folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Kadar Haysiyetsizlik - Namussuzluk - Şerefsizlik ..... Olabilir Mi ??

Bu Kadar Haysiyetsizlik - Namussuzluk - Şerefsizlik ..... Olabilir Mi ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cekilmeyeninsan
    cekilmeyeninsan's avatar
    Erkek
    tamamen katılıyorum gölge.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    souvereign
    souvereign's avatar
    Erkek
    kim len bu kürt! Ben bütün kürtlere düşmanım zaten apoyu hala savunuolar. Atatürk varken apo kim lan oçnin teki! keşke öldürseler aslında atçan yemeğine fare zehiri sonrada zehirlendi dicen ABye idam etmemiş sayılcan güzel iş ama tayyeap kılını kıpırdatmıo adamlar hergün 10 kişi öldürüo 10 şehit verioz ve Türkler genelde en fazla 4 kardeş 5 kardeş oluyo ama bu kürtler 20 - 30 çocuk bile yapabiliyolar yani onlar bizden adam kolay öldürüyolar ve kendileri kolay ürüyolar. 12 yaşında evlendiriyolar kızları okutmayıp okuyup napan diolar. 15-20 kilo altın takılıo düğünlerinde. dolarlar havada uçuşuyo adamlarda. Nerden akıyo bu para anlamış değilim. Bir türkün düğünü sade oluyo çırağanda falan oluyo bunların kır düğünü oluyo ama millet altın takmak silah patlatmak dolar havaya atmak için kuyruğa giriyor. Ben olsam tayyeapin yerinde gaziantep türkiyede kalmak şartıyla sınırı çizerdim kürdistan türkiye diye ayırırdım kürtler türkiyeye türkler kürdistan girme yasağı olurdu. Tel örgüyle çevirirdim 5 km içeriyi ve dışarıyı. Mayın döşerdim 5 km içine ve dışına bakalım napçaklar gerçi adamlar dağlara saklanıyolar 3 büyük kente göçedip duruyorlar. Mesela sadece İzmirin 4te 1i doğuluymuş çoğunluk diyarbakır. Yuhh be! Nerden geliyolar. Sonra izmir istanbul ankarada kapkaç gasp mafya silah kaçakçılığı gibi pislik işler çoalıyo halkın can ve mal güvenliği sağlanamıo adamlar yakalanıo ama 10 tane deişik yaşta kimlikleri olduklarından en az, serbest kalıolar yada 1 hafta cezaevinde yatıolar. Ama bir türk bi laf etti diye baklava çaldı die aylarca yıllarca cezaevinde yatıo. Adaletsizlik işte bööle bişey. Geçen sene Kuşadasında bi minibüse bomba koyup havaya uçurmuştu pkk. 20 kişi ölmüştü. Almanya ve Hollanda oyıl bidaha göndermedi vatandaşını. Siz olsaydınız gönderir miydiniz? İmajımızı zedeleyen hareketler bunlar. PKK kahrol emi! Onu savunanlar kara cahil bence. Millet tedirgin gezio sokakta ya şimdi bir kürt çantamı çalarsa ya pkklı biri canlı bombaysa diyerekten. Sonra adamlar bizim askerimizi şehit edip duruyolar en sinirlendiğim an budur işte bende askerliğe sırf bu yüzden gitmeye çekiniyom izmirli olduğum için doğuyu kesin gözüyle bakıyom çünkü milli güvenlik dersinde derse giren albay izmir doumlular doğudaki yaşamı bi görsün anlasın onları dierekten gönderiliolar oraya demişti. Hakkınızı helal edin dostlarım şimdiden. Gidip de dönmemek var! Gerçi askerliğe 4-5 sene var ama o kadar yılda daha da azar bunlar. Adamlar düğünlerde 15 kilo altın takıp sokakta hala kapkaç yapıolar okulda okumayı asıyolar biz türkler ise okuyoz can çekişioz memur maaşlarıyla kıt kanaat geçinioz oraya gidip onlara ders anlatmaya çalışıoz askerliğimizi orda yapıoz ama onlar zevk olsun diye suç işlio adam öldürüyo. Neymiş efendim onlara PKK kamplarında bu canlı bomba eylemleri yapmalarını allahın bir emri olarak hafız etmişler kafalarına. Tabi bu insanlar okumamış cahil kesim ya sonuçta hemen kanıp canlı bomba oluyolar. Ne aptallar şu PKKlılar. Biraz sert oldu ama oh be içimi döktüm kinimi kustum PKKya vallaa...
    YAŞASIN ATATÜRK! YAŞASIN CUMHURİYET! KAHROLSUN PKK!

