konu duzensiz degil :D imla hatalarina da dikakt ettim ... ole bos bir anımda sayfalara serpistirdigim kelimeler bunlar bir butunluk war ama anlamasi zor

Nerede o eski günler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    pek anlam veremedim yazına corc!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Edit: Teşvik kanunu üçün;
    bence ii, devamını bekliyo olucam ..ama kopukluklar yok deil hani çok, biraz daha özen :-/

Beyler cümle cümle değerlendirin zaten serpilmiş şeyler dio adam misal; 

Aslında herkezin icinde yatan kimyasal bombalar sacma sapan nedenlerden dolayi duygu dedigimiz

-------------------------------------------------------- 

Kimse farkında deil !!!! Bir cocouk cikolatayi ne kadar sever ? tat aldıgı surece sevecektir. pki neden benden tadini alamadigim seyleri sewmem bekleniyor ?

--------------------------------------------------------

Son bir sigarami iciyorum simdi. insanlar bana bakarsa anlıyorumki benlik goruntu degil. icimi bilseler bakmktan korkarlarmi ? 

------------------------------------------------------

insanlarin bu kadar kolay olmasi zordu benim icin. her sözün icine bir seyler koyardim. bu benim kisiliyimdi ama kimse dikkat etmezdi.

------------------------------------------------------

bakıslarim soguktu belki ama hep

olmasi gerekeni yapiyordum.kimseye ustunluk saglamak zorunda degildim. ama buna hepimiz

zorlaniyoruz.ben ve biz, bu degiliz. hayatin anlamini bir ayakkabini bir bardagin icine sıgdırabilirsiniz....

bu da ne kadar insan olduunuzu gosterir. Herkez yapmasi gerekeni biliyor ... Ama neden bu fazlalık ?

------------------------------------------------------------

Güzel beyler tekrar gözden geçirin::. 

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    dalginlikla yazilmis sadece kafamdakini boslatdigim kellimelerim bunlar benim ..

Nerede o eski günler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

noel dede sen tahri ye aramı verdin bi ara yoğsam  baamı  öle geldi seni  bi  farklı  gördüm şimdi ben avatarıyın  rengimi solmuş nedir..

durqimast  kafamı karıştırdım  hacı yeterince karışıktı zaten  okumak için bide kendimi zorladım

azda olsa bişeler anladım eline sağlık

matematik24.com
Toplam Hit: 1773 Toplam Mesaj: 21