folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bugün Dolar Mı Almalı Altın Mı?

Bugün Dolar Mı Almalı Altın Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar yorumunuz nedir seçim sonuçları açıklanana kadar altın mı almalı yoksa dolar mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    yerel seçimlerle ekonominin yakında uzaktan ilgisi olucagını sanmıyorum.hee tayyip birinci parti çıkmaz sözünü tutar milletvekilliginden istifa ederse ayrı

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    dolar her zaman kaybettirir benden söylemesi. altın almanı tavsiye ederim. birkaç yıl sonra altın dolardan cok daha kar yaptırır zaten.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olayların bizimle alaksı yok dışdaki gelişmeler etkilior

ama yatırım yapcaksan dış gelişmeleri takip et ona göre yatırımını yap içdeki gelişmeler hikaye....

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    1,66 dan dolar mı alınır hoca. obama da burda zaten mutlu tablolar çizicekler. dolar biraz daha düşer gibi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sterlin (pound)

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
     hiçbi cins parabirimine qüvenme parabirimleri ülkesine endexli ülkesi göte gelen aşşa iner veya çıkar :B bu yüzden borçlanırkende tl den borçlanın kesinlikle..japon yeniymiş israil şekeliymiş fln hikaye bu dünyada aniden göte gelmeyecek hiçbi ülke yok |:  gelelim soruna Her ko$ulda her şartta altın :| altın her zaman değerlidir.. bugn düşer ama 2 sene sonra 5 de katlayabilir hiç belli olmaz ;)

Not : a$$aamdaki adam gibileriyle paranızı hiç değerlendirmeyin akm |:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

bana şimdi 20 milyon borç verin 6 ay sonra faizi ile 40 milyon alın :W

çok sıkışığım lan :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

gecen sene bi mürid arkadasımız yine aynı karamsarlığa düşmüştü altın dedim ve açık açık söledim böle giderse altın 40ın üzerine çıkar dedim. gözlemlediğim zaman altın 20yi devirip 30 oldugunda petrol fiyatları oynuyo ons hareketleniyo buda altını çıkarıyodu gecen senede böle oldu (2008) 33ytl kapadıgımız altının gr fiyatı sabah hesapladıgımızda 36 gibi büyük bi değişim söz konusuydu buna dayanarak altın 40 olacak hatta azacak demiştim çogu kişi götüyle gülmüştü ama dediğime geldik :) şimdide sana altın al derim ama önce acele etme az takip et baktın düştüğüne inandıgın gün direk yapıs

14 - 18 - 22 değil has altın almaya bak tanıdıgın kuyumcu varsa gram olarak ona yatır hem bozdurursan ogünkü gramdan çarpmak zorunda umarım yardımcı olabilmişimdir değerli kardesim...

Bu arada belirtmek isterimki dövizi, altını dünya piyasası etkiler durumu onlar belirler seçimlerle alakası yoktur seçimi kafanızdan çıkarın herkez bilirki dövizi Türkiyede ımkb'den çok ayakçı piyasası etkiler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dinar alınmalı :D

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Ah şu yastık altı dolarlar bi çıksa rahatlicak piyasa ama nerde :/

selam gençlik!
Toplam Hit: 5207 Toplam Mesaj: 24