folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bugun Trafikte Bambaska Birgun

Bugun Trafikte Bambaska Birgun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Trafikte uyuşturucu denetimi başlıyor

İstanbul’da trafik polisleri bugünden itibaren alkol kontrolünün yanında uyuşturucu kontrolü de yapacak.

Bugünden itibaren hayata geçirilecek uygulama nedeniyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesince seminer düzenlendi.

Trafikte uyuşturucu denetimine yönelik uygulama, bugünden itibaren hayata geçirilecek.

Uygulamayla ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesince seminer düzenlendi. Trafik Denetleme Şube Müdür Yardımcısı Ali Özsoylar, uygulamada kullanılacak "uyuşturucu analiz cihazı"nın tanıtımını yaptı. Seminerde, Özsoylar'a Alman uzmanlar da yardımcı oldu.  

19 ayrı uyuşturucu türünü tanıyabilen cihazın verdiği sonuçlara göre, uyuşturucu kullandığı tespit edilen sürücünün ehliyetine 5 yıl süreyle el konulacak ve 3 bin 600 lira para cezası kesilecek. Sürücüden alınan tükürükörneği ise "adli delil" olarak 2 yıl süreyle saklanacak.

Buıgünden itibaren başlayacak uygulamada, uyuşturucu kullandığı tespit edilen sürücü trafik polislerinin işlemlerinin ardından bölgedeki en yakın polis merkezine götürülerek hakkında uyuşturucu kullanmaktan adli işlem yapılacak. Test yaptırmak istemeyenlere ise 2 bin lira para cezası kesilecek ve ehliyetine 2 yıl süreyle el konulacak. Ancak yönetmelikte belirlenen süre içerisinde Adli Tıp Kurumundan "temiz raporu" getirirse cezası iptal edilecek.

9 DAKİKADA TESPİT EDİYOR

İstanbul’da trafik polisleri bugünden itibaren alkol kontrolünün yanında uyuşturucu kontrolü de yapacak. Bu amaçla Almanya’dan ithal edilen “Mobil uyuşturucu analiz cihazı” Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen bir seminerle tanıtıldı. Trafik Denetleme Şube Müdür Yardımcısı Ali Özsoylar uyuşturucu analiz cihazı ve kullanımı hakkında bilgi verdi. Bu arada cihazın tanıtılmasında Alman uzmanlar da katıldı. Cihazdan şu anda İstanbul’da 3 adet olduğu belirtildi. Cihaz yaklaşık 9 dakika içinde ölçüm yapılan kişinin hangi uyuşturucu maddeyi kullandığını tespit ediyor. 19 ayrı uyuşturucu madde türünü tanımlayabilen cihazın bir ölçümünün bedeli yaklaşık 20 Euro olarak hesaplandı. Uyuşturucu kullandığı tespit edilen sürücünün ehliyetine 5 yıl süre ile el konurken 3 bin 600 lira da para cezası kesileceği belirtildi. Cihazla ölçüm yaptırmak istemeyen sürücünün ise ehliyetine 2 yıl süre ile el konurken 2 bin lirada para cezası kesilecek. (A.A)

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

bonzai yi tespit etmiyormuş, bilginize.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bundan 3-4 yıl önce olsa idi çekinirdim valla, en son hatırladığım çevirme halüsinasyonu Kenan Evren tarafından yapılıyordu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

sadece kafa iyiyken mi tespit ediyor yoksa kullandıktan bir kaç gün sonra falan da yakalıyor mu acaba?

om mani padme hum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

uygulama istanbulda :)

uygulama gece klüplerinin olduğu yerlerde yapılır kanımca gezici sanatçı aranır :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

piyasada kimsede ehliyet falan kalmaz istanbulda.

herkes esrar içer olmuş amk yerinde. iyi uygulama takdir ettim.

binin taksiye gidin kafa güzelken olmadık kazalar çıkıyo.

vergiler yetmediği için getirildiği aşikar ama :-))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

piyasada kimsede ehliyet falan kalmaz istanbulda.

herkes esrar içer olmuş amk yerinde. iyi uygulama takdir ettim.

binin taksiye gidin kafa güzelken olmadık kazalar çıkıyo.

vergiler yetmediği için getirildiği aşikar ama :-))

taksi konusuna katılıyorum kesinlike . 2 bira bile içecek olsan taksiyi kullan arkadaş

www.yesilgrow.com - Growshop
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek

her gün vuruyom kuru kuru kubara

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Alkollu, uyusturuculu araba kullanani ben devlet olsam sikertirim. Her gece alkolun bol oldugu mekanlarin cevrelerine yigarim polisi. Yakaladigina soksun kazigi. Hak ederler. Icmesinler demiyoruz tabii ama ictikten sonra arac kullanmasinlar.
    Yıllar once gordugum bi haber soyleydi "bagdat caddesinde asiri hiz ve alkol yuzunden bir kaza meydana geldi, carptigi taksi soforu öldü, kendisi yasiyor."
    sirf bu tip seyler olmasin diye cezalar artmali.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

otu hapıda artık kontrol ettiklerine göre milletimiz yakında bally' e tiner' e başlar demedi demeyin. Alın şimdiden ucuzken evinize koli koli tinerleri değerlenince satarsınız :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Alkollu, uyusturuculu araba kullanani ben devlet olsam sikertirim. Her gece alkolun bol oldugu mekanlarin cevrelerine yigarim polisi. Yakaladigina soksun kazigi. Hak ederler. Icmesinler demiyoruz tabii ama ictikten sonra arac kullanmasinlar.
    Yıllar once gordugum bi haber soyleydi "bagdat caddesinde asiri hiz ve alkol yuzunden bir kaza meydana geldi, carptigi taksi soforu öldü, kendisi yasiyor."
    sirf bu tip seyler olmasin diye cezalar artmali.

Toplam Hit: 2120 Toplam Mesaj: 18