Bu Pcye İşletim Sistemi Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    TheM4D bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

ne y*rraktan bilgisayar yapıyorlar w10 pro kurdum format atıyorum , format bitiyor kapatıyor yine format ekranı

boot menüden hdd yapıyorum bu sefer hazırlanıyor diye kalıyor

insan bi bilgisayar yapınca bakar stabilmi s*keyim böyle bilgisayarı

şimdi baktım da 1.0 GHz çift çekirdek hocam ona anca hafif Linux dağıtımları kurulur, windows kurulum ekranı geldiğine şükretmek lazım :D eski pentiumlardan da beter 2013 te böyle bir işlemciyi nasıl çıkardıysa amd tebrik ediyorum

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-4-240GHz-vs-AMD-E1-2100-APU/m5589vsm7613

böyle işte o.çocukları 1ghz işlemci ne

bari w7 kurayım demi yok illa w8 veya w10

bide sitelerine yazmışlar toshiba w10 pro önerir ulan 4mın evladı kuruluyor mu kurulunca çok stabil sanki

xp kur :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    TheM4D bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

ne y*rraktan bilgisayar yapıyorlar w10 pro kurdum format atıyorum , format bitiyor kapatıyor yine format ekranı

şimdi baktım da 1.0 GHz çift çekirdek hocam ona anca hafif Linux dağıtımları kurulur, windows kurulum ekranı geldiğine şükretmek lazım :D eski pentiumlardan da beter 2013 te böyle bir işlemciyi nasıl çıkardıysa amd tebrik ediyorum

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-4-240GHz-vs-AMD-E1-2100-APU/m5589vsm7613

bide sitelerine yazmışlar toshiba w10 pro önerir ulan 4mın evladı kuruluyor mu kurulunca çok stabil sanki

https://www.youtube.com/watch?v=9ULDCUvgkSQ&t=3sh

Böyle bir xp olsa ne güzel olur :)

Wort tarafından 10/Şub/19 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    TheM4D bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

Keşke onu yese kurmazsam şerefsizim 2015 yılına kadar xp kullandım yazılımları açsa yine kurucam

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Anaaa. hagget 1GHz... MS DOS kursalardı maeke.. Wİn8.1 in arkasına saklanıp çakmışlar 1GHz işlemciyi.. 

Ben de 4cigolayt ram tak diycektim de takma mnakoyum...

Bak bak küfür et..

İçin rahatlar bağri...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Harbiden ha 1 ghz işlemci nedir? Android'in ilk zamanlarında çıkan telefonlarda bile daha hızlı işlemci vardı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

win 7 yedirttim pcye baya oldu fişek gibi çalışıyo :D ama yormucan 5-6 sekme değil açıyosan 1 sekme açıcan :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

win10 daha stabil diyenlerin stabillikten kastı ne. win7 8.1 yıllarca kullanılırken stabildi 10 çıkınca mı bozuldu anlamadım. eğer performans arıyorsanız kesinlikle win7 2.plan 8.1 10 en son. 10 bence ddr4 sistemler için kurulmalı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Varg bunu yazdı

win10 daha stabil diyenlerin stabillikten kastı ne. win7 8.1 yıllarca kullanılırken stabildi 10 çıkınca mı bozuldu anlamadım. eğer performans arıyorsanız kesinlikle win7 2.plan 8.1 10 en son. 10 bence ddr4 sistemler için kurulmalı

+1 milyar

win 7 candır

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Hocam eğer ki o bilgisayarı sadece internette sörf yapmak için kullanırım diyorsan cloudready işletim sistemini öneririm. Chromium işletim sistemi yani sanki bilgisayar web tarayıcının kendisi oluyor ve bu yönden dolayıda donanım ihtiyacı oldukça düşük.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

Hocam eğer ki o bilgisayarı sadece internette sörf yapmak için kullanırım diyorsan cloudready işletim sistemini öneririm. Chromium işletim sistemi yani sanki bilgisayar web tarayıcının kendisi oluyor ve bu yönden dolayıda donanım ihtiyacı oldukça düşük.

hocam pederin pc oda sadece windows kullanıyo yoksa denerdim

Toplam Hit: 3764 Toplam Mesaj: 37
işletim sistemi öneri