BU SİTELERE KİM DUR DİYECEK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alex_browning
    alex_browning's avatar
    Erkek

Ya her gun her zaman internette dolasiyorum pkk yandasli sitelerin cogu hacklenmis ama

detayli arama yaptigimda www.pkk.org adli site hala faaliyette bu sinirlerimi bozuyor

bu site hayatta kalmasi beni sinir ediyor bu sitenin acilen ortadan kaldirilmasini talep edityorum

zamaninda hacklenmisti ama nedense tekrar faaliyete gecmis bu sitenin ortadan kalkmasi icin birseylerin yapilmasi gerekli. Lutfen Yardim Edin

---ALEX BROWNİNG---
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karaca
    karaca's avatar
    Erkek

Giderler Türk sitelerini hacklerler.Bu siteleri neden görmüyorlar.Valla elimden gelen bir şey olsa hemen yaparım...

ALSADA BU SEVDA CANIMIZI <br> HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Yaw gidin siz de saçmalamayın.

Sanki bütün siteler bir tıkla hacklenebiliyormuş da biz hacklemiyoruz...

siz böyle yaparak onların hitini fiyatını arttırıyorsunuz.

serverine giren kişi sayısı şu kadar vayyyyyyyy beeeeeeee diyecek sahibi ve onlara reklam verilecek sizin o zaman asla hackleyemeyeceğiniz sistemleri alacaklar 24 saat site başında oturacak adam satın alacaklar.

yapmayın elinizden geliyorsa hackleyin 1 tane değil 10 tane değil hangi birini hackleyeceksiniz ki

hadi uğraştın uğraştın hackledin bastın index si 1 saat sonra adam yine açıyor o zaman insan göt gibi oluyor göt zoruyla hackle adam tak açsın yine

bunları ancak hukuki yollarla engelleyebiliriz

yani hosting yasadışı suc işliyormuş durumuna düşünce bunlar ve benzerleri engellenir bir daha da onların linkini verme buraya kardeşim...bu konu da bir daha bu kadar yazı yazmak istemiyorum...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakurt
    karakurt's avatar
    Erkek

bak Kardesim Türkiyede baya Bir Forum Var her Forumda Aynı Seyi yazıonuz

ya bak bende ahackle uğrasıom elimden geleni yapıom ama bazı siteler vardır bayua zaman ister bilgi ister tecrübe ister işte bu öle sitelerden hemen hacklenmez siz en büyük hatayı burda link vererek yapıonuz ya hadi neyse

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    valla uraşmak gerek ama hangi biriyle tabiki elimizden geleni yapmalıyız neyse bu konu burda bitmez uğraşanlara başarılar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsahan
    ozsahan's avatar
    Erkek

arkadaşlar hacklemek lazım diyosunuz ama türkiye deki hackeler hep türk sitelerini hackliyo aslında buna çare bulmk lazım !!!!!!!!!

değil mi ?????

EMRE ÖZŞAHAN
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReBooT
    ReBooT's avatar
    Erkek

Bu site Yeniden Açıldımı..

Hms. 2 Ay önce site,  Tarafimdan Hacklenmişti fakat ne Yazıkki Domain paneline giriş yapamadim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ReBooT bunu yazdı:

Bu site Yeniden Açıldımı..

Hms. 2 Ay önce site,  Tarafimdan Hacklenmişti fakat ne Yazıkki Domain paneline giriş yapamadim.

salla bakalım banlanman yakın

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shadow_Shooter
    Shadow_Shooter's avatar
    Erkek
    Ya tahribat ne hale geliş ya :S Bundan 5-6 yıl öncesine buralar böylemiydi. Gene aptal aptal lame muhabbetine girmeyecem ama buna bir çözüm bulunsa iyi olur puan sistemi falan olsa en azıdan bu tipler azalır gibime geliyor. Neyse benden söylemesi ama bu şekilde birkaçşey bilen kişileride kaçırıyonuz benden söylemesi :S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    geçenlerde Türkiyenin bazı büyük forumlarını bence gereksiz bi neden ile telekom blockladı neden bunlara bişey yapılmıyor anlamıyorum

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Öle bi konu açmısınki manyak aq.Bazı bilgisine güvene narkadaşlar ve gercekten bilgili olan arkadaşlar belli oluyo forumturka günde aç karna 2 defa starhacki hackliyo.Starhack darbeturku powerhack hackerboxu aq ne kadar aptalca bi düşünce içindeler birbirleri ile uğraşacaklarını  3 ayda bi birleşseler tüm hack sitelerinin admini Pkk sitelerini ortadan kaldırırlar.Ama işte milletimizin genc hacker adayları kendi kendilerini hackliyolar devam etsinler böle güzel  m.q

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 5330 Toplam Mesaj: 15