Bu Kadarina Pes

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

bu konuyu actim,

bu duruma nasil geldigimizi anlamadigim icin,

gelip istediginiz gibi kufur edin diye acmadim.

kufur hakaret durumlarinda forum kurallari cercevesinde ceza uygulanacaktir.

buyur cevabı hocam herşey basit ve et

http://www.youtube.com/watch?v=Zkbv20YNp5w

Durum için biçilmiş kaftan bu video

zamaninda leyla zaman kurtce birseyler soyledigi icin milletvekilliginden ihrac edilmisti,

simdi herkes istedigini soyleyebiliyor. tamam herkes dilini konusabilsin ama bu dili bu ulkenin butunlugunu bozmak icin kullaniyorsa ve kimse buna ses cikartmiyorsa

burda bir yanlislik vardir

ortada yanlışlık olduğunu herkes biliyoda bana dokunmayan millet binyaşasın derdinde herkes ?? ayrıca koyun bu millet ?

yanlışı bilip ses çıkatmamak harekete geçmemek nedir peki ??

koyun milletimiz , bizim polisimiz var şuyumuz buyumuz var diyip geçiyo izin verilmez deniyo

polis kimin elinde ?? ki öğrenciye memura jop sokarken bunlara lütfen deniyo ??

Bize bunlar haktır hocam haktır!

Anca laf yapacaksın delireceksin konuşacaksın sonrada noluyo ya diyeceksin..

bundan 5 yıl önce acaba bişilermi oluyo deniyodu

şimdi ne olmuş lan böyle diyoruz

bak bakalım 5 sene sonra ne diyecez sence

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

bu konuyu actim,

bu duruma nasil geldigimizi anlamadigim icin,

gelip istediginiz gibi kufur edin diye acmadim.

kufur hakaret durumlarinda forum kurallari cercevesinde ceza uygulanacaktir.

buyur cevabı hocam herşey basit ve et

http://www.youtube.com/watch?v=Zkbv20YNp5w

Durum için biçilmiş kaftan bu video

zamaninda leyla zaman kurtce birseyler soyledigi icin milletvekilliginden ihrac edilmisti,

simdi herkes istedigini soyleyebiliyor. tamam herkes dilini konusabilsin ama bu dili bu ulkenin butunlugunu bozmak icin kullaniyorsa ve kimse buna ses cikartmiyorsa

burda bir yanlislik vardir

Bak güzel bir noktaya değindin. İsteyen istediği dilde konuşsun. Çünkü 50 yıldır eğitim öğretimde bir ingilizce gerçeği var ) İngilizce bilmeden lisans eğitimi tamamlıyamıyoruz. Biz gidiyoruz batının dilini eğitimimize sokuyoruz. Ama doğu ilinde yaşayan bir Türk vatandaşının dilini yasaklıyoruz. Konuşturmuyoruz. İşte yanlış burada. İsteyen istediği dili konuşsun. Ama gelin görinki bu Leyla Zana ve bu günkü aynı yoldakiler tamamen batıya hizmet içinde. Hakla hukuk la alakası yok. Batının beslediği, Sevr haritasının uyguanması için oynanan oyunlar. Bunların doğudaki vatandaşı düşündüğü yok. Bana kalırsa eğitim öğretimden her türlü yabancı dil çıkarılsın, resmi makamlarca zaten dil Türkçe bu böyle devam etsin. İsteyende istediği dilde iletişim kursun.

