folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Dövmeler Yurtdışında Sorun Yaşatır Mı ?

Bu Dövmeler Yurtdışında Sorun Yaşatır Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

kadınların makyaj yaparken sürdüğü ten rengi birşey var, ismini unuttum ondan sür gamalı haça yoksa rusyada çakıyla öldürürler seni

Fondo(ö)'ten(?)?

@Seminerist @SamaCCC belki zamanlayıcı kurup(yada açıp), çeneyle göğüs arasına sıkıştırıp çekmiş (yada telefonun arkasına takılan yüzüğümsü nane'yi dudakları yada dişleri arasına alarak çekmiş) olabilir. ^^"

@Emuxa Doğum yeri ve ilk çocukluk Rusya mı, yada anne ve babadan her ikisi veya biri Rus mu?

@SezerUludag  Aklıma cem yılmaz'dan "bir tat bir doku" geldi. Sen şimdi adama anlatmaya "şimdi bu nazi'lerin sembolü olarak kullanılmadan 1000 yıl önce..  " derken, histerik(?) birine (genç/yaşlı) gelirsin bir şekilde ters gidebilir. tedbirli olmak lâzım. 

RitmFarbRacourci tarafından 09/May/19 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Sağ el israilde büyük polonyada küçük sorun yaratır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Arkadaşlar

İş ile alakalı bir durum için önce İsrail sonra rusya ve polonya seyehatlerim var.

Acaba bu dövmeler bana sorun yaşatır mı ?

Malum yaz geldi kısa kol gezeceğiz

Teşekkürler

Bir Rus olarak sormak isterim Nazi simgesi olan Gamalı Haç veya Swastika neden yaptırdın ki ? İsrail ve Rusyada Sorun yaratır İsrail de çok Rusyada Milliyetçi birine denk gelirsen çok büyük sorunlar yaşarsın

Hocam Svastika nazilerden 1000 yıl daha eski bir sembüldür

svastika turk semboludur kokende adolfunda esinlendigi soylenir filan falan

ben pasaport kontrol memuru olsam girise ret veririm  dunyanin bir cok yerinde sorun yasatir.

israilde de polonyada da rusyada da sorun yasarsin diye dusunuyorum.

kapatici fondoten kullan 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Ayaklarına sıkarlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.instagram.com/p/BxODV2xJmH-/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1difn5ksngdwe

Şu haberden sonra kesin toplu iğneyle delik deşik ederler diyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=iH9kcjNkt5U

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

kadınların makyaj yaparken sürdüğü ten rengi birşey var, ismini unuttum ondan sür gamalı haça yoksa rusyada çakıyla öldürürler seni

Fondo(ö)'ten(?)?

@Seminerist @SamaCCC belki zamanlayıcı kurup(yada açıp), çeneyle göğüs arasına sıkıştırıp çekmiş (yada telefonun arkasına takılan yüzüğümsü nane'yi dudakları yada dişleri arasına alarak çekmiş) olabilir. ^^"

@Emuxa Doğum yeri ve ilk çocukluk Rusya mı, yada anne ve babadan her ikisi veya biri Rus mu?

@SezerUludag  Aklıma cem yılmaz'dan "bir tat bir doku" geldi. Sen şimdi adama anlatmaya "şimdi bu nazi'lerin sembolü olarak kullanılmadan 1000 yıl önce..  " derken, histerik(?) birine (genç/yaşlı) gelirsin bir şekilde ters gidebilir. tedbirli olmak lâzım. 

Doğum yeri Anne Baba Köken Rus full :)

Orada Rusyada Sorun yaşamazsın dedi biri büyük hata etti :) 

https://www.youtube.com/watch?v=bTVK3_6V7f0  şunu izleyin :)

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek

Almanya da esprisine Hitler selamı veren Türk gençlerine 18 ay hapis cezası verilmişti diye hatırlıyorum 18 ay farklı olabilir. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

sen o nazi dalgasını birbirine geçici dövmeyle bağlayıp köy penceresi modeliyle değiştirt. sorun olmasa bile ben gurion airportta seni biraz uğraştırabilirler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Başka yaptıracak yer mi kalmadı swastikayı babo :D 

Toplam Hit: 7893 Toplam Mesaj: 48
israil rusya tattoo polonya