Bu Eve Kız Atmak Suçtur!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Yol Ver kendine,  elimiz görünse tahrik oluyorsunuz dıyecekler nerdeyse amk

Beleş wireless kahramanı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bu bok kafalı şakirtlerin derdi zina ya da aile değil , durduk yere hır çıkarmak herzamanki gibi ;  abd nasıl uzaktan kumandayla nasıl mısırı libyayı suriyeyi biranda karıştırdıysa yerli işbirlikçisi olan cemaatler ve cemaatçiler ile türkiye üzerinde de şansını deniyor insanların damarına damarına basıp ar damarını çatlatıp birbirne düşürmek ülkenin binlerce milyonlarca derdi varken abuk subukşeylerle birbirini yedirtmek tek dertleri 

bosforus bilmiyoki onun beyninin kumandası penisilvanyada çalışıyor bide çıkıp kendini düşünüyor sanıyor, birileride şakirtlere cevap vermeye çalışıyor, bunun gibi bi dallamayı birisinin kapısına gönderse "bu kadın evinde ne arıyor" diye penisilvanyadaki birisi biliyorki normal bir türk erkeği gerizekalı şakirte tekme tokat dalar, cinayet çıkar mübalağsız işte böyle böyle milleti birbirine kırdıracaklar ama işte bunu bosforus bilmiyor neye müdahale etmeye çalıştığının ve karşısındaki kadın da değil bir erkeğin tepkisinin şiddetinin derecesinin farkında değil  parantez içinde belirtiyorum ülkede silah alma yaşı 18 e düşmüş ve silah almak iktidar partisi tarafından bu kadar kolaylaştırılmışken bu gibi provakasyonların altında fesat aramamak saflık olur - ki silahı olan bi adama hatunu / manitası artık ne diyosa o kadını evinden çıkar derlerse düşünmeden silahını kullanır . 

ama tabiki böyle bişiyi yapamayacaklarını kendileride biliyorlar maksat gerginlik olsun toplum gerim gerim gerilsin birbirindne daha da nefret etsin hatta mümkünse birbirine girsin kan çıksın cinayet çıksın ki penisilvanyadaki ipne mutlu mesut olsun sahipleri onun başını okşasın.  kısaca şakirte cevap vermeye çalışmak onu düşünüyor sanmak büyük ahmaklık , he diyip geçecen niyeti bozuk çünkü ipnenin 

bunlara saf saf laf yetiştirmeye , bişi anlatmaya çalışan müridlere acıdım o değilde 

herşeyin bir şeyi vardır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaş ne gzel ya, Genç aklınızla olaya kız mikemediğiniz için kötü bakıyorsunuz ama bu olay evlenmeyi teşvik edecek, Evlenen toplum adam olan toplumdur, çok güzel bi karar olur uygulanırsa eğer sevindim cidden. 

İnsanlar karnını doyuramıyor a.q. ne evlenmesi. Bugün  evlilik kurumunun önündeki en büyük engel ekonomik sıkıntıdır, kimse kimseyi kandırmasın ekonomi siki tutmuş vaziyette, kimsenin özgürlükle falan alakalı bir düşüncesi yok bugün neden evlenmiyorsun sorusunun tek cevabı para mı var a.q. 40 50 yaşında insanlar ailesinin yanında yaşıyor lan. annesi babası ölecek de ev ona kalacak da evlenecek oha amk. Bugün böyle bir kanun çıkarmak dallamalığın damcıklığın damınakoyulmuşluğun doruk noktasında olduklarını gösterir ki. Seks yapacak adam her şekilde yapar, Giyer çarşafı gider hatunun evine görür işini basar gider, bu kadar basit.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Reksona bunu yazdı:

Padişahım çok yaşa.

arkadaslar 'Persepolis' i izlemenizi şiddetle öneriyorum. o zaman İran ile Turkiye Cumhuriyet'inde uygulanan olayların birbiriyle ne denli benzerlik tasıdıklarını gorursunuz.Ne alakası var simdik demeyin izledinizde anlarsınız ...

Persepolis evresini çoktan geçtik aga biz bildiğin uçurumdan aşağı gidiyoruz zaten.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

BosphorusPasha bunu yazdı:

arkadaş ne gzel ya, Genç aklınızla olaya kız mikemediğiniz için kötü bakıyorsunuz ama bu olay evlenmeyi teşvik edecek, Evlenen toplum adam olan toplumdur, çok güzel bi karar olur uygulanırsa eğer sevindim cidden. 

İnsanlar karnını doyuramıyor a.q. ne evlenmesi. Bugün  evlilik kurumunun önündeki en büyük engel ekonomik sıkıntıdır, kimse kimseyi kandırmasın ekonomi siki tutmuş vaziyette, kimsenin özgürlükle falan alakalı bir düşüncesi yok bugün neden evlenmiyorsun sorusunun tek cevabı para mı var a.q. 40 50 yaşında insanlar ailesinin yanında yaşıyor lan. annesi babası ölecek de ev ona kalacak da evlenecek oha amk. Bugün böyle bir kanun çıkarmak dallamalığın damcıklığın damınakoyulmuşluğun doruk noktasında olduklarını gösterir ki. Seks yapacak adam her şekilde yapar, Giyer çarşafı gider hatunun evine görür işini basar gider, bu kadar basit.

ben bu adamın yorumlara bitiyorum ya..

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

İlahiyat fakültelerinde bir olay vardı. Sevgili olmadan önce hocaya koşup imam nikahı kıyılıp sevgili olunurdu :D İmam okur üfler ilahi vize çıkar ve ardından işe koyulur ve günah olmaz sonra karşılıklı anlaşılıp ayrılacağı zaman BOŞŞOLLLL BOŞŞOLLLL BOŞŞOLLL diyip ilişki allah katında bitirirlir böylece günah olmadan deva medilirdi :D

Amk bu tip şeyler hep biz 90 lıların başıan geldi am kböyle hayatın en sikik şeyler ile bizim kuşak muhattap oluyor.  Oyunuzu iyi kullanın la....

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

biri bana gerçek manada kanıt/kaynak gösterebilirmi? detayları merak ediyorum gerçekten

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reksona
    Reksona's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

Padişahım çok yaşa.

arkadaslar 'Persepolis' i izlemenizi şiddetle öneriyorum. o zaman İran ile Turkiye Cumhuriyet'inde uygulanan olayların birbiriyle ne denli benzerlik tasıdıklarını gorursunuz.Ne alakası var simdik demeyin izledinizde anlarsınız ...

Persepolis evresini çoktan geçtik aga biz bildiğin uçurumdan aşağı gidiyoruz zaten.

Ama malesef bunun hala farkında olmayan geri kafalılar var dimi hacı ve daha herseyin basındayız sonumuz hayrola.

Yeşili sev çünkü o bize verilen en doğal mutluluktur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Reksona bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

Padişahım çok yaşa.

Ama malesef bunun hala farkında olmayan geri kafalılar var dimi hacı ve daha herseyin basındayız sonumuz hayrola.

Türkiye'nin tabanı bu malesef.Atatürk uğraşmış insan gibi yaşasınlar diye ama adamlar istemiyor aga yapacak bişey yok.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    zina suç mu da eve kız atınca zina diye suç olsun araştırmak beklemek lazım eğer gerçekten böyle bi durum varsa benc eçok da etkili değil şimdiye kadar ebesi mikilen halk gık demedi buna da biat eder elhamdulillah

revolution-
Toplam Hit: 15747 Toplam Mesaj: 120