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek

Alın işte http://haber.mynet.com/detay/guncel/askerler-silahlarini-iste-boyle-atesledi/571494#titleH1

askere polise kim olursa olsun kurşun sıkanları milletin gözü önünde cezasını vereceksinizki sesleri çıkmasın teröristlerin vatan hayinleri bunlar. milleti galeyana getirmeye çalışıyorlar ama bilmiyorlarki bu millet galeyana gelirse ne olur düşünmüyorlar. ne istiyorsunuz bu memleket çocuklarından yazık değilmi akılları sıra memleketi ortadan bölecekler yok ya lan Burası  TÜRKİYE CUMHURİYETİ g..nuzu yırtsanız bölemezsiniz. bu millet dağa çıkar gerekirse vatanın refahı için Doğudaki kardeşlerimizide kışkırtıyorlar . Bu milletin sinir uçlarına varmayın diyorum yeter bune ya Hergün asker şehit polis şehit bu olayları ortaya çıkaranların vatan evlatlarının canına kıyan şerefsizlerin , öksüz ve yetim kalan çocukların ahını alanların, memlekete hiyanet edenlerin soyguncuların hortumcuların ve teröristlere destek ve yaltaklık edenlerin ALLAH bin belasını versin diyorum müridlerim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End_User
    End_User's avatar
    Erkek

şu taraf gazetesinin haberine bakın http://www.ensonhaber.com/taraf-akpyi-bitirme-plani-tikir-tikir-isliyor-2011-05-17.html bunlara göre pkk ile çatışırken hiçbir askerin yaralanmaması tuhafmış. bu vatan hainleri bir askerimizin bile yaralanmamasına üzülür olmuşlar. Bir de pkk lıların öldürülmesi mhp yle bdp nin oylarını artırmak içinmiş. Yani ordu partilerin oyları etkilenmesin diye teröristlere karşı hoşgörülü olacak, zarar vermeyecek öyle mi? Ben anlayamıyorum bu gazetenin ilk çıktığı gün şu kadar pkklı hayatını kaybetti diye manşet vardı. O gün niye piyasadan kaldırılmadı da tsk yı bu kadar yıpratıp halkın güvenini sarsmaya çalışmalarına izin verildi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dun gece arkadasla bisiklet suruyoruz. Bir kose basinda 6-7 tane eleman bekliyor...bizi gorunce ileride birtane kopegi kiskirttilar kopekte bodoslama bizim uzerimize saldirdi.Ben de kopeklerin dilinden anlarim , hemen bisikletten inip, kaski falan cikarttim kopege yaklastim neyse kopek kuyruk sallama pozisyonuna geldi. Sonra atladim bisiklete bu kosede bekleyen kopegi kiskirtan elemanlarin yanina gittim. Birader yaptiginiz ayip degil mi ? dedim. Elemanlar hemen horozlanmaya basladi, neyse ben hala adam akilli konusarak yaptiklari yanlisi gosterme pesindeyim. Iclerinden birtanesi, kendi arkadaslarina donup " beyler hatalisiniz arkadaslardan ozur dileyin , yanlis yaptiniz..." tarzi bir konusma yapti. Aninda cocugun uzerine yuklenip susturdular. Neyse cikti iclerinden birtanesi "ne bekliyorsun kardes ...buranin asayisi benim " muhabbetlerine girdi :)

Benim sarteller atti. Birader bak uzatmaya gerek yok bir daha boyle bir yanlisi baskalarina yapmayin falan dedim...O arada cikti iclerinden birtanesi "ben Mardinliyim" dedi. "Ben de Adanaliyim" dedim ne var bunda falan...:) sonra birtanesi okuyor musun ? diye sordu. Evet dedim universitede okuyorum, biz Kürdüz okuyamayız sizin gibi falan saçmalayama basladi :) Üniversitede bir sürü Kürt arkadaş var okuyan dedim :) neyse adamlar anlamayacak odunlar. İki tanesi üzerime yürüdü, küfür ediyor kendince "ammina qorum" tarzi :) Küfürden laf açıldıysa bizim üstümüze yok. Bende gözümü karattım, "allahını kıtabını ..." diye giriştim o kadar adamın geri adım atmasına neden oldu benim savurduğum küfürler :) ... Birkaçkişi daha geldi içlerine... biz kürdüz edebiyatı yapıldı falan..eziliyoruz şöylede böylede...halaküfür falan havalarda uçuşuyor...neyse bu işi polis çözsün dedim :) Aradım 155 i ...polis ekibi geldi. . . bunlar direk ezik edebiyatı yapmaya başladılar polise. Polisten alttan almaya çalışıyor, olayı uzatmak istemiyor. Bende dellendim ya iyice, şikayetçiyim hepsinden dedim 7-8 kişi sayıyı hatırlamıyorum bile hepsini karakola götürdüler...ifade falan...uğraşacağım a.q ...Ben vatandaşsam bu göt heriflerin kafasına vura vura adam olmayı öğreteceğim...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:

