Bu Sefer Hacker Sitesi Göçerttim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    valla ben tahribat.com ddos yapmadan önxce ben yapmıştım kapanmıştı ha sen decoder sizin meleketten hacker falan çıkmaz ancak counter oynarsınzı ok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    valenn
    valenn's avatar
    Erkek
    ya babalar şu işi bahada öğretin iyi dinliyiciyimdir bilesiniz:) çırak arayan hacker aranıyor ...

şimdi mailimi yazcam ama onuda hack liceniz biliyom :)

neyse biz içmeye devam edelim

V@LeN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    COoL_TiKkY bunu yazdı:
    -----------------------------
    Alla ala yaf dün göçertmiştim nasıl düzeltmişler inanmayacaksınız ama valla göçmüştü napalım demeq yeniden yapmışlar
    -----------------------------

lan sen salakmısın??

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    yalan atma hackerboyz sitesi önceden çok yavaştı
    bir kaç günlük kapatılar senin gibi insanlar ancak yalan atarlar

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serkantoplar
    serkantoplar's avatar
    Erkek
    sevgili kardeşlerim ben bu konu hakkında şunu söyleyeyim ki ben bir hecker değilim ama bir arkadaşım hecker onunla birlikte bir RUS sitesini göçürmüştük ve adamlar ertesi gün yeneden siteyi diktiler hemde daha hızlı olmuş bence göçürme işlerini başka sitelerde denileyim TÜRK sitelerinde değil kendine güvenen hecker"ler burayı göçürün sizi ANLINIZDAN ÖPEYİM biz uğraştık ama yapamadık www.kerkuk-kurdistan.com biz başaramadık deneyimli heckerler sıra sizde...

Bildiğimizi Zannetmemiz Öğrenmemizin En Büyük Düşmanıdır !! (DR. C. BERNARD)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AkisSoftware
    AkisSoftware's avatar
    Erkek
    Kardes sen siteyi gocertmis olabilirsin ona bi sozum yok.. Ama milletin inanmasi icin ekran goruntusunu alman gerekirdi... Evet sen aldinmi ? yoksa kimse boyle bir siteyi gocerttigine inanmaz yada inanamaz !!!

Delphi ve Assembly Programcisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COoL_TiKkY
    COoL_TiKkY's avatar
    Homo
    size bişi demiyorum mesajı yazdıım tarihe bakın yeter sonra öle boşua zırlamayın

itraf ediyorum ben bir nomosum ve cem uzanin beni dudukledigi ana kadar ona bir kizginligim yoktu ama gerisi gelmedi kendisine cok darginim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eger hackeldiysen screenshotunu almissindir.
    eger screenshotunu almadiysa nasil hackledigine inandirmaya calisiyorsun ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zemin
    zemin's avatar
    Erkek
    vampireye ben şahidim arakadaşlar bana ıcq konuşurken gir dedi girdim siteye girilmiyor yarım saat sonra bidaha gir dedi açıldı site
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    bu durumda açılmayan her site bu arkadaş tarafından hacklenmiş oluyo ;)

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
Toplam Hit: 6251 Toplam Mesaj: 47