Bu Programa Dikkat!!! (Whatsapp)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

amk hepiniz devlet başkanısınız zaten

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Aslında gerçekten çok dikkatli olunması gereken  hassas bir nokta.. 

whatsup olsun başka uygulama olsun mürid kardeşler insanları en güzel fişleyen facebook. herkes kendi rızasıyla fişleniyor. :) Gayri resmi bir durumda değil.

Şaka bir yana bu büyük bir sorun aslında. İhtiyaç görecek hali hazırda piyasada kullanılan tüm programların Türk muadillerinin yapılması bizleri 3. dünya savaşından en az hasarla çıkaracaktır. O kadar açık ve net söylüyorum ki Savaş şuan devam ediyor. lakin kimlerin çıkacağı belli. abd başta olmak üzere bir takım ab ülkeleri. 

Yıllardır düşünürüm nasıl yapmalı nereden başlanmalı diye lakin ulan devlet arkanda durmuyor ki. bir pardus projesi başladı 2 yılda kapattılar projeyi.

office yerine ofis, winrar yerine sıkıştır, winamp yerine haydiçal ne bileyim bu iş yapılmalı hocam..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Takmıyorum artık. Tinypaste'de numaralarımı, mailimi, sosyal adreslerimi görmüştüm.  Çok önemli olduğun bir husus yoksa, unut gitsin.

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Gereksiz yere telaş yaratan bir haber. :) Sözleşmeyi onaylarken yusuf yusuf olmak aklınıza gelmedi, şimdi ne oldu hani?

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

amk hepiniz devlet başkanısınız zaten

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Aq sanki ülke yönetiyoruz da adamlar nerde naptığımızı bilmesin diyoruz. Sen faceye twittera zaten götüne giydiğin donun rengini yazıp paylaşmıyomusun ? :D Yalan mı ? Şahsen ben yalamam

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Ulan numaralar Mehmet abi, çiğköfteci, tesisatçı2,kanka,anne,baba. gelmiş burada rehber numaralarımızı alıyor diyorsunuz. sanki interpolun kırmızı bültenle aradığı bütün adamların numaraları rehberinizde. varsın whatsapp tesisatçı2'yi aşırsın rehberinizden. Nolur yani? 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

ulan koyun sürü muhabbeti olmuş biri dedi diye herkes de aynı post..

map.google.com da herkes ayrı telden di yalnız o konuda başbakansınız da bu konuda normal biri olduğunuzu mu anladınız .. anlamadım ki :|

zaten paralı yapacaktı bu tırro whatsapp alternatif çıksın onu kullanıcaz artık yapıcak bişey yok.. yada normal mesajlaşıcaz..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

iOS da hiç bir erişimini açmazsın WhatsApp'in, rehberde de sadece istediğin kişileri görmesini sağlarsın olur biter.

Android kullanıyorsan zaten 4 sene önce bu gün giydiğin götündeki donun rengini bile google biliyor.. Bütün uygulamalar da her izni istiyor kafadan kendin veriyorsun, yoksa kuramıyorsun.

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

iOS da hiç bir erişimini açmazsın WhatsApp'in, rehberde de sadece istediğin kişileri görmesini sağlarsın olur biter.

Android kullanıyorsan zaten 4 sene önce bu gün giydiğin götündeki donun rengini bile google biliyor.. Bütün uygulamalar da her izni istiyor kafadan kendin veriyorsun, yoksa kuramıyorsun.

Kardeşim "Götüne giydiğin donun rengi" tamlamasını ben kullandım kendine daha özgün cümleler seçermisin lütfen :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 2700 Toplam Mesaj: 21