Bu Sitenin Derdi Ne?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

http://superbad.com/

Çok enteresan ve saçma geldi, belki siz de girip mal mı la bunlar demek istersiniz diye düşündüm :D

(virüslü falan bişeye benzemiyor  https://sitecheck.sucuri.net/results/superbad.com/ ) 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

https://en.wikipedia.org/wiki/Superbad_(website)

bir yerde böyle yazılmış : sitede halisinasyon görüntüleri mevcut doğru görüntülere tıklayınca ileri yanlışlara tıklayın geri gidiyorsunuz.

mrkps tarafından 19/Haz/16 18:56 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

1997'den beri var olan gıcık bir site :D

https://web.archive.org/web/*/http://superbad.com

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bir insan neden binlerce resme farklı kombinasyonlarda linkle sayfa ekler ki ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Konuyla alakalı Değil Ufakdan reklam olsun :)

İnternet teknolojisinin bizlere sağlamış olduğu imkanlar ile birlikte dilediğiniz gibi usta elektrikçi bulmanın kolaylıklarını yaşayarak, rahatlıkla yeni elektrik hat çekim işlerinizi de güvenle sizde yaptırabilirsiniz. Artık Üsküdar elektrikçi arayışlarınızı da anında çözüme ulaştıran firma sayesinde, sizde kaliteli hizmetler alabileceksiniz. ArtıkÜmraniye elektrikçi ya da Üsküdar elektrikçi arayışlarınız olduğu zamanlarda, sizde mobil olarak usta aramadan anında aradığınızı bulabilecek ve çok kolay bir şekilde işlerinizi sizde hallederek, daha rahat bir şekilde elektrik işlerinizi halletmiş olacaksınız.

EcHoLL tarafından 30/Haz/16 21:56 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

İnternet teknolojisinin bizlere sağlamış olduğu imkanlar ile birlikte dilediğiniz gibi usta elektrikçi bulmanın kolaylıklarını yaşayarak, rahatlıkla yeni elektrik hat çekim işlerinizi de güvenle sizde yaptırabilirsiniz. Artık Üsküdar elektrikçi arayışlarınızı da anında çözüme ulaştıran firma sayesinde, sizde kaliteli hizmetler alabileceksiniz. ArtıkÜmraniye elektrikçi ya da Üsküdar elektrikçi arayışlarınız olduğu zamanlarda, sizde mobil olarak usta aramadan anında aradığınızı bulabilecek ve çok kolay bir şekilde işlerinizi sizde hallederek, daha rahat bir şekilde elektrik işlerinizi halletmiş olacaksınız.

=I 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

Derken? ilk okudum pikacuya bagladim. Sonra okudum tanitim yazisi dedim. Bidaha okudum dedim ben ne mal adamim nasil anlayamadim dedim vay be demek buymus ha. Hacim gercekten tebrik ediyorum hayata bakis acimi sayende degistirdim

Anlamayanlar ekrani yan cevirip her kelimenin 2. Ve 5. Harflerini bir kagida not alsin elektrik kelimeleri birer bosluk veya nokta yerine geciyor

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ahahha en son burdaki linkler nofollowdu, yeni sürümde değil mi :D

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

çıldırdım amk. niye neden yapar insan böyle birşey. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

güzel kafa

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Bir post Reklam nofollow ama sağolsun arkadaşlarımız tıklamışlar Varolun internetinizden 35 kb feda ettiğiniz için minnettarım :))

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 2057 Toplam Mesaj: 12
enteresan site