Dun gece arkadasla bisiklet suruyoruz. Bir kose basinda 6-7 tane eleman bekliyor...bizi gorunce ileride birtane kopegi kiskirttilar kopekte bodoslama bizim uzerimize saldirdi.Ben de kopeklerin dilinden anlarim , hemen bisikletten inip, kaski falan cikarttim kopege yaklastim neyse kopek kuyruk sallama pozisyonuna geldi. Sonra atladim bisiklete bu kosede bekleyen kopegi kiskirtan elemanlarin yanina gittim. Birader yaptiginiz ayip degil mi ? dedim. Elemanlar hemen horozlanmaya basladi, neyse ben hala adam akilli konusarak yaptiklari yanlisi gosterme pesindeyim. Iclerinden birtanesi, kendi arkadaslarina donup " beyler hatalisiniz arkadaslardan ozur dileyin , yanlis yaptiniz..." tarzi bir konusma yapti. Aninda cocugun uzerine yuklenip susturdular. Neyse cikti iclerinden birtanesi "ne bekliyorsun kardes ...buranin asayisi benim " muhabbetlerine girdi :)

Benim sarteller atti. Birader bak uzatmaya gerek yok bir daha boyle bir yanlisi baskalarina yapmayin falan dedim...O arada cikti iclerinden birtanesi "ben Mardinliyim" dedi. "Ben de Adanaliyim" dedim ne var bunda falan...:) sonra birtanesi okuyor musun ? diye sordu. Evet dedim universitede okuyorum, biz Kürdüz okuyamayız sizin gibi falan saçmalayama basladi :) Üniversitede bir sürü Kürt arkadaş var okuyan dedim :) neyse adamlar anlamayacak odunlar. İki tanesi üzerime yürüdü, küfür ediyor kendince "ammina qorum" tarzi :) Küfürden laf açıldıysa bizim üstümüze yok. Bende gözümü karattım, "allahını kıtabını ..." diye giriştim o kadar adamın geri adım atmasına neden oldu benim savurduğum küfürler :) ... Birkaçkişi daha geldi içlerine... biz kürdüz edebiyatı yapıldı falan..eziliyoruz şöylede böylede...halaküfür falan havalarda uçuşuyor...neyse bu işi polis çözsün dedim :) Aradım 155 i ...polis ekibi geldi. . . bunlar direk ezik edebiyatı yapmaya başladılar polise. Polisten alttan almaya çalışıyor, olayı uzatmak istemiyor. Bende dellendim ya iyice, şikayetçiyim hepsinden dedim 7-8 kişi sayıyı hatırlamıyorum bile hepsini karakola götürdüler...ifade falan...uğraşacağım a.q ...Ben vatandaşsam bu göt heriflerin kafasına vura vura adam olmayı öğreteceğim...

konuyla alakasız ama bu adanalıların küfürlerine hastayım.

