folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Sokak Eylemleri Rusay Da Olsa Ne Olur(Goruslerinizi Beklerim)

Bu Sokak Eylemleri Rusay Da Olsa Ne Olur(Goruslerinizi Beklerim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    rusya orneğini otoriteden hiç bir şekilde odun vwermedikleri için veriyorum.çokul basıldı 300 kişi oldu adamlar otoritede odun vermedi.bence bunlar rusya sokaklarında olsa bu itlerin agzına sıcarlar.plastik dğil gercek mermi(biz plastik bile kullanmıyoz ya)gosyasartıcı deil kimyasal gaz kullanırlar.sonra da bakıp diyoruz ki bu adamlar nheden bu kadar guclu.işte bundan otorite var.bizim ki gibi kurt sorunu diyerek sacmna sacma konusan,12 mil kırmızı cizgi deildir dien,rauf denktası gırtlakalmaya calsıp rumlara sarılan,askerinin basına cuval gecirildiğinde konusmjayan,soydasları tukrmenler katledilirken ses çıkarmayan siyasetçileri olmadığı için.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek

Bizde bu tip olaylar nedense daha yumuşak karşılanır oldu,sağcı ya da solcu hiçbir şekilde ayırmadan aynı şekilde müdahele edilmek zorunda.Rusya'da böyle bir şey olsa eğer,adamlara acımaz,kafalarını kopartrlar,aslında ülke güvenliği ve bekaası için bazı şeylerden ödün (ödün vermenin ne olduğu tartışılır,eline bayrağı kapan ortada koşacaksa işimiz var ) vermek gerekiyor.

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kavgam
    kavgam's avatar
    Erkek

.....hımm...

zafer umudunu kavgaya sürenindir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    ben endişeyle izledim görüntüleri... bence böyle bi olay bir daha olduğunda halk olarak topluca güzel bi karşılık verilse sanmıyorum bi daha böyle bi olay olsun....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Designer bunu yazdı:

ben endişeyle izledim görüntüleri... bence böyle bi olay bir daha olduğunda halk olarak topluca güzel bi karşılık verilse sanmıyorum bi daha böyle bi olay olsun....

zaten o azınlıkların istediğide bu halk isyanı, iç karışıklık, iç savaş... asıl yapılması gereken bu ibneleri iplemeden polise falan bırakmak işi zaten onlar çok güzel muamele görüolar karakollarda merak etmeyin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

ir2 bunu yazdı:

zaten o azınlıkların istediğide bu halk isyanı, iç karışıklık, iç savaş... asıl yapılması gereken bu ibneleri iplemeden polise falan bırakmak işi zaten onlar çok güzel muamele görüolar karakollarda merak etmeyin

iyide ben adamlara mp5 lerle saldıralım 2-3 tanesini linç edelim demiyorumki..

çıkacak o 50 kişinin karşısına yolda 100 kişi.. elinde türk bayrakları türk bayraklı bandanalarla... onlar zaten it sürüsü gibi daalır...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    bu sokak eylemleri bu şekilde aşırıya kaçarak rusyada olmaz.neden mi ? PUTİN ADAMIN GÖTÜNDEN KAN ALIR...ondan olmaz..Burası TC  ( Ab nin her dediği boku yapıyoruz ) O rası  Rusya  ( AB yi siklemiyor bile  Hatta ABD ye kafa tuyuyor Yaptığı silahları medyaya gösteriyor..Cehennem Bombası gidi)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca sen kafayı rusyaylamı bozdun??

4-5 forumda yazdın yok rusyada olsa söyle rusyada olsa böle diede..

İyi bi bok olsalardı bütün öğretmenleri-mühendisleri orospuluk yapmaya türkiyeye gelmezlerdi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    renegadealien  şimdi  o orospuluk olayı farklı  yürüyüş olmuyor sikiş oluyor ne güzel işte  :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Devlet ayırım yapmaz,kafaları anı şiddette kırar ya da olması gereken budur.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    shadowjedi bunu yazdı:

Bizde bu tip olaylar nedense daha yumuşak karşılanır oldu,sağcı ya da solcu hiçbir şekilde ayırmadan aynı şekilde müdahele edilmek zorunda.Rusya'da böyle bir şey olsa eğer,adamlara acımaz,kafalarını kopartrlar,aslında ülke güvenliği ve bekaası için bazı şeylerden ödün (ödün vermenin ne olduğu tartışılır,eline bayrağı kapan ortada koşacaksa işimiz var ) vermek gerekiyor.

Hadi oradan....

Gazi katliamında " ülkücü polis el ele" sloganları atarak

alevi - demokrat kesimin üzerine saldırdılar...

Aydıca şu orospuluk meselesine gelince...

oranın orospularının (!) en azında tahsili var...

onların değil, şerefsiz putin in ayıbıdır.... sovyetler zamanında fuhuş mu vardı ????

deli etmeyin adamı...

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
Toplam Hit: 1666 Toplam Mesaj: 12