folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bu Fiyata Playstation Satıyorlar Sizce Nasıl ?

Bu Fiyata Playstation Satıyorlar Sizce Nasıl ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konu başlığında ki ? bu işareti kaldır konunu uçurmasın admin yada modlar kardeşim

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:
    -----------------------------

konu başlığında ki ? bu işareti kaldır konunu uçurmasın admin yada modlar kardeşim

hacı yazmak için yazmayın aq , konu açılalı 2 saat olmuş adam mesajını nasıl düzenlesin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

GusFring bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

hacı yazmak için yazmayın aq , konu açılalı 2 saat olmuş adam mesajını nasıl düzenlesin.

saçmalamışsın admin yada modlar buna bakmıyor ben adamı uyardım sadece sikim de olmaz silinip silinmemesi der geçerdim kendi konularım silindi bu yüzden adamı uyardım ne var bun da?? yazmak için yazmayın ne saçma laf bu ya

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

saçmalamışsın admin yada modlar buna bakmıyor ben adamı uyardım sadece sikim de olmaz silinip silinmemesi der geçerdim kendi konularım silindi bu yüzden adamı uyardım ne var bun da?? yazmak için yazmayın ne saçma laf bu ya

Hacı soru sormuş soru işareti koymuş. Senin dediğin kural benim bildiğime göre smile olayında veya gereksiz kullanımda yasak.

Her neyse

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

GusFring bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

Hacı soru sormuş soru işareti koymuş. Senin dediğin kural benim bildiğime göre smile olayında veya gereksiz kullanımda yasak.

Her neyse

peki ok saol

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CarteL24
    CarteL24's avatar
    Erkek

flickR bunu yazdı:

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-3-slim-320gb-57925815

hocam alcaksan bunu al. Oyunda ayrıyetten alırsın. Kendi isteğine göre.Birde oyunları 2.el alıp daha ucuza getirme şansın var. Tabi kendi bileceğin birşey.

Bu fiyatta uygunmuş sanırım buradan alıcam tşkler.. oyunlarıda artık isteğime göre ayarlarım

-=[ Barış İstiyorsan Savaşa Hazır Ol !! ]=-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

A101 de satılıyordu 650 liraya

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

A101 de satılıyordu 650 liraya

geçmiş olsun :)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    CarteL24 bunu yazdı:

flickR bunu yazdı:

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-3-slim-320gb-57925815

hocam alcaksan bunu al. Oyunda ayrıyetten alırsın. Kendi isteğine göre.Birde oyunları 2.el alıp daha ucuza getirme şansın var. Tabi kendi bileceğin birşey.

Bu fiyatta uygunmuş sanırım buradan alıcam tşkler.. oyunlarıda artık isteğime göre ayarlarım

HOCAM ALWADIYSAN BANA ULAŞ ! MSJ ATMIŞTIM AMA DÖNMEDİN ... DüŞÙNÜRSEN 320GB LIK SATILIK ILANIM VAR + ORJ KABLSZ 2.KOL + 2 ORJ. OYUN .

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 1670 Toplam Mesaj: 20