Bu Gün İtibariyle LG G4 Alınır Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Merhaba 

Vatan bilgisayardan odeabank kredisi ile g4 almayı düşünüyorum. ancak 1799 lira. Tabi lg türkiye garantili. ama gittigidiyorda felan 1299 liraya satılıyor ithalatçı garantili yalnız taksit seçeneği yok. ve bazı cihazlarda ekranda problemler yaşanabiliyormuş. Bu konuyu Mkyb ile konuştuk pahalı olduğunu söyledi aslında vazgeçtim ama belki farklı düşünenler olabilir diyerek açayım dedim. Almak istediğim cihaz sadece g4 alternatif ürünler düşünmüyorum. G5 çıkıcak acaba fiyat aşşağı inermi beklesemmi diyorum bilemiyorum fikirleriniz nedir gençler. 12 taksit 150 lira 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara'dan kredi çekip Gittigidiyor'dan alabilirsin. 12 aylık kredinin faiz oranları yukarıdaki gibi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Enpara'dan kredi çekip Gittigidiyor'dan alabilirsin. 12 aylık kredinin faiz oranları yukarıdaki gibi.

hocam daha önce senin mesajındı sanırım ithalatçi garantili lg de ekran sorun verince ekranı değişiyorlarmış. ama lg turkiyeli cihazlarda komple cihaz değişimi yapılıyormuş. gene sen yazmıştın değişim ekranların hiç biri orjinal değil diye. o yüzden ithalatçı garantiliye yaklaşmak istemiyorum. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Şuan Çin'de bin liraya gönderiyorlar bozulursa at yenisini al aynıya gelir .)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşte o yüzden diyorum G4 1.800 lira etmez diye. İstersen biraz bekle G5 Türkiye'de satışa başlasın o zaman 1.500'e düşer.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İşte o yüzden diyorum G4 1.800 lira etmez diye. İstersen biraz bekle G5 Türkiye'de satışa başlasın o zaman 1.500'e düşer.

peki samsung s6 2000 liraymış ona ne dersin 

tayga. çin işi japon işi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tasarım biraz zevke bağlı ancak S6'nın hoşuma gidiyor tasarım çizgileri.

https://www.youtube.com/watch?v=Wf4Yf_Rok2g

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

telefon için kredi çekmeyin, k.kartına taksitle altın alıp, altını bozdurup, telefon alın. En son bir arkadaşa öyle yapmıştık. 100TL de bonus gelmişti. ancak şu an altına taksit var mı onu bilmiyorum. Ama taksit yapan illa vardır emin olun ;)

Biraz uğraştırıcı yöntem ama paradan para kazanan bankalara bulaşmaktan iyidir.

DrKill tarafından 10/Mar/16 19:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Lg V10 almayı düşünüyorum 32gb fiyatı 2400 Tl acıkcası pahalı geldi. Sizce biraz daha aşağıya iner mi ?

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam sanalpazardan alışveriş yap 65 80 lira arası dönüş yapar para 

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam şöyle yapabilirsin.Gittigidiyor tarzı sitelerden arkadaşın hesap açacak.Sen o kişiden ürün alacaksın o fiyatlara 9 taksite böleceksin.Sonra o arkadaşın hesabına yatan peşin para ile telefon alacaksn geri kalan taksitleri ufakdan ödeyeceksin.Tabi bu kredi kartın var diye düşünüyorum.Birde o şekilde yaparsan net üzerinden üniversiteli öğrenciler yapıyor bu işi .Telefon 1800 lira isa onlar fatura üzerinden alıyorlar sana 1600 e veriyorlar.Onlar taksiti yavaş yavaş ödüyorlar.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 3253 Toplam Mesaj: 25
lg g4 vatanbilgisayar odea bank