folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Gavurlar(!) Ne İstiyorlar Bizim Kelebeklerimizden?

Bu Gavurlar(!) Ne İstiyorlar Bizim Kelebeklerimizden?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

https://www.mynet.com/yer-adiyaman-profesorler-yurt-disina-kacirmak-isterken-yakalandi-190101166539

haber malumünüz. okuyan okumuştur. bu tarz olaylarda biraz derin düşünen biri olarak siz değerli akıllı müritlerden de bi beyin fırtınası yapmanızı rica edeceğm:) bu adamlar gerçektende ne yapıyorlar bizim kelebeklerimize? böceklerimize? 2 ay öncesine kadar devam ettiğim sağlık işinde biraz kafayı bozmuştum bir sürü hastalığın vs sıkıntıların kasıtlı bir şekilde bize ya ilaçlar yolu ile yada hava yolu ile enjekte edildiğine inanıyorum. peki bu hayvancıklardan ne istediler? acaba türlerini kendi memleketlerinde de aşılayacaklar mıydı? yoksa ilaç için mi ? yoksa bu türün genine uygun kanser vs hastalıkları keşfedip sonra tekrar gelip "o"nları yine bize enjekte mi edeceklerdi? Yoksa gerçektende insanlık namına hayvanları korumak için araştırma yapıyorlardı diyecemde ona pek inanamıyorum :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

nick - konu uyumu :D

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

olum bişeyide espiriye vurmayın :D hem yakında istifa edecem zaten cezayir'deyim şuan bir süre işsiz kalabilirim :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    diplomali-issiz bunu yazdı

olum bişeyide espiriye vurmayın :D hem yakında istifa edecem zaten cezayir'deyim şuan bir süre işsiz kalabilirim :D

ne getircen cezairden bize ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bende haberlerde gördüm eşek kadar da profesörler ne yapacaklardı acaba,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

ne getircen cezairden bize ?

bu öküzler diyarından ne getirebilirim ki :D bi dolar var o da babama koklatmam :D zaten dolar düştü moralim sıfır :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Harbiden bu olayın aslı nedir..?  Yani bizim ülkemizden başka yerlerde de bu tür hayvancağızların kaçakçılığını yapanlar varmıdır acaba bilemiyorum.. İlginç yani. Ben biyolojik silah yapımı için bir araştırmanın parçası olabileceğini düşünüyorum, Amerikada dikilen anıtların mimarı zaman yolcusu şeytan adamının işi olabilir de diyerek komplo projemi ortaya atıyorum, Dünya nüfusunu 5.00 milyona indirecekler, ve bu konuda minik kıyamet çalışması yapıyorlar..

ShockMan tarafından 04/Tem/19 19:14 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Harbiden bu olayın aslı nedir..?  Yani bizim ülkemizden başka yerlerde de bu tür hayvancağızların kaçakçılığını yapanlar varmıdır acaba bilemiyorum.. İlginç yani. Ben biyolojik silah yapımı için bir araştırmanın parçası olabileceğini düşünüyorum, Amerikada dikilen anıtların mimarı zaman yolcusu şeytan adamının işi olabilir de diyerek komplo projemi ortaya atıyorum, Dünya nüfusunu 5.00 milyona indirecekler, ve bu konuda minik kıyamet çalışması yapıyorlar..

başkan inan ne desen inanırım.. Mardin'de bir sağlıkçı bana demişti ki bir abd li heyet mardinin bir ilçesindeki 11-13 yaş aralığındaki kızların ileride yaşabileceği sağlık problemlerini araştırmak için gelmişler.. düşünebiliyor musunuz? biz osuruk abdesti bozacak mı diye tartışırken adamlar bizim kadınlarımızın ileride yaşayacağı hastalıkları araştırıyor, ona göre ilaç üretimi yapıyor, yada belkide hangi hastalıklara bağışıklığımız var onları araştırıyorlar.... çok gerideyiz kardeşim kabul edelim. üretim mekanizmamızın biran önce faaliyete geçirilmesi lazım bir akıllı adama ihtiyacımız var. :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

başkan inan ne desen inanırım.. Mardin'de bir sağlıkçı bana demişti ki bir abd li heyet mardinin bir ilçesindeki 11-13 yaş aralığındaki kızların ileride yaşabileceği sağlık problemlerini araştırmak için gelmişler.. düşünebiliyor musunuz? biz osuruk abdesti bozacak mı diye tartışırken adamlar bizim kadınlarımızın ileride yaşayacağı hastalıkları araştırıyor, ona göre ilaç üretimi yapıyor, yada belkide hangi hastalıklara bağışıklığımız var onları araştırıyorlar.... çok gerideyiz kardeşim kabul edelim. üretim mekanizmamızın biran önce faaliyete geçirilmesi lazım bir akıllı adama ihtiyacımız var. :(

O Akıllı adam çok şükür geldi hocam.. Bence Ekrem İMAMOĞLU.. C.B. Olduğunda Ülkede çiçekler açacak. Bilim adam gibi yapılacak, Üretim hep birlikte gerçekleştirilecek.. Her şey beyin adama bağlı, o isterse millet bölünür ve dövüşür, o isterse millet akıllanır ve ileriye koşar adım gider.. Amerika ve İsrail bu iki devletin kötü derin faaliyetleri olduğuna inanıyorum, Dincilerin nefret ettikleri nedenlere dayanmıyor bu yargılarım, yani dincilik kaynaklı değil bu sözlerimin nedeni... Gerçekten de gelişmekte olan bir türdür insanlık, ve gelişim evresinin bu aşamasında kendi kendisini eğer yok etmezse, geleceği parlak bir varlıktır. Ama bu iki devlet bu gelişimi baltalayacak güce sahip.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Türkiye öyle güzel bir yerdeki dünyada bulunmayan nadir börtü böçekler var bana göre adamlar bunların kaçırma sebebi 1 koleksiyon 2 yaşadıkları ortam doğa gereği biyolojik yapısını analiz etmek ve ileriye dönük insanlara bir faydası olacağını araştırmaktır.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Türkiye öyle güzel bir yerdeki dünyada bulunmayan nadir börtü böçekler var bana göre adamlar bunların kaçırma sebebi 1 koleksiyon 2 yaşadıkları ortam doğa gereği biyolojik yapısını analiz etmek ve ileriye dönük insanlara bir faydası olacağını araştırmaktır.

Amaç buysa peki neden kaçakçılığını yapıyorlar, devletimizden isteseler onlara istedikleri kadar veririz.. Gizlice götürüyorlar ama.

Toplam Hit: 3210 Toplam Mesaj: 22
hayvan böcek derin mevzu