Allah Türktür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

bunları akp'ye değil, chp'lilere soracaksınız.12 terorist geberdi diye dükkan kapatma kararı alan bdp'lilere uyup, bölgedeki chp seçim irtibat bürosunu kapatıp, üstüne üstlük çıkıp ''akp'nin bu işe bir dur demesi gerekiyor, bu konuda bdp'li kardeşlerimizle birlikteyiz, ölenler şöyle ana evladı böyle ana evladı'' diye açıklama yapan bizzat bu chp'lilerdir.inanmayan açsın televizyon izlesin.bi iki haber sitesine baksın.terorist öldürdü diye akp'nin karşısında duran bir chp.

bu açılımı bozan en başından beri chp ve mhp'dir.akp sadece gerekeni yaptı.silahla çözülemeyeceği belli olan bir mevzuyu, akıl yoluyla çözmeye çalıştı.ama bu iki parti sürekli baltaladılar açılımı.mhp'nin zaten ne kadar faşist bir parti olduğunu biliyoruz.onlara söyleyecek pek fazla sözüm yok.ama kürtlerin yanındaymış gibi görünüp, sürekli onları azınlık olarak görüp, süreci baltalayan iki yüzlü bi chp var ki, inanın onların yatacak yeri yok.dersim'i yapan zihniyetin ta kendisi olan bu arkadaşlar.ve hala utanmadan 80 sene sonra çıkıpta mecliste dersim'i savunurlar.Türk milletinin sırtına yük olmaktan başka hiç bir işe yaramayan, bu millete ne verdiğini kimsenin bilmediği ve acilen milletin yakasından düşmesi gereken bu ne idüğü belirsiz parti Türkiye'de siyaset arenasında oldukça, hiç bir proje tam olarak gerçekleşmeyecektir.sürekli baltalanacaktır.

1.köprüyü yapalım.yok.2.köprüyü yapalım.yok.3.köprüyü yapalım.yok.vatan caddesini yapalım.yok.kanal istanbul'u yapalım yok.bunlar geçmişte ve bugünde yaşananların ta kendisi olaylar.bolu dağı tünelini patates deposu yapalım diyende bizzat bu kör cahillerdir.onun için size tek tavsiyem, bu chp zihniyetine uymayın.bi bakın geçmişlerine bu ülkeye ne vermişler ? akp'nin yaptıklarının %10'unu yapmışlar mı ? boş konuşmasın kimse.cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yoldan daha çoğunu akp yaptı.tren yolları aynı şekilde.hastanelerde hizmet aynı şekilde.chp bunların hangisini yapmış.yemiş yemiş yemiş.o kadar.bu kadar nefret ettiğim bir parti daha yok şu ülkede.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Her zaman dediğim gibi;

Bu olayların yaşanmasında, AKP'nin verdiği tavizler büyük rol oynamakta,

AKP'ye oy verenler de bu orospu çocukluğuna doğrudan olmasada, dolaylı yoldan destek vermekteler.

Dolaylı olarak da olsa, orospu çocuk'luğu elbisesini üstüne giymek isteyenler şimdi damlarlar konuya...

Bunun için adam banlıyosanız benide banlayın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1903 bunu yazdı:

bunları akp'ye değil, chp'lilere soracaksınız.12 terorist geberdi diye dükkan kapatma kararı alan bdp'lilere uyup, bölgedeki chp seçim irtibat bürosunu kapatıp, üstüne üstlük çıkıp ''akp'nin bu işe bir dur demesi gerekiyor, bu konuda bdp'li kardeşlerimizle birlikteyiz, ölenler şöyle ana evladı böyle ana evladı'' diye açıklama yapan bizzat bu chp'lilerdir.inanmayan açsın televizyon izlesin.bi iki haber sitesine baksın.terorist öldürdü diye akp'nin karşısında duran bir chp.

