Bu Kızlar Nası Tavlanır Yaw? Cvp Cvp Cvp??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    güzel :) yontemler bunlar valla
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    belali_hacker
    belali_hacker's avatar
    Erkek

KIZLAR BİLGİSAYARA FALAN BENZEMEZLER EĞER BENZESELERDİ BENİM TAVLAYAMAIYACAĞIM KIZ OLMAZDI.............GİDİN KIZIN YANINA BEN SENDEN ÇOK HOŞLANIYORUM ARKADAŞLIĞIMIZI BİRAZ DAĞA İLERİYE GÖTÜRELİM Mİ DİYİN  SONRADA BİR GÜL VERİN KIZA SONRADA BİR ŞİİR OKUYUN GÖZLERİNE BAKARAK İŞ TAMAM İŞTE BU KADAR

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR,,,YANLIZLIK PAYLAŞTIKCA AZALIR
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    lan bu sokakta laf atan kızlar bana niye dek gelmiyo yav
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Merciless
    Merciless's avatar
    Erkek

Bak ilk olarak kızın masasına gidip diyeceksin ki....

"Gayem Zat-i alinizi taciz etmek değil bilakis Efkar-i Umumiyede muhabbet kurmaktır...Vereceğiniz müsvet-i cevabiniz virane yüreğimde taşidiğim hazn-i kalbi tamir-i teemmin edeceğinden sohbetinize talibim..."

Tabi bunu biraz seri diyeceksin takılmadan anlaşilir bir şekilde zaten anlamayacak ama olsun...Bunu duyan kız ilk afallar sonra senin niyetin ki gerçekten iyise .. ; buyrun oturun der...ondan sonrası senin karakterine kalmışş kardeş...karının koynunada biz sokamayız ya seni

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    walla bence de doğal ol öle güzel kızları öle kekolar götürüyoki ağzın açık kalıyo git kendine güven teklif et

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şimdi sayıın hocam ben 10 aymı neyim sevdim k hala seviorum ama tık olmadı hani sonuna kadar sev falan la olmuo bu iş hatta gittim ben kızla konuştum açıldım derdimi annatttım tanıştık felan yani ama yinede olmadı şu an nişanlı duuyduğum gibi yıkıldım ama şunu örendim sevdinmi sikilrsin siktinmi sevilirsin.kızla çıkmadan hiç bi istediğini yapmıcan yapmıcan derken adam akıllı şeleri yapmıcan ufak tefek şeler isterse tabi yapcan ama kabul etmezse kendini kullanılmış gibi hissedion ve çok götü oluon ve kızda kesin arkadaşlarının arasında şu şekilde konunşuo " bana aşık bitane salak var ne desem yapıo en son dönem ödevimi yaptırdım sizinkilerin konusunuda söleyin onnarıda yaptırıyyım salak nasıl olsa " aslında burda farkında deil onu bu kadar seven birini kullandığı için kendisi salak ama neyse ben kendi derdimi annatıom amına koim ya siz kafanıza göre takılın millet kötü oldum şimdi ter bastı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    la olum aramızda az pezo yokmuş hani yaa:).yeter beş sayfa oldu biri tahribatiye.com'a çıkaracak adımızı.sen de söyleyeceksen söyle be adam kızdan kim hayır görmüş.ilk gün değilse de ikinci günü defolu mal ambarına sevki cıkarmazssan emeklerimiz haram olur sana...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

LadyRenegade bunu yazdı:

MaL olma,yılışık olma,sırnaşma,dürüst ol,sempatik ol,uyanık ol,zeki ol,yaratıcı ol,pratik ol,temiz ol,bakımlı ol,iyi niyetli ol,kıçın havada olmasın,mütevazi ol,efendi takıl,centilmen ol,zarif ol,saygıda kusur etme,yeri gelince maço ol ;p sev,sevdir.."kızları tavlama-kız tav" söyleminde de bulunma mümkünse.hepsini yapabilirsen ne mtlu sana <;

naapdın bacım sen :D nerden bulunurki bole insanlar kaldımı piyasada:D  neyse konuya doniim kardeş her kesin bi tekniği bende mesalla nette beni gormeyen kızları tavlarım 2 gunde ha zorla bulusunca ayrılırlar o ayrı :D ama yani olay aslında birasda cene kuvvetine bakıo..

her sey ol ama cıktıgınızda susup bole mal gibi konu dusunenlerden olma en azından hiç bişi yapamıosan evden konu dusun sırala git daha ii derim bean ;)

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek
    haca!! aramızda amma dertli müritlerimis warmış yaw  noolcak bizim haalimis. dün kızla tanıştım ben, burda hoş bi otel barı var oraya falan gittik, ben turizmciyim fiyakamız çok sağlamdı otelde  neyse sonra evine bıraktım kızı, tabi bi ekşın çıkmadı ama önümüzdeki maçlara bakças artık.. Bu arada yayında ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlara (özellikle zumsuk kardeşime) teşekkürlerimi sunuyorum, siz olmasaydınız ben hala karşıdan bakıo olurdum  Hadi canım, şimdide siz anlatın KaRzMaN ablanız oliim sizin. Taktik neyin veremem belki ama önemli olan paylaşmak... Seviyorum sizleri yoldaşlar.. konuyu baltalamaya çalışan bazı safralarda yok deildi ama çoğu aazının payını aldı  Saygılarımlann...

koysalar önüme barikatta, çocukta yaparım tarikatta :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yazilanlarin hepsini okumadim  tek birsey soyleyecegim

GKK taktigi kesinlikle ise yariyor.

(Gonul Kacani Kovalar)

sen kovalarsan onlar kacar sen kacarsan onlar kovalar :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 7963 Toplam Mesaj: 57