folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Sefer Hedef Kot Pantolonlu Bayanlar.

Bu Sefer Hedef Kot Pantolonlu Bayanlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

bunun devlet le akp yi sevmesemde hükümet le nurcuylu uncuyla bi alakası yok

gene kim karıştırmak istio toplumu merak ettim doğrusu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    Halkı birbirine düşürmek için yapıolar ya...dini kesimin fln bişi yaptığı yok....hemen onlara suc atmayın..ha belirtiyim dindar birisi DEĞİLİM...yinede bunu söylüyorum...

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    hp32 bunu yazdı:
    -----------------------------

bunun devlet le akp yi sevmesemde hükümet le nurcuylu uncuyla bi alakası yok

gene kim karıştırmak istio toplumu merak ettim doğrusu

aynen dediğin gibi ortalığı karıştırmak isteyen (küfür etmek yasak olduğundan yazmıyorum) biri. 

Ses Etme Hallederiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    DeFactorx bunu yazdı:

IRF bunu yazdı:
    Halkı birbirine düşürmek için yapıolar ya...dini kesimin fln bişi yaptığı yok....hemen onlara suc atmayın..ha belirtiyim dindar birisi DEĞİLİM...yinede bunu söylüyorum...

gavurmusun lan:D 

yok lan ben buna "günahkar müslüman olmak" diyorum...inanıyorum...ama sadece o kadar yani :):)):

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Legislator bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:

SawIV bunu yazdı:
    Derin çeteciler adamın eline tutuşturmuştur 3-5 milyar git kadınlara sık demişlerdir amaç provakasyondur yada adam delidir sapıktır kadınlara zevkine sıkar.

hemen cozdun yanı.... bır seylere camur atıldımı bır tanede ben atayım dıye yırtınırken (haklı yada haksız). baska bır konuda provakasyon camur atmak demek daha hosunuza gıdıyor dımı cok komık

Edit: konu bencede sılınsın konu baska yere kaymaya (sıyaset ve ınanclar) meyıllı bır konu.....

Peki, bu haber niye başka bir zaman değilde ülkemizin içnde bulunduğu şu durum da otya çıkıyor ve niye belli bir kesmin sahip olduğu  meday oraganlarında yayınlanıyor .Bizler  amerikan halkı gibi ha deyip ömümüze atılanı inanacak bir millet değiliz.Lütfen olayların biraz arakasını düşünelim her çıkan habere inanmayalım

tsk yı karalamak ıcın bazı kısıler haberlerı bas sayfa yaparkende aynı tepkıyı versenız golzerım yasarır.... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=300623/-Mini-Etek-ten-boyle-geri-adim-attilar

Ses Etme Hallederiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

musty28 bunu yazdı:
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=300623/-Mini-Etek-ten-boyle-geri-adim-attilar

haber 7 :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

SawIV bunu yazdı:
    Derin çeteciler adamın eline tutuşturmuştur 3-5 milyar git kadınlara sık demişlerdir amaç provakasyondur yada adam delidir sapıktır kadınlara zevkine sıkar.

o dediğin şey başımızdakiler için geçerli.

yahudiler 3-5 milyar sıkıştırdı ceplerine, adamlar anasını bile sattı nerdeyse.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazrail
    kazrail's avatar
    Erkek

Mevzu basit konu saçma...

yav kim ne yapsa illa birilerine kulp olmak zorunda değilki yani dediklerinize katılıyorum..

Ey üç yüz seneden sonraki yüksek asrın arkasında gizlenmiş ve sâkitâne Nurun sözünü dinleyen ve bir nazar-ı hafî-i gaybî ile bizi temâşâ eden Said’ler, Hamza’lar, Ömer’ler, Osman’lar, Tâhir’ler, Yûsuf’lar, Ahmed’ler ve sâireler! Sizlere hitap ediyorum. Başlarınızı kaldırınız, ‘Sadakte’ deyiniz. Ve böyle demek sizlere borç olsun! (...)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

danıştay saldırısı sanıığıda "şeriat" istiyormuş sözde. ama nedense ulusalcı  darbeci laikçi ergenekon çetesinin yattıkları koğuşa girmek istemiş!! nedense adil yargımız(!) konunun üstüne gitmedi neden araştırmadı dava direk karara bağlandı ve dosya kapandı neden derin soruşturma yapılmadı. cumhuriyet gazetesine atılan bomba ve ergenekoncuların teçhizatları neden ordu mühimmatı ? tuncay özkan ve vaftiz babası ilhan selçuk ya da doğan gurubunun baş provakatörleri hatta ve hatta deniz baykal  "dinci kesim" denilen kesimin üstüne atılabilecek bütün eylemlerin altından ergenekon çıkarken neden bu örgüt hakkında tek kelime edemiyorlar. neden bekir coşkun "o iş daha sonra" diyerek geçiştiyor acaba. neden darbeci emekli generaller hakkında tek yazı kaleme alamıyorlar yoksa bu bahsettiğim kişilerde ergenekoncumu?acaba bu olanlardan çıkarlarımı var? cevabını merak ettiğim önemli bir soru bu.

