folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Taklanın İsmi Nedir

Bu Taklanın İsmi Nedir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Arkadaşlar muridler merhabalar. Bayadır bu takla atma meselesine sarmış durumdayım :) ve kafaya taktığım takla tekniği şu

http://www.youtube.com/watch?v=0qDAZ4Yplbc

3:33 ve 3:44 arası denize doğru takla atarak gidiyor bu taklanın bir ismi tekniği varmıdır.

Ve hazır konu açmışken sorayım takla atabilmek için yani sıradan değilde böyle havada haraketler yaparak freerunnig tarzı eğitimler alabileciğimiz kurslar salonlar varmıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

onu öğrenene kadar sağ kalırsan iyidir hocam 

DevilKingtr tarafından 05/Şub/14 17:00 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

onu öğrenene kadar sağ kalısan iyidir hocam 

Hocam bize hep bisiklet sürmenin koşmanın takla atmanın düşe kalka öğrenebileceğimizi söylediler :)

Elbet düşüp kalkacağız :D ama o kadar zor olduğunu düşünmüyorum adamlar neler yapıyor neler :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

önce arka taklayı öğren  yatakta falan gec önce havuz sonra tümsek sonra bakıcan hepsı gelır ama çok cenaze olucan 

Beleş wireless kahramanı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    adama bunu yazdı

önce arka taklayı öğren  yatakta falan gec önce havuz sonra tümsek sonra bakıcan hepsı gelır ama çok cenaze olucan 

Hocam zaten bunun düz olarak atmak istiyorum yani düz şekilde atmayı geri değil :) sadece burda gördüm diye koydum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

youtube a free running tutorial for beginners falan yazarsan bir sonuca varabilirsin hocam. Benim de bir ara gözüme ilişmişti de altından kalkamayacağımı düşündüğümden hiç kalkışmadım.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

insanlar sağlıklı benim gibi 105kg değilki.

abi bi tarafınızı kırarsınız

bel gittimi bidaha iflah olmazzsınız aklınızda bulunsun.

samaccc tarafından 05/Şub/14 17:29 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Adamlara bak ya maymun gibiler valla,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Arkadaşlar murid ugurben bu işlerden anlıyor sağolsun yardımcı oldu :) herkese teşekküler.

Taklanın ismi : Flık flak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

hocam önce ters takladan başlıyacan

onun içinde birinin yardımı ile olur evvela sen ters köprü kurar gibi ani hamle yapacan diğer kişide

seni belinden destekleyip geriye atacak önce ellerin yere değecek ardından ayakların

ilerliyen vakitlerde tek başına yaparsın sonrada elini değdirmeden ters parande atarsın zamanla gelişirsen

gerisi gelir

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

hocam kursları biraz pahalı gibi geldi, ama 1 ay gidip öğrenirsin o arada çevre yaparsın sonra arkadaşlarınla takılırsın, dağda bayırda sahilde filan, özel alanlar var mıdır bilmiyorum ama :/ anarşist de bi aralar ilgileniyodu diye biliyorum, anarşik var mı la bildiğin yerler

test 1 2
Toplam Hit: 2138 Toplam Mesaj: 21