Bu Gerçek Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

Hava durumu 1 günde nasıl 30 derece değişebiliyor?

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gerçekmiş :

https://www.accuweather.com/tr/us/denver/80203/daily-weather-forecast/347810

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

Nasıl mümkün olabilir ki 

Yani normal değil böyle bir değişim

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

yakinda olan degisikliklere kimsenin akli almayacak kisa saglam.hazirlanin cok kotu olacak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Rakım ortalama 2000 m diyor .Yüksek bölgelerde oluyor böyle şeyler.Ben sivas da askerdeyken 7 mayıs da kar yağdığına şahit oldum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

Rakım ortalama 2000 m diyor .Yüksek bölgelerde oluyor böyle şeyler.Ben sivas da askerdeyken 7 mayıs da kar yağdığına şahit oldum.

Hocam hava bir günde kış ertesi gün yaz olmaz :D Bence mantık dışı yani hadi 5-10 neyse de 30 ne abi.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Mümkün.

Coğrafya bilgisi : kara iklimlerde gündüz ve gece farki çoktur. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    Seminerist bunu yazdı

Rakım ortalama 2000m diyor .Yüksek bölgelerde oluyor böyle şeyler.Ben Sivas'da askerdeyken 7 Mayıs'da kar yağdığına şahit oldum.

Hocam hava bir günde kış, ertesi gün yaz olmaz :D Bence mantık dışı yani hadi 5-10 neyse de 30 ne abi.

v'Alla, bir fırsat Kars'da bahar aylarında bulundum, Gün İçinde ardışık olarak; Kar'ın , Dolu'nun , Yağmur'un  yağıp,  Güneş'in açtığını gördüm. 

kars'lı olan varsa onaylayabilir.(yada onaylamayabilir.)

~@~

cybermole bunu yazdı

yakinda olan degisikliklere kimsenin akli almayacak, Kış'a saglam hazirlanin, cok kotu olacak.

amma ketumsun dostum ya. iklimsel mi, politik mi, korona'dan dolayı mı?

RitmFarbRacourci tarafından 05/Eyl/20 21:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

O zaman ben hiç denk gelmedim bilemiyorum :D Ben hiç böyle bir şey yaşamadım yani nasıl bir anda sıcak iken soğuk olabiliyor? Kapalı havadan dolayı mı? Garipsedim araştıracağım merak ettim.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek

onedio.com/h/919623

Olabilen bişeymiş...

Yaşa, Öl...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Bi gün öncesinden belliymiş zaten sabah 34 akşam 1 derece hava.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 4615 Toplam Mesaj: 29
hava durumu