Bugün Yeterince Mesaj Attınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Konuyu gizlemesini rica et modlardan sonrada konu altından soru cevap şeklinde ilerle ;) Yadaa mail denen illeti kullanabilirsiniz hani şu hotmail yada gmail gibi sitelerden aldığımız var ya :D Feys çıktıktan sonra pek kullanılmayan :D

Edit : Feys demişken kapalı bi grup kur. Oraya ekleştir milleti kimin derdi var gör :D Ordan sana mesaj yazsınlar falan :D

tbt müridleriyle tbt dışı iletişim zaten kuruyorum merak etme direkt telefon

ama herkeslede mail telefon olmuyor 

feysde kapalı grup kur facebook adresini iste ohooo ozaman tbt pmyi iptal etsinler biz dışarda takılalım ne gerek var?

tbt dışına mürid kaç masın diye irc ye izin verilmez pm ye kota konur nebiçim mantıkdır anlamam 

Sserkan nın dediği gibi sorunu çözmek yerine niye alternatiflere kaçalım

kotamı var kotayı çıkar günlük 50 pm e olay bitsin sabah geliyom 7-8 tane pm var cevap yazıyom tekrar geliyo 2. yi yıazamadan hop gitti :)

amk sanki aşılmıyormu proxy ile aşılıyor amk şeyi aşılabiliyorsa niye kastırıyorsunuz bukadar proxyde yarım saat sitenin açılmasını bekleyene kadar unlimited yapın rahat rahat yazalım

edit: Bazı arkadaşlarda artık yalakalıktanmıdır modluklarındanmıdır nedir muhalif paso 

burda tbtye laf söyleyen yok çoğunuzdan daha aktif müridim onuda söyleyim kayıt yılı aktiflği baz alırsan ya 1. ya 2. gelirim 

olay ihtiyacıma karşılık gelmiyor birsüre sonra herkesin başına gelecek bu olay 

sıkıntıyı dile getirmek benimkisi

DJ_Alper tarafından 17/Eyl/13 13:38 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Ya Tor kullan ne yarım saati?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Konuyu gizlemesini rica et modlardan sonrada konu altından soru cevap şeklinde ilerle ;) Yadaa mail denen illeti kullanabilirsiniz hani şu hotmail yada gmail gibi sitelerden aldığımız var ya :D Feys çıktıktan sonra pek kullanılmayan :D

Edit : Feys demişken kapalı bi grup kur. Oraya ekleştir milleti kimin derdi var gör :D Ordan sana mesaj yazsınlar falan :D

Post atma sınırı da mevcut :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

ozaman pm at adamdan mail adresini iste diyecek :) yorum yaz ordan birşeyler yap

amk sitede iletişim için nekadar çok zorluk çekiyoz lan :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

ozaman pm at adamdan mail adresini iste diyecek :) yorum yaz ordan birşeyler yap

amk sitede iletişim için nekadar çok zorluk çekiyoz lan :)=

Kanka sende sitene canlı Destek koy.

Imzana ekle sana ulasmak isteyenler ulaşır :)

Simdi yönetim cok meşgul yazicam, yine 36 saat ban atarlar :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

holy yada rene kaldırın şu kotayı pmlere yarım yamalak cevap vermek zorunda kalıyorum iş yeri ipi sabit :)

saydım bugün 12 pm göndermişim amk zaten gelenlere cevap versem doluyo :)

Not: Holyone canım benim şuan pm ne cevap veremiyorsam sırf bu yüzden :)

ssphr.jpg%20%281274×545%29

aşağı imzaya skype versen hacı veya numara :F :P :D 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

DJ_Alper Pm Konusu diye bi konu aç hacı, senden pm bekleyenlere oraya post at :) 2. mesajı al sürekli nick + pm yazarsın :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    ben daha hiç pm sınırını asmadim idareli kullanıyorum :D kullanılmayan pm sayısı bir sonraki güne aktarılsa olmaz mi diyecem adamlara normal pm sayısı yetmiyor ki zaten :-)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o değil de hiç bir admin iplemedi seni hacı :D bence premium üyelik felan yapsınlar sınırsız pm sınırsız post üyelerin mail adresini görebilme felan :D adminlere direk ulaşabilme hatta premiumlara özel chat box felan güzel olurdu 

KaRaKuLe tarafından 17/Eyl/13 15:47 tarihinde düzenlenmiştir

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bazen çok can sıkıyor bu olay kalksa iyi olur zaten 1dk limiti var.

bide niye pm atarken yada post atarken geri geldiğimizde yazdıklarımız siliniyor. eskiden yoktu böyle bi olay bazen uzun yazıyorum tak net kopup geliyor bir daha yazmaya üşeniyor insan.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4617 Toplam Mesaj: 37