bu açılımı bozan en başından beri chp ve mhp'dir.akp sadece gerekeni yaptı.silahla çözülemeyeceği belli olan bir mevzuyu, akıl yoluyla çözmeye çalıştı.ama bu iki parti sürekli baltaladılar açılımı.mhp'nin zaten ne kadar faşist bir parti olduğunu biliyoruz.onlara söyleyecek pek fazla sözüm yok.ama kürtlerin yanındaymış gibi görünüp, sürekli onları azınlık olarak görüp, süreci baltalayan iki yüzlü bi chp var ki, inanın onların yatacak yeri yok.dersim'i yapan zihniyetin ta kendisi olan bu arkadaşlar.ve hala utanmadan 80 sene sonra çıkıpta mecliste dersim'i savunurlar.Türk milletinin sırtına yük olmaktan başka hiç bir işe yaramayan, bu millete ne verdiğini kimsenin bilmediği ve acilen milletin yakasından düşmesi gereken bu ne idüğü belirsiz parti Türkiye'de siyaset arenasında oldukça, hiç bir proje tam olarak gerçekleşmeyecektir.sürekli baltalanacaktır.

1.köprüyü yapalım.yok.2.köprüyü yapalım.yok.3.köprüyü yapalım.yok.vatan caddesini yapalım.yok.kanal istanbul'u yapalım yok.bunlar geçmişte ve bugünde yaşananların ta kendisi olaylar.bolu dağı tünelini patates deposu yapalım diyende bizzat bu kör cahillerdir.onun için size tek tavsiyem, bu chp zihniyetine uymayın.bi bakın geçmişlerine bu ülkeye ne vermişler ? akp'nin yaptıklarının %10'unu yapmışlar mı ? boş konuşmasın kimse.cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yoldan daha çoğunu akp yaptı.tren yolları aynı şekilde.hastanelerde hizmet aynı şekilde.chp bunların hangisini yapmış.yemiş yemiş yemiş.o kadar.bu kadar nefret ettiğim bir parti daha yok şu ülkede.

yanlisi yanlisla savunmakmi soyleyecegin soz,

akpli belediye baskanlarini da gorduk pkk lilar icin araba gonderen.

acikcasi chp nin bdp liler le birlikteyiz seklinde bir aciklamasini gormedim eger varsa boyle birsey goster bende goreyim.

benim askerim sehit edilmis, polisim sehit edilmis vatandasim sehit edilmis bunun ustune asker polis gidip terorist olduruyor

sonra birtakim insanlar cikip "teroristlerimize dokunmayin onlari öldürmeyin operasyonlari durdurun" diye gosteri yapabiliyor

ve kimse buna ses cikartmiyor

ve sen buna ses cikartmak yerine sirf partimdir koruyayim diyerek yukaridaki yaziyi yazarak acikcasi sacmalamissin.

ben acilim olayi bir tavizdi diyorum sen cikmissin su parti de sunu yapti  bu partide bunu diyorsun.

hani imzamda varya

"oncekilerde soyuyordu oncekilerde yapiyordu kardesim" senin yazdigin bunun baska sekli oluyor.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@1903 

CHP parti secim burolarini guvenlik nedeniyle kapattigini resmi olarak dile getirdi. Gerekli polis korumalarinin devlet tarafindan karsilanmamasi sonucu parti secim burolarini kapatti. Adam agziyla cikip acikladi, devlet benim secim buromun guvenligini saglayamiyorsa yapacagim birsey yok diye.

Isin daha da aci tarafini soyleyeyim mi sana guzel kardesim, candas kardesim yandas kardesim. Basbakan Hakkari mitingini iptal etti. Koca devletin basbakani kendi ulkesinde bir ile gidemeyecek kadar acizlesti bu ulke. 12 tane capulcunun olumunu protesto edenleri zaptedemeyecek kadar acizlestirdiler.Senin koca basbakanin birak secim burosu kapatmayi, mitingini iptal etti. Yandas basindan bu miting iptal haberini izlemeyemezsiniz tabi, ama chp secim burolarini guvenlik nedeniyle kapatinca hemen atladilar, yas ilan etti chp diye :)

Cok iyi de oldu cok da guzel oldu taaam mi ! Hadi hayirli isler !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 11016 Toplam Mesaj: 73