folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bu Ürünlere Gümrük Sıkıntı Yapar Mı ?

Bu Ürünlere Gümrük Sıkıntı Yapar Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar tanıdık biri sporcu bu ürünleri istiyor fakat burada yokmuş yurtdışında var dedi

tamam gümrük sıkıntı yapmazsa alalım dedim bende ürün linkleri şunlar

http://tr.pipingrock.com/l-arginine/mega-strength-l-arginine-hcl-1000-mg-pharmaceutical-grade-3792

http://tr.pipingrock.com/l-arginine/nos-nitric-boost-6012

bu iki ürün gümrükte sıkıntı yaşar mı ?

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yapar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yapar  her türlü suplement yasak benim en son aldıgım takıldı biton ugrastım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Yunanistan ya da Bulgaristan'a geçsem, iPad alsam, geri dönerken gümrükte bir sorun çıkarırlar mı? Sim Kart takılmayan modelden alacağım. Gümrükten geçerken %18 vergi istiyorlar mı? Gümrük yasası mıdır nedir onu birkaç kez birkaç yerden okudum ama birinde vergi veriyorum gibi birinde vermiyorum gibi bilen, daha önce getiren varsa yardımcı olabilir mi lütfen. Cihazın oradaki bedelini bilmiyorum ancak ameraika bedeli 750$.

Değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Mustafa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Moustafa bunu yazdı

Yunanistan ya da Bulgaristan'a geçsem, iPad alsam, geri dönerken gümrükte bir sorun çıkarırlar mı? Sim Kart takılmayan modelden alacağım. Gümrükten geçerken %18 vergi istiyorlar mı? Gümrük yasası mıdır nedir onu birkaç kez birkaç yerden okudum ama birinde vergi veriyorum gibi birinde vermiyorum gibi bilen, daha önce getiren varsa yardımcı olabilir mi lütfen. Cihazın oradaki bedelini bilmiyorum ancak ameraika bedeli 750$.

Sorun olmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Moustafa bunu yazdı

Sorun olmaz.

Dün baktım da onlarda bizdekinden daha pahalıymış :) teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Mustafa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berdush
    berdush's avatar
    Erkek

ürün gelir gümrük müd. takılır seni ararlar hekim reçetesi isterler destek ürünü olduğu için, doktor reçete yazarsa reçeteyi faxlar ürünü alırsın yoksa ürün sana ulaşmaz.

Felek Adamın A. qor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Konusu açılmışken yakın zamanda yurtdışına gitmeyi düşünüyorum. Mining yapılan ekran kartlarından alıp getirmek niyetindeyim. Valize atsam 3-5 tane sıkıntı çıkar mı? Malum burda karaborsa orda hem ürün var hemde 3/1 fiyatına.

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    berdush bunu yazdı

ürün gelir gümrük müd. takılır seni ararlar hekim reçetesi isterler destek ürünü olduğu için, doktor reçete yazarsa reçeteyi faxlar ürünü alırsın yoksa ürün sana ulaşmaz.

hangi doktor veriyo o reçeteyi bölüm olarak

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Supplement yolcu beraberinde de sıkıntılı mı? 

Gümrükten geçmeyen pek çok şey yolcu beraberinde geçebilir. Misal ipad, telefon vs. Kutusu açılmamış olunca sorun olabiliyor diyorlar, telefon cebe kutusu bavula, kendi kullandığın ipad, Türkiyeden aldım desen fatura gösterttiremez yanında taşımak zorunda değilsin. İkinci el aldın hem :D

Ekran kartları hangi ülkede mevcutmuş? Almanyaya falan baktım burdaki kadar fiyatları. Hepsi de ön sipariş. 

Artı karaborsa fiyatları düşmeye başladı yeni kartlar çıkıyor. Ona dikkat

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berdush
    berdush's avatar
    Erkek

tanıdık olması lazım yoksa vermez,dahiliye olur muhtemelen.

Felek Adamın A. qor.
Toplam Hit: 1550 Toplam Mesaj: 13
gümrük