folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Karı Nasıl Profesör Olmuş

Bu Karı Nasıl Profesör Olmuş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Dün öğle saatlerinde Prof. Dr. Karatay’ı cep telefonundan arayan dolandırıcılar, hattının ve hesabının terör örgütü yandaşlarının eline geçtiğini belirterek soruşturma açıldığını söyledi. Hesaplarının emniyet birimlerinin kontrolünde olduğunu ileri süren dolandırıcılar, bankadaki bütün parasını çekip, dolandırıcıların yakalanması için bırakacağı bir yer söyledi.  

Söylenenleri harfiyen yerine getiren Prof. Dr. Canan Karatay, poşete doldurduğu 50 bin dolar ile 10 bin TL’yi, Kadıköy’de bir alışveriş merkezinin girişinde bulunan çöp kutusuna bırakıp hızla uzaklaşırken, iki kişi parayı alıp taksiye bindi. Ancak başka bir nedenle dolandırıcıların peşinde olan Adana Emniyet Müdürlüğü’nün Yankesicilik ve Dolandırıcılık Bürosu ekipleri, İstanbul Polisi’ne bu gelişme ilgi ilgili bilgi verdi. 

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

aynen ben de bunu izliyordum az önce haberlerde. gençliğinde olsa yemezmiş bence yaşlanınca bunuyor insan :/

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Soyleyecek bisey yok aslinda. Gemiyi Yurutene Kaptan derler ;)

Vol.2

http://www.haberler.com/hizir-aleyhisselam-im-diyerek-is-adamini-5253873-haberi/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

aq bu kadın pirzolayla diyet yapın diyo

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu numaralara genelde okumuş adamlar daha fazla inanıyor.Adamlar emekli savcı bile dolandırmış daha ne olsun amk.Okumak cahilliği alır, eşeklik baki kalır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Doğru o insan değil, insan üstü bi varlık prof ya,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

yav bu kadın sporcu gıdalarına zehir zehir diyen birisi tamamen doğal protein tozlarına diyordu bunu onun yerine 1 kasa yumurta yeyin diyordu isabet olmuş dolandırılması

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

çok güldüm yorumlarınıza :D urfa da hergün 5 kişiyle konuşuyorum telsiz sesleri güzel konuşmaya çalışmalar falan 

merkezi urfa olmuş bu işin baya da geliştirmişler geçen yıl müdür konumunda birinden 40 bin almışlar helal olsun adamlara :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Bu iş yaşa falan bakmaz başınıza geldiğinde ki inş gelmez ayaküstü dolandırırlar sonrada ben nasıl yedim dersiniz. 

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adamlar emekli savcı dolandırdılar. Bu prof etiketli kadın da birşey mi.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ben de çok şaşırdım. ama bilim insanlarının ne kadar korkak olduğunu gösteriyor bu aslında.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 4048 Toplam Mesaj: 38