Bugün..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    god bunu yazdı:
    -----------------------------
    her geçen gün kendimi daha boş hissediyorum
    Aynen. Bide sebepsiz yasiyorum sanki kimseye bi faydam yok gbi :) bugunu yasiyorum yarini cok takmamak lazim bugunu iyi yasarsan yarina saglam bslarsin. Galiba xD

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek

dün burdaydı,bugün burda deil xD

Edit : dün, vardı bugün ,yok

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Guteritter
    Guteritter's avatar
    Erkek

Zaman sadece bilincimizin hareketlerin devamlılığından çıkarttığı, sanki an an sonsuza doğru akıyomuş gibi hissettirdiği bir ilizyondur. "şu an" sadece geçmişten gelip geleceğe giden sonsuz anlar zincirini bölen bir çizgidir. Bu çizgiyle beraber bilincimiz sanki zaman 3 parçaya ayrılmış gibi bir izlenim verir. "şu an", "gelecek" ve "geçmiş".

Bunlardan "geçmiş" sadece bizim anılarımızdır. onları tekrar yaşayamayız sadece hatırlayabiliriz. Bizim bilincimiz sadece "şu an"la ilişkilidir.

"Gelecek" ise bizim "şu an"da planladığımız şeyler veya ideallerimizdir. Onları bile tam olarak gerçekleştiremeyebiliriz ki bu durumda rüyalarda "gelecek" kavramına girebilir. "gelecek" "şu an"a gelmedikçe, onu yaşayamazsınız veya tecrübe edemezsiniz. "geçmiş"in sonsuzluğu gibi "gelecek"te sonsuzdur ve objectif bişey gibi onu ölçemez ve kesinleştiremeyiz.

Geriye sadece "şu an" kalıyor. ve bizim bilinçlerimiz "şu an"ın değişme derecelerine göre zaman ilizyonunu oluşturuyor ve onları oluşan bu ilizyona göre sıralayıp "geçmiş"te anılar olarak biriktiriyor. ve bilincimiz "geçmiş" te biriken "şu an"la yaşadığımız"şu an"ın arasındaki devamlılıktan "gelecek" ilizyonunu ortaya atıyor. 

"geçmiş" ve "gelecek" sadece "şu an"ların değişimlerinden meydana geldiği için her zaman bişeyler değişir. Değişmezse "şu an"ın akışı durur ve "gelecek" yani yarın diye bişey olmaz. İlizyon olsa bile eğer dün, bugün ve yarın gibi değerlendirmelerde bulunabiliyosam, dünden bugüne bişeyler değişmiş ki "şu an"ı yaşıyorum...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek
    god bunu yazdı:
    her geçen gün kendimi daha boş hissediyorum
    yalnız deilsin hocam :)

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    dün güzel bir gündü  bugun idare eder hamdolsun yarında güzel olsun cümlemize insallah:) cok boş kalıp sıkılmamak lazım =/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

A -.. aabi mallar noldu ?

B -Bugün yarın gelir kardeşim..

A -Aabi dünde bugün yarın gelir dedin bugün yarın oldu mallar yok?

A -Bak ben sonra arıcam yine bugün yarın gelir dicen bugün yarın olcak yine ortada bişi olmucak.. 

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

dun dunde kaldi bu gun de dunde kalacak Allah sonumuzu hayir etsin  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    dün bugüne baka baka seninki benden kara :Ç

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    istediğim şeyleri yapamadıgım istediğim kişi olamadıgım bir gün daha geride kalıyor  her yeni güne ümitle bakıyorum  geçmiş günlerden ders alıcagımı artık yeni bir kişi olucagımı ümit ediyorum fakat her yeni günde hüsranla bitiyor belkide değişimim cok yavas oluyor ben farkedemiyorum   sanırım benim hayatım bu:D

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bir Varmış Bir Yokmuşuz...

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kutsaldır....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3858 Toplam Mesaj: 31