diğer bir nokta, topiğin konusu doğan grubu gazetelerinde çıkan şu kezzap-mini etek haberleri. onları yapan suçlu yakalanmış durumda şu an, ve olayın mini etek'le alakası olmadğını ifade etmiş. erturğrul özkükün arkadaşından duyuğu rivayet değil ha dikkat edelim resmi emniyet ifadesi! diğer gazeteler bu yanlışlığı haber yaparken-olay böyle değil'de böyleymiş gibisinde- doğan grubu gazeteleri bundan hiç bahsetmediler nedense. çünkü ellerine malzeme geçirmişlerdi sloganda belliydi; "akp iktidarı döneminde sokakta mini etekle bile gezilemeyece, alın size mahalle baskısı" ama kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştüler nihayet. hakikat ortaya çıkıncada sessizliğe büründüler. zaten bu haberide yayan doğan haber ajansıydı. tesadüfe bak!

daha geçenlerde türban karşıtı ankara mitiniginde yine mke yapımı bir el bombası ele geçirildi miting alanının hemen yakınında. yine provakatörler halkı galeyana getirecekti akıllarınca. fakat camii imamının tesadüfen fark etmesi sonucu önlendi facia. eğer o gün o bomba orada patlasaydı ertesi gün malum medya'nın manşetleri hazırdı; "cumhuriyet şehitleri" , "akp halkı katlediyor" "laik cumhuriyet yıkıldı,terör başladı" vb.

birazda şu akmerkezdeki namaz kılan amca olayında değineyim;

malum geçenlerde yine doğan grubu gazetelerinde çıktı bu haber "akmerkezde ulu orta namaz " gibisinden manşetlerle.sözde bir vatandaş ulu orta namaza durmuştu akmerkezde. olacak işmiydi? bu laik,çağdaş cumhuriyette olurmuydu böyle şeyler. hemde çağdaşlığın bir göstergesi olan bu koskoca akmerkezde. kabul edilebilecek gibi değildi. sonra tabi bu histerilerle manşetlere taşındı olay.artık dinci kesim orta yerde ibadet ediyordu,bu nasıl olurdu. felan filan, fakat daha sonra anlaşıldki arap bir çift namaz vakti gelince koskoca akmerkezde mesciti bulamamışlar o yüzden orada durmuşlar namaza. ama nedense %99'u müslüman ülkede günde yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği koskocaman bir komplekse her kata 3 hela koyarken tek mescidi sığdıramayan zihniyeti sorgulamadı. sorgulanması gereken ibadet yapacak yer olmadığı için ibadetini orta yerde yapan kişi olmayıdı,hatta ileri gidip bu kişi üstünden siyaset yapılmalı olay tam iktidara kadar dayandırılmalıydı.

yukardaki olaylardan özetle varmaya çalıştığm noktayı ise herkesin görmesini istiorum;yine çark işlemeye başladı 80 ihtilail öncesinde toplumu sağ sol diye kutuplaştıranlar şimdi dinci-dinsiz diye ayırmaya başladı,çeteler,emekli generealler,cunta sevdalısı yazarlar toplumu germeye provake etmeyei halkı bölmeye devam ediyor.amaç ise çok açık;iktidar mücadelesi.bahsettiğim iktidar hükümet kavramından daha geniş bi kavram tabi ki.öyle bi iktidarki bu iktidarı ele geçirmek kaos çıkarmakla oluyor,halkı bölmek,ikilik çıkarmak sonuca ulaşmak için kullanılması gereken yöntemler. belirli odaklar bu yollarla mevcut düzeni yıkıp başa geçmek için ve ya kendi gibi olanları başa geçirmek için çabalıyorlar fakat başaramayacaklar.

ama inanıyorumki türk halkı sağduyuludur,böyle provake olaylara kendini kaptırmaz,inanmaz, objektif düşünür, tabii bu kesimin içine ulusalcı tbt müridleri dahil değil.

çünkü ulusalcı tbt müridlerinin hespi herşeyi en iyi bilenlerdir,hepsi en iyidir,en ului,en zeki,insan üstü varlıklardır,o sebeple onların düşüncelerinde sual olunmaz,onlara karşı çıkılmaz.

yinede ben bu zihniyete dahil arkadaşları kendi paranoyalarıyla baş başa bırakıyorum... kalın sağlıcakla...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 3968 Toplam Mesaj: 24