folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugün 17 Agustos 7 Sene Önce...

Bugün 17 Agustos 7 Sene Önce...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bugün 17 agustos 7 sene önce depremde ölen insanlar için birer duat etmek gerek ALLAH hepmizi korusun ölenler için ALLAH RAHMET toprakları bol olsun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    aaahahah allah hepsine rahmet eylesin bizlerinde akıllarını başına getirsin mürid lerden ölen yakınları warsa başları saolsun

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Cdden ya 17 Ağustos depremi üzerinden hiç anlamadan 7 sene geçmiş.Seneler ne kadar hızlı geçiyor daha dün gibi hatırlıyorum..Önemli olan her sene anmak değil,bir daha yaşamamak üzere acil önlemler almak..Seneler geçti ve hala aynı haldeyiz.İstanbulda bir deprem olsa şimdi,Allah korusun walla.İşimiz çok zor bu gidişatla..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    tarih 16 agustos yer adapazarı,17 si sabah 9 da basketbol idmanım var fen edebiyat fakultesinde,şekerspor olarak.ev arkadaşımla beraber eser okulu civarinda oturuyoz,saat malum sabahin 3 ü valla yatagim duvarin dibindeydi,duvar kafama çarptı da uyandım,once bi ayaga kalktım dengemi saglayamadim yataga dustum,yeminle,baktim kapi hani kalemi yatay tutar sallarsin ya hizli bole kıvrılır onun gibi dikey sekilde kivrilio yani ayakta durabilsen ve koşsan bile kapıyı ortalayip gecemezsin,isin ilginci zemin kattayiz yanimdaki pencereyi acsam disardayim bi adimda ama nerde o anda onu dusunecek akıl,o 45 sn varya bitmedi yaa.arkadasimin arabasi vardi ciktik yola benzin alamioz elk yok pompalar calismio olani zaten tsk veya polise veriolar kaldik adapazarda cikamioz,altta pijama ustte atlet ayakta nikelar o halde istanbula gittim minibusle eşme tarafından valla baktim tupras yanio amk patlasa yaricapi bursa dondum anadoluya.Allaha cok şükür hayattayız ama o sabah cok insanın canı yandı,kan içinde anne baba oglum diye aglayanlar,toz toprak her yer,Allah bidaha gostermesin ve bu o.ç calan muteahhitler bunun hesabini nasi verecek acaba?

hız emniyettir...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    herkes kader dedi ama kaderde deigldi bizm yüzmüzden yıllardır olacak denilen şey oldu ama en oldu sonunda bizim canımız yandi bak japonyayay yada cin olması laızm bidepremden sonra ne hale geldi nsasıl yenilendi bizim haklımz bişeyi yaşamadan yapmaz olay olmadna önce tedbir almaz ancak hep kader hep kader kader degil bu salaklıgımzı yüzünden bu akdar can verdik...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    harbi ole yargic,biz islamiyeti teslimiyetle karisitiroz Allah akıl vermiş fikir vermiş,garezi müslümanlaramı sanki hep bole fakir ve sokak ve acı görüntüler müslüman ülkelerinde japonyada ekmek dagitildiini veya ekmek dagitirken izdiham cikip da yaralanan gordunuzmu?tamamen bizim cahiliimiz işimize geldii gibi inanioz buna istinadende yaşioz,bolece ne yaşadıımızdan nede inandıımızdan bişi anlamioz.genelleme yaptım,istisnalar kaideyi bozmaz.

hız emniyettir...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hayat tekrarı olmayan bi tiyatro uyunundan ibarettir herkes başkasında bekliyor biraz kendmize bakalımö kendimi işy yapalı başımızdaki şerefsizlerde otursunlar neyse gene derine daldım yeter bu kadar bıralım siyasetide dua edelim bu gece
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Ah deprem,yaram,hem de ne derin yaram...

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    bugün 18 sene öncede ben doğmuşum buda bi felaket.. insan oğlu felaket yaşamaya mahkum .. garip dünya saçma düzen..

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ölüm ensemizde! kim bilebilr belkı bu ıstanbulun bekledıgı buyuk depremde bizlerde canımızı teslim edeceğiz!..boş yaşam boş dünya!

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acirci
    acirci's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin umarım artık ders alınmıştır...

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK
Toplam Hit: 3054 Toplam Mesaj: 27