folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bulgaristan'da Köyde İnternet Hızı

Bulgaristan'da Köyde İnternet Hızı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@ayhun hocam bu resme baktıkça buharlayasım geliyor  .)   

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türkiye'de internet hızı Türk Telekom hariç aslında gayet yeterli seviyede. Şu adil kullanım muhabbeti ve yüksek faturalar olmasa gül gibi geçinip gideceğiz.

60 liralık Kablonet internet :

Hangi paket bu 60 tl? 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türkiye'de internet hızı Türk Telekom hariç aslında gayet yeterli seviyede. Şu adil kullanım muhabbeti ve yüksek faturalar olmasa gül gibi geçinip gideceğiz.

60 liralık Kablonet internet :

https://i.hizliresim.com/y3RNDj.png

Hangi paket bu 60 tl? 

Şuanda satıştan kaldırıldı. 2 yıllık taahhüte : 50 megabit 75 GB AKK + 60 dakika her yöne görüşmesi olan sabit hat + Kablolu TV özel sinema kananalları açık 55 TL. Aylık 2 lirada modemin taksidi var toplam 58 lirada ben düz hesap 60 lira yazdım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

İnternet'in gelişmemesinden sorumlu olarak hükümeti yatırıp sikmek gerektiğini düşünüyorum.

Türk telekom'un eline mahkum etti milleti, sen yap yapmıyor, bırak başkası yapsın ona da izin yok..

Orosbu çocukları..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Henüz merkezde bi evde test etme fırsatı yakalayamadım fakat şu an Provadia'da merkezde kafede oturuyorum şifresiz bir wifi bulup bağlandım. Şifresiz wifi ile hız bu

Bu da bugün aldığım 1 haftalık 2gb 4g internet. Taahhütsüz 20 lira. 15 günlük 12 gb 60 lira. Mobil biraz daha pahalı sanırım taahhütlü nasıl olur bilemiyorum tabi.

Şafak 1152!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Bulgaristan ne kadar küçümsensede malesef bizim ülkemizden çok daha ileride. Biz burada akbil basarken adamlar londra metrosundaki geçiş sistemine sahipti. Bütün parklarında içilebilir su akan çeşmeler, satranç oynanabilecek masalar, ücretsiz tuvaletler var. Bizim ülkemizde kıçı kırık tuvalete bile akbil basıyoruz. En azından istanbulda öyle dünyanın neresinde görülmüş otobüse biner gibi tuvalete giriyoruz. 2 tane nükleer santralleri var, ısınmanın çok büyük kısmını kendileri karşılıyor ayrıca enerji ihracatı da yapıyorlar. Vergi desen minumumda. İnternet ucuz çünkü deli gibi rekabet var vergi yok. Burada 10bine satılan araba orada 750leva 1000leva idi ben bulgaristanda üni okurken(2008). Sokaklar güvenli kadına saygıları var kimse sarkmaz etmez. Geceleri izbandut gibi yapılı vücutlu bekçiler sokaklarda dolaşıyor. Tek sıkıntıları hükümetleri, acayip yolsuzluk vardı en son. Avrupa birliğinin yaptığı yardımları hortumlayıp kaçma mevzuları filan vardı.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

An itibariyle. :)

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Sizin koyde hiz biraz yavas hocam, bizde 50 Mbps (eski cuma 'tirgovishte'). :)

eski cumanın hangi köyündensin.

Omurtag koylerinden biri hocam.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Buda benim köy.   Akyarlar köyü , Bodrum , Muğla

Baz istasyonuna fiber destek kabloları bağlandıktan sonraki testlerim.

whatsappimage2017-06-22at12.07.jpg (720×1196)

whatsappimage2017-06-22at12.07.jpg (720×1196)

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi

screenshot_1.png (1010×374)

PanxeR tarafından 22/Haz/17 00:15 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mobil internette 20 megabitten fazlası gereksiz bence. Sonuçta 2-3 GB kota var onunda yarısı hız testine gidiyor.

1 megabit hız versinler komple sınırsız olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 7650 Toplam Mesaj: 53
internet ucuz fiber bulgaristan s*kilen götün davası