..Liderlik güç kullanmak değildir, başkalarını güçlü kılmaktır..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Zulwarn olm 1. adam ol laflarına dikkat et burda kime küfrettiğini bil..!
    2. madem ırkcıyım milliyetciyim düosun Kürtleri arrastır soyları Irkları nedir ( Türk'tür)
    3. Bende kürtüm ama Ülkücüyüm asırı milliyetciyim vatanım icin ölürüm babam cıksın pkklıyım desin ceker vururum ama kürdüm nolcak simdi sizin gibi cahil aptal insanlar milliyetcilik nedir bilmez ama aşağılık kompleksi olduğu icin öyle gözükür ve gidip forumlarda msnlerde surda burda kendini reklam yapar İşte ben bunlara senin actığın topiğin baslığıyla seslenirim..!

BAN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enqaz
    enqaz's avatar
    Erkek
    golgeler üye sayfana koyduğun resimde kime karşı direniyon pkk'ya mı?
    arkada görünen de Türk askeri mi yoksa?

Türbana hayır. Yaşasın AYYAŞİZM. Yaşasın ZİNAİZM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zemin
    zemin's avatar
    Erkek
    bu userları tahribat bulmuyor kendileri geliyor senin gibi.

kürtler hakkında genel konuşmazsak daha iyi olur %80 ni apo yanlısı pkk yanlısı olabilir fakat aralarında iyileride var

o geriye kalan %20 ise senin gibi insanlar kürt , türk ayrımı yapan insanlar yani (genelleme yaparak) bu gibi insanlar yüzünden onlarda dışlandığından dolayı isyan edip kendileride pkk yanlısı olabiliyor çünkü haksız yere ayrım yapılıyor ama bu doğru bişey değil tabiki bu arada bende kürt değilim doğma büyüme istanbul.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    kürdistan yok dediniz sizcede yokmu?hayır bence var o devletin ardımıyla doğdu ve gelişiyor yakında bizde varız diyecekler.onları savunmuyorum ama çok duyarsız kaldık azınlık dedik başımıza çıktılar.biz farketmiyoruz ama geriye osmanlı dönemine dönüyoruz.osmanlılar batılılaşma dönemine girerken azınlıklara hak tanıma şart koşuldu.ve şu anda biz aynı şey, ab ye girmek için yapıyoruz.bizden bunu yapmamızı istiyolar ve yapmak zorunda kalıyoruz.bu hakkı tanıdıkça üstümüze çıkıyorlar daha bunlar bişey değil dahası gelecek.apo yu idam etseler ne olacakki aponun yerine geçecek adam çok.batılılaşma uğruna ab uğruna kendimizi vatanımızı kaybetmeyelim...

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    ulan zulwarn mısın nesin..dua et forumda küfür yasaklandı..yoksa sayfalar dolusu sana küfrederek sinirimi az bişey çıkarırdım..Sen ne hakla kürtlere o.çocugu diyorsun ulan..Şunu kafana koy lan dangalak..Kürtlerle pkk bir değildir..Ben kürdüm anladın mı..ama o p.. kurusu pkk lılardan değilim..Bu ülkede yaşıyorsam ve ekmeğimi bu ülkeden kazanıyorsam ekmek yediğim tekneye ihanet etmem tamam mı..Haddini bil..gözüme çok batıyorsun..Eğer o dangalak o avatarı kullanmışsa ona küfredersin..İşin içine tüm kürtleri karıştırma..Faşistlik yapmanın anlamı yok..Tamam mı lan..:@
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golge
    golge's avatar
    Erkek
    Al bırını vur oteskısıne bu yazıyı bı okuyun yaw ne anlıyorsunuz a.q :S

