Bu Filme Mutlaka Gidin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

az önce batman'den geldim ,
    tek kelimeyle harika bir film ,
    mutlaka gidin ve sinemada izleyin bu filmi kesinlikle pişman olmazsınız

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

ne gitmesi ya böyle bir başlık mı açılır? :D  insan indirin falan der başlık bana çok itici geldi :D

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

arkadaş tutturdu geçen gidelim diye ama nolan ı sevemiyorum ben. batman begins fena değildi aslında, ama dark knight olsun, başka 1-2 filmi daha var böyle, nedense sinirlerime dokunuyor.. o yüzden gitmesem daha iyi ama bluray i çıkınca izlerim mutlaka evde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

arkadaş tutturdu geçen gidelim diye ama nolan ı sevemiyorum ben. batman begins fena değildi aslında, ama dark knight olsun, başka 1-2 filmi daha var böyle, nedense sinirlerime dokunuyor.. o yüzden gitmesem daha iyi ama bluray i çıkınca izlerim mutlaka evde.

Radyo tv sinema öğrencisi olarak nolan`ın filmlerini ayrı bi bakış acısıyla izliyorum. gercekten sinemaya farklı bir soluk getirdi. kara şovalye gercekten verdiği mesaj senaryo ve kurgusuyla harika bir filmdi bana göre. cekim teknikleri vb. onlarada dikkat ettim her yönüyle güzeldi.

filmin başında sıkılmıyosun ortasında sıkılmıyosun sonu zaten muhtesem.  oyuncuların performansı ayrı bi güzellik zaten.

yükseliyor`a gitmedim perşembe günü gitmeyi düşünüyorum, bir joker hayranı olarak bnm icin farklı bi olay olacak. yeni kahramanımızı cok merak ediyorum. neyse saygılar..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

herkeste bir afra tafra,espri yapma çabası fln ilginç harbiden..

neyse hocam konu daha önce açıldı http://www.tahribat.com/Forum-The-Dark-Knight-Rises-162269/1/the

nolan'ın yeni projesini heyecanla bekliyorum..özellikle prestij memento ve inception ı izledikten sonra adamın zekasına hayran kaldım.batman serisine de mükemmel bir ciddiyet kazandırmış benim gönlümde taht kumuştur.eline sağlık nolan abi 

2010Inception 

2008The Dark Knight 

2006The Prestige 

2005Batman Begins 

2003Cinema16: British Short Films (video short) (segment "Doodlebug" / 1997) 

2002Insomnia 

2000Memento 

1998Following 

1997Doodlebug (short) (as Chris Nolan) 
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    buiyimi bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

Sinema kategorisinde bir film hakkındaki tartışma/tavsiye konusu olarak bakıldığında sorun yok oldukça normal bir konu ama hatırladğım kadarıyla bu film hakkında konu açılmıştı önceden bu yüzden gereksiz oalrak görülebilir bu konu.

bu son çıkan filmden bahsediyorum daha 4 gün filan oldu

Hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama film 27 temmuzda(istanbul) çıktı. Nerdeyse 1 ay olacak ne 4 günü:D

Bu da konusu,

http://www.tahribat.com/Forum-The-Dark-Knight-Rises-162269/

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    buiyimi bunu yazdı

az önce batman'den geldim ,
    tek kelimeyle harika bir film ,
    mutlaka gidin ve sinemada izleyin bu filmi kesinlikle pişman olmazsınız

ikinci izleyeni goruyom ve aynı tepki gidicem len :D

Freedoom is not free.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

bi öneri : böyle salakça hollywood vs filmlerine gitmeyin. beyninizin s*k*lmesine izin vermeyin. gerçekçi, hayatı anlatan, insanlığı anlatan filmlere gidin. sinema hayatın gerçeklerinden kaçmak saçma kahramanlık hikayelerini izlemek değil.. gerçeklerle siyasetle, insanlıkla, yaşamla  ilgilenmek ve birleşmektir.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Radyo tv sinema öğrencisi olarak nolan`ın filmlerini ayrı bi bakış acısıyla izliyorum. gercekten sinemaya farklı bir soluk getirdi. kara şovalye gercekten verdiği mesaj senaryo ve kurgusuyla harika bir filmdi bana göre. cekim teknikleri vb. onlarada dikkat ettim her yönüyle güzeldi.

filmin başında sıkılmıyosun ortasında sıkılmıyosun sonu zaten muhtesem.  oyuncuların performansı ayrı bi güzellik zaten.

yükseliyor`a gitmedim perşembe günü gitmeyi düşünüyorum, bir joker hayranı olarak bnm icin farklı bi olay olacak. yeni kahramanımızı cok merak ediyorum. neyse saygılar..

Memento'da ilk 5 dövmeyi kim yaptırıyor :D

Si vis pacem para bellum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

buiyimi kardeş haklı :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    mephisto bunu yazdı

bi öneri : böyle salakça hollywood vs filmlerine gitmeyin. beyninizin s*k*lmesine izin vermeyin. gerçekçi, hayatı anlatan, insanlığı anlatan filmlere gidin. sinema hayatın gerçeklerinden kaçmak saçma kahramanlık hikayelerini izlemek değil.. gerçeklerle siyasetle, insanlıkla, yaşamla  ilgilenmek ve birleşmektir.

batman serisini izlesen eminim bu yorumu yaptığına utanırdın :)

tam olarak anlatmak istediğini veriyor bu filmler çok özel mesajları var.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 4864 Toplam Mesaj: 30