kim len bu kürt! Ben bütün kürtlere düşmanım zaten apoyu hala savunuolar. Atatürk varken apo kim lan oçnin teki! keşke öldürseler aslında atçan yemeğine fare zehiri sonrada zehirlendi dicen ABye idam etmemiş sayılcan güzel iş ama tayyeap kılını kıpırdatmıo adamlar hergün 10 kişi öldürüo 10 şehit verioz ve Türkler genelde en fazla 4 kardeş 5 kardeş oluyo ama bu kürtler 20 - 30 çocuk bile yapabiliyolar yani onlar bizden adam kolay öldürüyolar ve kendileri kolay ürüyolar. 12 yaşında evlendiriyolar kızları okutmayıp okuyup napan diolar. 15-20 kilo altın takılıo düğünlerinde. dolarlar havada uçuşuyo adamlarda. Nerden akıyo bu para anlamış değilim. Bir türkün düğünü sade oluyo çırağanda falan oluyo bunların kır düğünü oluyo ama millet altın takmak silah patlatmak dolar havaya atmak için kuyruğa giriyor. Ben olsam tayyeapin yerinde gaziantep türkiyede kalmak şartıyla sınırı çizerdim kürdistan türkiye diye ayırırdım kürtler türkiyeye türkler kürdistan girme yasağı olurdu. Tel örgüyle çevirirdim 5 km içeriyi ve dışarıyı. Mayın döşerdim 5 km içine ve dışına bakalım napçaklar gerçi adamlar dağlara saklanıyolar 3 büyük kente göçedip duruyorlar. Mesela sadece İzmirin 4te 1i doğuluymuş çoğunluk diyarbakır. Yuhh be! Nerden geliyolar. Sonra izmir istanbul ankarada kapkaç gasp mafya silah kaçakçılığı gibi pislik işler çoalıyo halkın can ve mal güvenliği sağlanamıo adamlar yakalanıo ama 10 tane deişik yaşta kimlikleri olduklarından en az, serbest kalıolar yada 1 hafta cezaevinde yatıolar. Ama bir türk bi laf etti diye baklava çaldı die aylarca yıllarca cezaevinde yatıo. Adaletsizlik işte bööle bişey. Geçen sene Kuşadasında bi minibüse bomba koyup havaya uçurmuştu pkk. 20 kişi ölmüştü. Almanya ve Hollanda oyıl bidaha göndermedi vatandaşını. Siz olsaydınız gönderir miydiniz? İmajımızı zedeleyen hareketler bunlar. PKK kahrol emi! Onu savunanlar kara cahil bence. Millet tedirgin gezio sokakta ya şimdi bir kürt çantamı çalarsa ya pkklı biri canlı bombaysa diyerekten. Sonra adamlar bizim askerimizi şehit edip duruyolar en sinirlendiğim an budur işte bende askerliğe sırf bu yüzden gitmeye çekiniyom izmirli olduğum için doğuyu kesin gözüyle bakıyom çünkü milli güvenlik dersinde derse giren albay izmir doumlular doğudaki yaşamı bi görsün anlasın onları dierekten gönderiliolar oraya demişti. Hakkınızı helal edin dostlarım şimdiden. Gidip de dönmemek var! Gerçi askerliğe 4-5 sene var ama o kadar yılda daha da azar bunlar. Adamlar düğünlerde 15 kilo altın takıp sokakta hala kapkaç yapıolar okulda okumayı asıyolar biz türkler ise okuyoz can çekişioz memur maaşlarıyla kıt kanaat geçinioz oraya gidip onlara ders anlatmaya çalışıoz askerliğimizi orda yapıoz ama onlar zevk olsun diye suç işlio adam öldürüyo. Neymiş efendim onlara PKK kamplarında bu canlı bomba eylemleri yapmalarını allahın bir emri olarak hafız etmişler kafalarına. Tabi bu insanlar okumamış cahil kesim ya sonuçta hemen kanıp canlı bomba oluyolar. Ne aptallar şu PKKlılar. Biraz sert oldu ama oh be içimi döktüm kinimi kustum PKKya vallaa...
    YAŞASIN ATATÜRK! YAŞASIN CUMHURİYET! KAHROLSUN PKK!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    souvereign
    souvereign's avatar
    Erkek
    haklısın centinex vatan elden gidiyor. Azınlık durumuna düştük biz kendi ülkemizde zaten. Yakında bi savaş çıksa pkk ile türkiye arasında bütün kürtleri bizi desteklemeyip pkknın yanında olur yani %20 de ortadan kalkar. Merak etmeyin iyi gibi görünüyolar ama hepsinin içinde ulen neden bizim de ülkemiz yok biz türklerden sayyıca üstünüz diyolardır. Ben lisedeyken bir arkadaşım okula sarı yeşil kırmızı bayrakla gelmişti (bayrağın kime ait olduğunu söylememe gerek yok heralde ama çocuk çok iyiydi) Bu işler iyiliğe bakmaz vallaa içlerinde başka bi devlet kurma hayali yatıyor. VAtanımıza sahip çıkalım. Adamlar kürdüm sizden daha çok seviyom vatanımı diyo ama nafile kıtır kıtır öldürüyolar doğuda askerlerimizi. :'( Yazık vallaa! Şehit ailelerinin başı sağolsun Şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına da sabır diliyorum. Hepimizin başı sağolsun! Dursun artık kan akışı! Yeter!!!!

..Liderlik güç kullanmak değildir, başkalarını güçlü kılmaktır..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    al burdan yak..abicim neden durup dururken küfür yiyorum ya..şimdi bana da küfür etme hakkı doğmuyor mu yani?=
    ya ben anlatamıyorum..ya da sizin o sözde milliyetci zihinleriniz anlamıyor bunu:S
Toplam Hit: 6321 Toplam Mesaj: 48